Sosyal Medya

Snapchat Puanı Skoru, Nasıl Artar, Hilesi Nedir?

Snap Atmadan Snap Puanı Yükselir mi?

Snapchat puanı skorunu nasıl artıracağınızı bilmek ister misiniz? Gönderdiğiniz her snap için kaç puan verildiğini biliyor musunuz? Bunlar, kullanıcıları yıllardır merak ettiği sorulardır. İyi haber şu ki, puanınızı artırmanın birkaç yolu var. İşte hemen atabileceğiniz bazı basit adımlar.

Snapchat Puanı Skoru Nasıl Artar?

Snapchat puanınızı artırmanın en iyi yollarından biri, arkadaşlarınızı sürekli selamlamaktır. Her gün birden fazla fotoğraf göndermek can sıkıcı olsa da, etkileşimi arttırmak için buna değer. Bol puan kasmanın bir başka kolay yolu da ünlülerle etkileşim kurmaktır. Sonuçta, bu insanlar her gün çok sayıda snap gönderir ve hatta snaplerinizi açabilirler. Snap atınca puan artar mı? Sorusunun cevabı evettir. Puan artışı için bol bol snap atın.

Snapchat Puani
Snapchat Puanı

Birinin Snapchat puanını görüntülemek için profilini açın ve Bitmoji simgesine tıklayın. Kullanıcı adlarının altındaki sayı, puanlarıdır. Bu numarayı göremiyorsanız, muhtemelen engellenmiş veya arkadaş listesinden çıkarılmışsınızdır. Ayrıca snap göndererek veya mesaj atarak Snapchat puanlarını kontrol edebilirsiniz.

Snapchat puanınızı artırmak için birden fazla fotoğraf gönderin ve hikayeler oluşturun. Kısa mesaj göndermekten farklı olarak, Snap göndermek puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Snapchat arkadaşları oluşturmak, bunu yapmanın mükemmel bir yoludur.

Snap Atmadan Snap Puanı Yükselir mi?

Snapchat’te daha fazla takipçi edinmek, Snapchat puanınızı yükseltmenin harika bir yoludur. Ayrıca arkadaşlarınızı ve ünlüleri de listenize ekleyebilirsiniz. Bu size içerikleriyle etkileşime geçmeniz için daha fazla fırsat verecektir. Hatta arkadaşlarınıza ve ünlülere birden fazla fotoğraf gönderebilirsiniz. Snapchat, puanınızı artırmak için bu davranışları izler. Cevap verirler veya vermezler o başka bir konu. Siz buna takılmadan etkileşimi arttırın.

Snapchat puanı, gönderdiğiniz ve aldığınız Snap sayısı da dahil olmak üzere birçok farklı faktör tarafından belirlenir. Bu puan kullanıcı adınızın altında görüntülenir ve zamanla artar. Puanınızı görmek kolaydır, sadece profil simgenize tıklayın ve Emoji simgesini bulun. Ardından, adınızın altındaki numaraya tıklayın. Puanınızın yanı sıra kaç tane Snap gönderip aldığınızı gösteren bir açılır kutu görünecektir.

Snapchat puanları, kullanıcıları daha fazla fotoğraf çekmeye ve aktif kalmaya motive etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcılar arasında rekabeti teşvik eder. Arama motorlarında ayda 670 bin kişi şu soruyu soruyor: Snap Atmadan Snap Puanı Yükselir mi? Bu soru gösteriyor ki insanlar Snapchat puanını önemsiyor.

1 tane snap kaç puan?

Snap puanınızı artırmanıza yardımcı olabileceğini iddia eden birçok web sitesi ve uygulama var. Bazıları ücretsiz, bazıları ise ücretlidir. Bu uygulamalardan bazıları kötü niyetli olabilirler veya daha fazla uygulama indirmenizi gerektirdiğinden bu konuda dikkatli olmalısınız. Ücretli hizmetlerden ve bloglardan kaçınmak da iyi bir fikirdir. Organik ve doğal olarak çalışmanızı öneriyoruz. 1 tane snap 1 puandır değerli okurlar.

Snap Puanı Neye Göre Artar?

Snap puanı aslında Snapchat’te ne kadar aktif olduğunuzun bir göstergesidir. Snapchat, uygulamasındaki genel etkinliğinizi izler ve uygulamada daha fazla zaman harcadıkça puanınızı buna göre artırır. Genel olarak, Snap Puanınız Snap Puanı Neye Göre Artığına bakacak olursak;

Snap Puani Neye Gore Artar
Snap Puani Neye Gore Artar
Gönderdiğiniz ve aldığınız anlık görüntü sayısı,Snapchat uygulamasını aktif ve düzenli olarak kullanmak
Yayınladığınız ve görüntülediğiniz mesaj sayısı,Arkadaşlarına sıkça snap gönderme,
Arkadaşlarınla Snap streak yapmaFotoğrafla Mesajlaşma
Bol bol arkadaş eklemeUzun süreli aktif kullanımdan sonra kullanıma ara verin. Snapchat, uygulamaya ara verip tekrar gelen üyelere bonus puan vermektedir.

Snapchat Puan Hilesi 2023

En iyi puan hilesi için Snapchat’te giriş yapın ve “hjkfs” gibi rastgele isimleri arkadaş ekleyin. Yaklaşık 100-200 kişi ekleyebilirsiniz. Ardından elinizle kamerayı kapatıp bir fotoğraf çekip herkese gönderebilir ve kısa sürede puanınızı artırabilirsiniz. Bunu 5 veya 6 kez tekrarlayabilirsiniz. Bu şekilde taktiğin etkisini çoğaltır ve taktikten en iyi şekilde yararlanırsınız.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu