Cilt Bakımı

Ice Therapy Tuy Dökücü ve Azaltici Nedir? Nasil Kullanılır

İce Therapy Krem Nedir?

İce therapy krem vücütta oluşan istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmanın acısız ve ağrısız bir yöntemidir. İce therapy krem ile saatler süren Epilasyon seanslarına acı ağrı veren ağda seanslarına veda edin.Artık vücudunuz da istemediğiniz bir bölgede oluşan kıl ve tüyleri basit ve zahmetsizce ortadan kaldırabilirsiniz.

Peki İce therapy krem bu işlemi nasıl yapıyor. İce Therapy Krem içerisinde barındırdığı Instant Hair Removal jel sayesinde deri üzerinde bulunan kıl hücrelerinde -3 dereceye kadar bir soğuma sağlar ve kıl hücresini adeta şoka uğratır.Bu soğuma işlemi ortalama olarak 5 dakika sürer.Bunun sonucu olarak uygulanan bölgedeki kıl veya tüy kökü hücreden ayrılarak dökülmeye başlar.İce Therapy Krem Lazer epilasyona en yakın çözüm şeklidir.

İce Therapy Krem Ne İşe Yarar, Neye İyi Gelir?

İce Therapy Krem içerdiği İnstant Hair Removel jel sayesinde uygulandığı bölgede yer alan istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayacak zahmetsiz bir yöntemdir.Bu yöntem sayesinde 6 seans uygulanan bölgede yer alan tüyler ve kıllar dökülür 2 yıl süre ile bir daha çıkmaz.Bir Kadının aylık ortalama 1 kez ağda veya jilet yaptığını düşündüğünüzde ,ice Therapy krem gerçekten eşsiz bir çözüm yolu sunuyor.Buz epilasyonu olarakta bilinen İce Therapy krem sayesinde sizlerde istenmeyen bölgelerde yer alan tüylere ve kıllara veda edin.

İce Therapy Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

 • İce Therapy Krem İstenmeyen tüylerin bulunduğu bölgeye bir miktar damlatılarak 5 dakika boyunca iyice masaj yaparak yedirilir.
 • İce Therapy krem 5 dakika içinde sürülen bölgeyi -3 derece soğuma ısısına getirerek kıl hücrelerini şoka uğratarak dökülmelerini sağlar.
 • Bu işlemden sonra dökülen tüyleri bir peçete yardımı ile alabileceğiniz gibi duş alarak iyice temizleyebilirsiniz.
 • İce Therapy Tüy dökücü kremden en iyi sonucu almak için en az 3 seans uygulanması gerektiği belirtilmektedir.
 • 6 Seans uygulama sonucu ise istenmeyen tüylerin 2 yıl süre ile tamamen yok olduğu iddia edilmektedir.

Bu Konuda en iyi sonucu bizlere İce Therapy Krem kullananlar yorumları ile bu ürünün işe yarayıp yaramadığını bildireceklerdir.

İce Therapy Tüy Dökücü Krem Nereler de kullanılır

İce Therapy Krem istenmeyen Tüylerin bulunduğu her yere uygulandığı gibi,başlıca uygulama alanları

 • Koltuk altı ve bacaklar
 • Kollar ve bikini bölgesi
 • Kulak ve ensedeki tüyler
 • Sırt Omuz ve Göbek bölgesi
 • Yüzde istenmeyen sakallar yanak ve boğaz bölgesinde yer alan istenmeyen tüy ve kıllara rahatlıkla uygulanabilir
 • Bu ürünü Hem Bayanlar hem de Erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

İce Therapy Tüy Fökücü Krem Zararlı mı? Yan Etkisi Var mı?

Üretici Firma tarafından beyan edilen bilgilere göre İce Therapy Tüy dökücü krem Herhangi zararlı bir madde bulunmamaktadır.Tüketici şikayetleri bölümünde bugüne kadar bildirilen herhangi bir yan etki yada şikayet bulunmamaktadır.

İce Therapy Krem İçeriğinde Neler Var?

İce Therapy Tüy Dökücü Jel içerisinde Aqua, Urea, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Calcium Hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol, Parfum, Magnesium Trisilicate, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Gluconate, Acrylates Copolymer, Hydrated Silica, CI 7789

İce Therapy Donma Soğuma ya da Yanma Yapar mı?

Ürün -3 derece etkisi ile hücreyi şoka uğratacağı için cildinizde bir süre soğuma belirtisi ve akabinde hafif bir yanma oluşabilir.Bu yan etki değil ürünün cilde nufuz ettiğinin yani etkili olduğunun bir göstergesidir.

İce Therapy Krem Şikayetleri

İce Therapy Krem Şikayet konusuna gelirsek henüz piyasaya yeni çıkan bir ürün olduğu için henüz bir şikayete rastlayamadık.Genel olarak ürün teslimatı dolayısıyla kargo ve teslimat şikayetleri olsa da ürün bazında şikayet bulamadık.Sizin bu konuda herhangi bir şikayetiniz var ise altta bulunan yorum kutusuna yazarak bu ürünü kullanmak isteyen diğer tüketiciler ile paylaşabilirsiniz.

İce Therapy Sahtesi Var mı? Orijinal İce Therapy Nasıl Anlaşılır?

Ülkemizde malumunuz olduğu üzere taklitçiler tarafından hemen hemen her ürünün çakması üretilmektedir.Şu an piyasaya yeni çıkan İce Therapy tüy dökücü kremin sahtesi olduğuna dair henüz bir şikayet bulunmuyor.Ancak bu olmayacağı anlamına gelmiyor.En iyisi siz Bakanlık onaylı,Hologramlı barkod içeren orijinal ürünleri tercih ediniz.ürünü anlaşmalı eczanelerden temin edebilirsiniz.

Dolandırılmamak için en güvenilir yöntemlerden birisi kapıda ödeme yöntemidir.instagram üzerinden satış yapan ve dolandırılanlar olduğu duyumunu aldım.Bu yüzden Bu tür ürünleri alırken ödeme yapıp mağdur olmak yerine kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

İce Therapy Krem Satış Fiyatı Nedir?

İce Therapy Tüy dökücü krem şu anda internet üzerinden orijinal satış sitesi olarak belirtilen adresten 119 TL gibi bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.şimdi indirimli fiyat 79 TL

İce Therapy Kullananlar Yorumları

İce Therapy Tüy dökücü krem Kullananlar veya Kullanıcı yorumları ile alakalı güvenilir bir yoruma henüz rastlayamadık.Bu ürün henüz piyasaya yeni çıktığı için İce Therapy krem kullanıcı yorumları bulunmamaktadır. İce Therapy kullanıcı yorumları olarak okuyabileceğiniz yorumların ne derece güvenilir olacağını sizlerin takdirlerine bırakıyorum.Özellikle yeni piyasaya çıkan ve kendisini kanıtlamamış ürünlerde en önemli kriter Kullananların yaptıkları kullanıcı yorumlarıdır.Ticari satışa sunulmuş bir ürünü satın almak isteyen tüketiciler öncelikle bu ürünü kullananlar tarafından yapılan kullanıcı yorumlarını okuyarak karar verirler.Yani kullanıcı yorumları bir nevi referans görevi görür.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu