Para Kazanma

Gate İo VIP Seviye Yükseltme (VIP 1, VIP 2 Olmak İstiyorum)

Gate İo VIP 1 Nasıl Olunur? Gate.io VIP 1 Olmak İstiyorum

Gate İo üzerinde yatırım yapan birçok kullanıcının merak ettiği soruların başında gelen Gate İo VIP Seviye Yükseltme işlemleri ve Gate.io VIP 1 Olmak İstiyorum hakkında merak ettiğiniz bilgileri vermek istiyoruz. VIP seviyesinin son derece önemli olduğu. Bu borsa üzerinden sizlerde seviyenizi yükseltmek için belirttiğimiz adımları takip ederek. VIP seviyenizi yükseltme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Gate İo VIP 1 Nasıl Olunur? (Gate.io VIP 1 Olmak İstiyorum)

Öncelikli olarak Gate İo(1) borsasında yatırımcı iseniz Gate İo kullanimini ve bu borsa üzerinde yeni çıkan coinleri almak istediğiniz zaman başvuru yapacaksınız VIP 1 seviyesinde olmanız gerekmektedir.

Gate Io VIP Seviye Yukseltme
Gate VIP Seviye Yükseltme
  1. Gate İo Borsasında yer alan VIP 1 seviyesinde olmak için öncelikli olarak 30 günlük işlem hacminizin. 1.5 BTC değerinde olması gerekmektedir. Yani ortalama olarak bir Bitcoini 60 Bin Dolar baz alsak, yani 30 gün içerisinde. 90 Bin Dolarlık gibi bir işlem yapmanız gerekmektedir ki, sizler. Gate İo borsası üzerinde VIP 1 seviyesine yükselme şansını yakalamış olun.
  2. Diğer ikinci seçenek ise burada daha basit. Gate İo borsasının, Binance borsasının kendine özel olan tokeni BNB gibi bir tokeni bulunmaktadır. Burada sizlere bu konuda teşvik sunarak hem kendi kripto parasına prim yaptırmak istemektedir. Hem de burada sizlere sunarak Gate İo VIP Seviye Yükseltme VIP 1 seviyesine yükselme şansını sunmaktadır.
  3. Eğer elinizde sizlerde Gate İo borsasının kendi parası olan GT’den 100 adet alarak ve bu 100 kripto parayı 14 gün boyunca elinizde tutarak en azından VIP 1 seviyesine yükselme şansınız bulunmaktadır.
  4. İlk başta belirttiğimiz 1.5 BTC oranında işlem yapma durumu olmayan yatırımcıların en azından. 3 Bin TL gibi bir para ile bu durumu gerçekleştirme durumunun söz konusu olduğunu belirtelim. Bu yüzden de sizlerde VIP 1 olmak istediğiniz zaman. Bu belirttiğimiz adımı takip ederek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Gate İo VIP 2 Nasıl Olunur?

  • Belirttiğimiz VIP 1 seçenekleri dışında VIP 2 olmak isteyen yatırımcıların da yapması gereken. 30 gün içerisinde en az 3 BTC hacimli işlem yapması gerekmektedir.
  • 3 BTC hacimli işlem yaparken aynı zamanda 50 adet te GT tokenini elinde bulundurmak zorundadır.
  • Ancak VIP 2 olmanın en kolay yolunun ise; Elinizde 300 GT tokeni bulundurarak bu konuda kısa süre içerisinde VIP 2 olma şansını yakalayacağınızı belirtelim.

Bu belirttiğimiz adımların VIP 17’ye kadar gittiğini belirtelim. Ancak bizim gibi yatırımcıların maksimum gideceği VIP seviyesinin 5-6 ile sınırlı olduğu da belirtelim. Daha çok parası olan yatırımcıların da VIP seviyeleri ne kadar yüksek olursa. Yeni çıkacak olan coinlerden o denli yüksek oranda alma şansları bulunmaktadır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu