Cilt Bakımı

Eke Somon DNA Serum Ne İse Yarar? Kullananlar

Somon DNA Serum Ne İse Yarar? Kullananlar Eke kozmetik tarafından Somon DNA Serum 2020 yılı ortalarında piyasaya sürülmüştür. Özellikle kadınlar için kırışıklıklar ve sarkmalara belli bir yaş üzeri oldukça problem olmakta. Piyasada bir çok farklı markalarda somon dna bulunuyor. Eke kozmetik çıkışlı bir ürün. Somon DNA Serum doğal bir içeriğe sahip oldugu belirtilmiştir. Somon balığı sütü ve bir çok karışımdan oluşmaktadır. İnsan cildine uygun, tamamlayıcı dna ve protein kaynağı olan somon dna, ürün yapımında kullanılan içeriklerden birisi oldugu belirtilmiştir. Peki Eke Somon DNA serumu evde uygulama, Eke Somon DNA serum kullananlar, Somon DNA serum Faydaları Nelerdir?

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür şeklinde informasyon ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kati olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz.

[/info]

Eke Somon DNA Serum Nedir?

Eke kozmetik tarafından Somon DNA Serum 2023 yılı ortalarında piyasaya sürülmüştür. Serumu cildin alt tabakasına nüfus ederek hızlı emilim yaşanır. Somon DNA Serumdan tam etki için düzenli kullanılması gerektiği belirtilmiştir.

Eke Somon DNA Serum Ne İse Yarar?

Eke Somon DNA Serum Ne İse Yarar Kullananlar
Eke Somon DNA Serum Ne İse Yarar Kullananlar

Somon DNA Serum ciltteki kırışıklık bölgeleri, sarkma yaşanan yerler, lekeler, göz altı torbaları ve dudak çevresi çizgileri üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle el, yüz, boyun bölgelerine uygulanmaktadır. Her deri cilt tipleri için uygundur. İnce olduğundan dolayı pek çok uygulamada çekinilen kol içleri ve boyun bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Eke Somon DNA Serumu Nasıl Kullanılır? & Uygulanır

Eke Somon DNA Serumu adli ürünü  ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

Günlük kullanıma uygundur, Temiz ve kuru cilt üzerine serumun aplikatör yardımı ile serumu çekip istediğiniz bölgede kullanabilirsiniz.

Kullanım sonrası yarım saat sonra makyaj, güneş koruyucu ve benzeri ürünleri kullanabilirsiniz.

Tam etki için 3-4 hafta kullanımı tavsiye edilir.

Eke Somon DNA Serumu Eczane Fiyatı

DNA Serumu Resmi satış fiyatı 119 TL olarak fiyatı belirtilmiştir.

Eke Somon DNA Serumu Kullanıcı Yorumları

Eke Somon DNA Serumu Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç, Ürün, Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Serumu Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Eke Somon DNA Serumu Kullananlar

Serumu için kullananlar olarak internet üzerinde herhangi bir olumlu veya olumsuz yoruma rastlamadık.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

12 Yorum

    1. 4 lü sipariş verdim Gelen ürünlerin 2 si patlak ve akmış ve iğneli rollır hediyelerim neden gelmedi demekki 1 kez sipariş vermek gerekiyor 2.siparişi vermemem gerekiyormuş ilgililerin dikkatineelerim

  1. 52 yaşındayım yüzümde kırışıklıklar erken başladı alın çizgilerim göz çevrem boyun gıdı inanılmaz kırışıktı. Bir iki defa güzellik merkezine gittim ilk gün mükemmel 2 gün aynı vede sürekli gitmek gerekiyor bu seferde maddi yıkım. netteki serumları araştırmaya başladım en ince ayrıntısına kadar çünkü güvenilmiyor. Eke somon dna serumda eczanelerde de satılıyor olmasından tercih ettim. Sipariş verdim geldi ilk gün kullandım 2 gün ama bu arada süreli aynaya bakıyorum bir değişimin varmı diye 3 gün cildimin gerildiğini dudak kenarındaki çizgilerin dolmaya başladığını gördüm 4 gün cildinde inanılmaz bir gerginlik.duru canlı resmen kan geldi yüzüme boynum şuan resmen dümdüz. Alnımdaki derin çizgiler dolmaya başladı. Urun inanmaz güzel hiç hiç tereddüt etmeden alın. Böyle bir urun ürettikleri için firmaya binlerce teşekkür ediyorum. Aynaya baktıkça inanılmaz mutlu oluyorum.

    1. 2li siparişimden sonra 4 lü dipariş verdim 2si patlak ve akmış ve dermoraller gelmedi tel noları yok ulaşamıyorum ilgililerin dikkatine

  2. Serumu aldım. İlk kullanımda alerji yapıyor. Boynumda, gözümde kızarıklık ve şişliklere sebep oldu. Rahatsız etti. Kaşıntı cabası. Memnun olamadım maalesef. Kullanmaya korkuyorum. Yan etkisi yok dendi, daha ne olabilir. Üzgünüm.

  3. Ben dermorollerla birlikte uyguladım. Ve bende de boyun ve goz kapağı ayrıca goz altımda kızarıklık, şişlik ve şiddetli kaşıntı yaptı. Bu durum gunlerce surdu. Ama lekeleri falan giderdi, çizgiler üzerinde de olumlu etkisini gordüm. Deriyi önce geriyor sonra katman katman soyuyor yani pul pul dökülmeler oluyor. Bu yuzden cilt derisi kuru ve yaşlı bir gorunum alıyor. Bu durum gunlerce sürdüğü için biraz moralman çöküntü yapıyor. Sadece sabırlı olmak gerekiyor o deri değişiminde. Şuan sürmeyi bıraktım. Süreç uzun ama etkili.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu