Cilt BakımıGüzellik

Oximin Jel ( Sivilce Kremi) Fiyat 2024 Kullananların Yorumlari

Oximin Jel ( Sivilce Kremi) Cilt Üzerine uygulanmaktadır. Bu Jel anti-akne preparatları (sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlar) olarak isimlendirilen ilaç grubundadır. Uzman doktorların tavsiyesi etmesi halinde kullanılması gereken bu jel ayni zamanda da cilt üzerinde sivilce oluşumunu etkileyen bakterilerin oluşumunu engellemektedir.  Diğer Sivilce kremlerine göre fazla bilinmeyen bu Oximin Jel  yağ ve kirin kolayca ciltten atılmasını sağlamaktadır. Bu Jel  Krem 25 gr tüplerde sadece eczanelerde satılmaktadır. Bu Kremi Kullanmaya Başladığınız andan itibaren etkisini göreceniz belirtilmiştir.

Oximin Jel ( Sivilce Kremi) Nedir, Ne İşe Yarar?

Bu Jelin etken maddesi Benzoil peroksit ve Klindamisin fosfat‘ tır. Bu Jel anti-akne preparatları (sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlar) olarak isimlendirilen ilaç grubundadır. Oximin Jel Özellikle adet dönemlerinde artan ufak sivilcelerin  tedavisinde etkilidir.  Cildin dış yüzeyini kurutucu ve soyucu özelliği ile cildi fazla yağ ve kirden kolayca temizlenmesini sağlamaktadır.

Oximin Jel Ne İşe Yarar?

  1. Siyah nokta Tedavisi
  2. Beyaz nokta ve Akneli bölgelerin tedavisinde
  3. Aknelere (sivilcelere) sebep olan bakterileri azaltmaktadır.
  4. Ciltte oluşan Akne (sivilce) sayısını azaltır
  5. Cildi Daha az yağlı yapar.

 Oximin jel Kullanma Talimatı Nedir?

Bu Jeli kullanmadan Önce kesinlikle uzman doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Doktorunuz bu kremi nasıl reçete etmiş ise o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu kremin faydasından çok zararını görebilirsiniz.

Bu jelin Önerilen kullanımı Oximin Jelden parmak ucuna az miktar alarak cildinizde sorunlu olan temiz bölgeye uygulayın . Günde sadece bir defa Aksamları kullanınız. Jel kuruduktan sonra ılık bir su yardımı ile yıkayınız. Eğer bu jeli sorunlu olan bölgeye kolay uygulayamıyorsanız çok fazla jel kullanıyor olabilirsiniz.  Jelin kullanımı sonunda cildinizde aşırı kurululuk yasıyor iseniz nemlendirici kullanabilirsiniz.

Oximin Jel Fiyati Ne Kadar?

Bu Jel anti-akne preparatları (sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlar) olarak isimlendirilen ilaç gruba dahil olan bu ilacın fiyatı 227.31 TL bu barkod 8699580340037 ile satılmaktadır.

Oximin Jel Hamilelikte ve Emzirme Döneminde Kullanımı?

Bu Kremin Hamilelik döneminde kullanıp yada kullanmayacağınız hakkında bilgiyi ancak doktorunuz karar vermektedir.

Emzirme döneminde bu ilacın kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Oximin Jel Yüzde Ne Kadar Kalmalı

Bu jelin kullanımı Uzman doktorunuzdan veya ilacın satın aldığınız eczaneden Kullanım detaylarını öğrenebilirsiniz.

Oximin Jel Kullananların Yorumlari

İnternete araştırdığımız ve edindiğimiz bilgilere göre bir çok kişi bu ilacın faydasını gördüğünü belirtmiştir.

Sizde bu sivilce kremi hakkında kullanmak isteyenlere bu yazımınızın yorum kısmında yazarak kullanmak isteyenlere rehber olabilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu