Sağlık

Jelgo Jel Krem Nedir Ne İse Yarar? Kullananlar

Jelgo Jel Krem Nedir Ne İse Yarar? Kullananlar  Ne Demiş? Jelgo Jel Krem Haricen kullanılan bir kremdir.Jelgo krem şişlik giderici,iltihap giderici ve agri kesici olarak kullanılan etkili bir ilaçtır. Jelgo Jel herhangi bir travma sonucu oluşan ezik,burkulma,kan toplamasi durumlarinda da kullanılmaktadir. Ayrica Kemiğin agrili durumlarinda ( sirt agrisi,bel agrisi), yüzeysel atar damar iltihabi ve varisleşmiş durumlarda kullanılmaktadır. Jelgo Jel Krem  kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır.

Jelgo Jel Krem Nedir?

Jelgo Jel Krem haricen kullanıma yönelik bir jeldir.İçeriğinde gramında etken madde olarak 1 g essin; 5 g dietilamin salisilat bulunmaktadir.Vücutta oluşan ezik,burkulma,kan toplamasi durumlarinda da kullanılmaktadir.Ayrica Kemigin agrili durumlarinda ( sirt agrisi,bel agrisi), yüzeysel atar damar iltihabi ve varisleşmiş durumlarda etkilidir. Jelgo Jel eczanelerden satin alabilirsiniz Jelgo Jel genel anlamda agri kesici ve iltihap giderici olarak kullanılmaktadır.

Jelgo Jel Nedir Ne İse Yarar Kullananlar
Jelgo Jel Nedir Ne İse Yarar? Kullananlar

Jelgo Jel Krem Ne İşe Yarar?

Jelgo Jel Ne İşe Yarar? Denildigi zaman genel anlamda agri kesici olarak kullanılmaktadır ve bir çok alandada  faydası olduğu görülmektedir..Vücutta oluşan ezik,burkulma,kan toplamasi durumlarinda da kullanılmaktadir. Ayrica Kemigin agrili durumlarinda ( sirt agrisi,bel agrisi), yüzeysel atar damar iltihabi ve varisleşmiş durumlarda etkilidir.

 • Şişliği giderici (antiödematöz)
 • İltihap giderici (anti-enflamatuvar)
 • Ağrı kesici (analjezik)
 • Burkulma (distorsiyon)
 • Kan toplanması (hematom)
 • Kiriş kılıfı yangısında (tendovaginit)
 • Yüzeysel toplardamar iltihabı (tromboflebit) Tedavilerinde etkilidir.

Jelgo Jel Krem Neye İyi Gelir?

Jelgo Jel haricen kullanıma yönelik bir jel kremdir. Jelgo Jel kreminin genel kullanım amacı ağrı kesici olarak kullanılmaktadır. Ariyetten Yüzeysel toplardamar iltihabı (tromboflebit),Burkulma (distorsiyon),İltihap giderici (anti-enflamatuvar),Şişliği giderici (antiödematöz),Kiriş kılıfı yangısında (tendovaginit),Burkulma (distorsiyon), Kan toplanması (hematom) tedavilerin de kullanılmaktadır.

Jelgo Jel Krem Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jelgo Jel Krem Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Öncelikle kesinlikle Doktor kontrolü altında kullanılması gerekmektedir. Doktorunuzun tavsiyesi dışına çıkmamanız gerekmektedir.

 1. Vücudumuzda bulunan açık yaralarda ve tahriş olmuş sorunlu bölgeye kesinlikle  Jelgo Jel kullanılmamalıdır.
 2. Işın tedavisi görüyorsanız eger Jelgo Jeli kesinlikle işin tedavisi gördüğünüz bölgede kullanmalısınız.
 3. Jelgo Jel Krem içeriğinde bulunan etken maddelere karşı bir duyarlılığınız varsa  bu ilacı kesinlikle kullanmayınız ve doktorunuza bildiriniz.
 4. Pıhtılaşma önleyici ilaçlar kullanıyorsanız eğer  Kesinlikle Jelgo Jeli kullanmayınız.
 5. Kan şekeri düşürücü ilaçlar kullanıyorsanız eger Jelgo Jeli kullanmayınız.
 6. Hamilelik ve Emzirme durumlarında kesinlikle doktorunuza danışmadan kullanmayınız.
 7. Eğer reçeteli ya da reçetesiz herhangi bir ilacı aktif olarak kullanıyorsanız veya son zamanlarda kullandınız ise lütfen Jelgo Jel kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza bunlar hakkında bilgilendiriniz.

Jelgo Jel Krem Eczane Fiyatı 2024

Jelgo Jel Krem Eczane satış fiyatı 92.01 TL olarak fiyatı belirtilmiştir.

Jelgo Jel Krem Muadili

Jelgo Jel Krem muadili olarak fazlaca ilaçlardır bulunmaktadır. O kremler ALGESAL 40 gr pomad, ALGESAL SURACTIVE 40 gr pomad, BEN-GAY 50 gr pomad {Johnson},KAMFOLIN 50 gr pomad { Biofarma }  ürünün muadili ilaçlar dir.

Jelgo Jel Krem Kullanımı Nasıldır?

Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

Jelgo Jel Krem Tavsiye Edilen Kullanımı

 • Günde bir kere veya birkaç kere uygulanabilir.
 • Jelgo Jel, şikayetler bitinceye kadar kullanılabilir
 • Sorunlu olarak görülen bölgeye günde bir kere veya birkaç kere ince bir tabaka halinde haricen
  sürünüz.

Jelgo Jel Krem Kullananların Kullanıcı Yorumları

Jelgo Jel Krem Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç, Ürün, Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Jelgo Jel Krem Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Jelgo Jel Krem Kullananlar

Sol elimde başparmağımın çevresinde artrit var. Sabah kalkar kalkmaz ilk olarak bu jeli kullanıyorum ve akşama kadar hiç ağrım olmuyor. Bu yüzden çok memnunum  ve sürekli kullanıyorum

Aylarca reçeteli ağrı kesici ilaçlar denedikten sonra, aylarca fizyoterapi gördükten sonra bile ağrılarım azalmadı. Bu kremi kullandım ve ağrılarım tamamen yok oldu! Kesinlikle benim için harika bir krem.

Jelgo Jel

Jelgo Jel Haricen kullanılan bir kremdir. Jelgo krem şişlik giderici, iltihap giderici ve ağrı kesici olarak kullanılan etkili bir ilaçtır. Jelgo Jel herhangi bir travma sonucu oluşan ezik,burkulma,kan toplaması durumlarında da kullanılmaktadır.

Jelgo Jel Krem Nereye Sürülür?

Jelgo Jel Krem genel olarak omuz, boyun, kollar, sırt, bacaklar ve ayaklara sürülebilir.

JELGO jel Fiyat 2024

Jelgo Jel Krem 2024 yılı satış fiyatı 92.01 TL olarak fiyatı belirtilmiştir.

Jelgo Jel Krem Nedir Ne İse Yarar? Kullananlar

Jelgo Jel Krem Nedir Ne İse Yarar? Kullananlar genel kullanım amacı ağrı kesici olarak kullanılmaktadır. Ayriyeten Yüzeysel toplardamar iltihabı (tromboflebit), Burkulma (distorsiyon),İltihap giderici (anti-enflamatuvar),Şişliği giderici (antiödematöz),Kiriş kılıfı yangısında (tendovaginit),Burkulma (distorsiyon), Kan toplanması (hematom) tedavilerin de kullanılmaktadır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu