Cilt Bakımı

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Nedir? Kullanıcı

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Nedir? Kullanıcı Yorumlari,Egyptian Magic kullanıcı yorumları,ABD’den ithal edilmektedir,Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olan cilt bakım kremidir,Yüz, vücut ve saç kullanımına uygundur,Egyptian Magic, doğanın en güçlü altı nemlendirici ve iyileştirici bileşeninden yapılan tamamen doğal bir cilt kremidir.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde Paylaştigimiz ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

[/info]

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Nedir?

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Nedir? Egyptian Magic, doğanın en güçlü altı nemlendirici ve iyileştirici bileşeninden yapılan tamamen doğal bir cilt kremidir.Hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde, koku, kimyasal madde veya paraben bulunmamaktadir. Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Egyptian Magic, dünyanın dört bir yanındaki lüks sağlıklı gıda mağazaları, parfümeriler, homeopatik eczaneler ve estetisyenler aracılığıyla satılmaktadır.

Cildin doğal sağlığını korumasına yardımcı olan bileşimi sayesinde yüz ve saç da dahil tüm vücutta kullanılabilir. Kuru, sertleşmiş, güneşten zarar görmüş, kızarmış, hastalıklara meyilli hassas ciltlerde, yanık tedavileri, sivilce izleri, çatlamış dudaklar, kilo alıp verme veya doğum yüzünden oluşmuş çatlaklar, sedef ve egzama, bebek pişiklerinde, kırılmış saç uçları ve saç bakımında, böcek ısırmalarında, yara bakımında, saç maskesi, traş/epilasyon sonrası bakımda, makyaj öncesi cildi nemlendirmede, gece/gündüz yüz kremi olarak ve hatta göz kremi olarak kullanılabiliyor.

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi İçeriği

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi İçerik olarak Yalnızca canlı bitkilerden ve organizmalardan elde edildigi  belirtilmiştir.

İçerisinde : Arı balı, zeytinyağı, balmumu, arı sütü, arı poleni, propolis

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Kullanımı

Sitemizde Paylaştigimiz ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Egyptian Magic katılaşmış, yağ bazlı bir ürün olduğundan, uygulamadan önce ısıtıp yumuşatırsınız sonuçların daha iyi olduğunu görürsünüz.

  • Az miktarda ürünü elinize alın ve yumuşayıncaya ve yağ haline gelinceye kadar elinizde ısıtın ve cildinize nazikçe uygulayın.
  • Uygulamayı saçınıza yapıyorsanız, ısıtın ve nazikçe saç uçlarına sürün.
  • Ayrıca saçınıza ve saç derinize saç maskesi olarak da uygulayabilirsiniz.
  • Bir saat veya daha uzun süre bekletin ve daha sonra şampuanla yıkayın.
  • Doğal bir parlaklık için elmacık kemiklerine aydınlatıcı gibi veya koyu halkalar, kurumuş dokular için göz altına veya duştan sonra tamamen nemlendirmek için nazikçe tüm vücuda uygulanabilir.

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. Krem kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılık izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Fiyatı

Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Resmi Satış Platformlarinda Egyptian Magic Cilt Bakım Kremi Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 470 oldugu belirtilmiştir

Kaynak: https://egyptianmagic.eu/about/

Kaynak2:http://www.egyptianmagicturkey.com/home.html

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu