Cilt Bakımı

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi İşe Yarıyor Mu? Kullananlar

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Sivilce özellikle ergenlik dönemi ve yağlı ciltlerde oluşmaktadır. Ergenlik döneminde vücudumuzda hormonların sevileri yükselmektedir. Genelde yağlı ciltler sivilce oluşumuna en yatkın cilt tipleridir. Yağlı cilt tiplerinde yağ dokusunun artması sebebi ile cildimizde bulunan gözeneklerin tıkanması sebebi ile bu bölgelerde mikroplar oluşur. Bu mikroplar ciltte oluşan yağlar ile beslenir ve  siyah nokta ve sivilce oluşumuna sebep olur. Bu durum genellikle 16-22 yaş aralığında  oluşmaktadır. Oluşan sivilce lezyonları tedavi edilmez ise çoğalmaktadır. Tüm cildinizde sivilceler çoğalır ve tüm yüz bölgesini kaplamaktadır.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Nedir?

Dermaderm Bitkisel Sivilce Krem içeriğinde bulunan ve doğanın ürettiği sivilce kremi tedavisinde kullanılan nane yağı sayesinde cildin tıkanan gözeneklerini açar  ve mikrop oluşumunu engelleyerek sivilcelerin çoğalmasını engeller ve cildi  ferahlatarak hava almasını sağlar. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Cildin fazla yağ üretimini engelleyerek  yeni  sivilce oluşumunu engeller ve sivilce oluşumuna karşı cildi korur. Cildinizde Sivilce oluşumunu içten kurutarak ciltte leke oluşumunu engellemektedir. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi oldukça hızlı ve etkili oldugu belirtilmiştir. Kullanıma dikkat edildiği zaman hemen etkisini göreceğiniz iddia edilmiştir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi İşe Yarıyor Mu Kullananlar
Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi İşe Yarıyor Mu Kullananlar

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Ne İşe Yarar?

 • Dermaderm bitkisel sivilce kremi sivilceye neden olan P. Akne bakterisinin oluşumunu engeller.
 • Sivilcelerin oluşmasına neden olan aşırı yağlanmaya karşı cildi normalleştirir
 • İçeriğinde bulunan anti-bakteriyel bitki özleri sayesinde siyah noktalara karşı oldukça etkilidir.
 • Düzenli kullanımda sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemektedir.
 • İçeriğinde Bulunan Aloe Vera, Pantenol ve Allantoin sayesinde sivilcelerin neden olduğu tahrişlerin giderilmesinde  en etkin rol oynar.
 • Dermaderm bitkisel sivilce kreminde bulunan aloe vera özü sayesinde cildi yeniler ve onarmaktır.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullanımı

Kullanımı ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

 • Sivilce olan bölge Dermaderm Sivilce giderici mendil ile iyice temizlenir ve cilt fazla yağdan arındırılır.
 • Sivilce olan bölgeye gece yatmadan önce Dermaderm Sivilce Kremi  uygulanır.
 • Dermaderm Bitkisel Sivilce Kreminin  maksimum etkili olabilmesi için sivilce olan bölge gün içerisinde en az 2 defa Dermaderm Sivilce Giderici Mendil ile silinmelidir ve mikroplar temizlenmelidir.
 • Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremini gözler, ağız, burun ve dudak bölgesine temastan kaçınınız.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

Kreminin bilinen herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Fiyatı 2023

Sivilce Kremi satış fiyatı 79,99 TL olarak fiyatı belirtilmiştir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullananların Kullanıcı Yorumlari

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç, Ürün, Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstermektedir. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine  uyunuz.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullananlar

 • Uzun yıllardır sivilce ve aknelerle boğuşan bir insanım ancak şunu söylemeyim ki sivilce ve aknelerin günümüzde özellikle artmasının sebebi sağlıksız beslenmeye bağlı, kan yoğunluğu, karaciğer bozuklukları, bağırsaklardaki bozukluklar olabilmektedir. Günümüzde çoğu insan bunlardan haberdar değil, hep çözümü kremlerde vs. kozmetik ürünlerde aramakta, lütfen bu problemi yaşayanlar bunları dikkate alsın ve bu konuları araştırsınlar. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi etkili sivilcelerin çıkmasını engelliyor ve var olanları hafifletiyor zaten fiyat olarakta uygun tavsiye ediyorum
 • ben kullanıyorum yüzüm çok sertleşti 5 gündür kullanıyorum memnunum inşallah etkisi olur.
 • Ürünü alalı 5 gün oldu. Sivilcelerden ciddi derecede körelme oldu. Alırken kuşkuluydum ama krem bittiğinde yüzüm nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum şimdi. Bazı kişilerde farklı tepkiler olabilir ama ben memnunum
 • ben de pek etkili olduğunu söyleyemem. çok az etkili oldu. Ama bir arkadaşımın önerisi üzerine kullandım. arkadaşımda 3 gün içerisinde yok olmuş sivilceler. Belki de benim cildim için uygun değil bu krem
 • Çok beğendim sivilcemi söndürdü lekelerimi de açtı çok memnunum
 • Sivilce çıkacağı zaman sivilceyi indiriyor. İnen sivilce sonradan çıkabilir.
 • mentollü merhem kokusu pek bi sıkıntı değil 2 gün oldu kullanalı pek bi etki yok ama etki olacağını hissettiriyor
 • Kullandım yaklaşık olarak 20 gün oldu cildim hem hassas hem sivilceli o yüzden her ürünü kullanamıyorum. Ama inanılmaz derecede işe yarıyor yüzümdeki lekelerde de işe yaradı. Her uyandığımda yeni sivilceler çıkmış oluyordu şimdi çok iyi çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.
 • hiçbir ise yaramıyor
 • Sivilce üzerinde Anlık bi kurutma oluyor. Kardeşimle 1 hafta düzenli kullandığımız halde ne ondaki ne bendeki sivilceler geçmedi. Yazıldığı gibi 12 saatlik etkiside yok

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu