Cilt Bakımı

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi İşe Yarıyor Mu? Kullananlar

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Sivilce özellikle ergenlik dönemi ve yağlı ciltlerde oluşmaktadır.Ergenlik döneminde vücudumuzda hormonların sevileri yükselmektedir. Genelde yağlı ciltler sivilce oluşumuna en yatkin cilt tipleridir. Yagli cilt tiplerinde yağ dokusunun artmasi sebebi ile cildimizde bulunan gözeneklerin tıkanması sebebi ile bu bölgelerde mikroplar oluşur. Bu mikroplar ciltte oluşan yağlar ile beslenir ve  siyah nokta ve sivilce oluşumuna sebeb olur. Bu durum genellikle 16-22 yaş aralığında  oluşmaktadir.Oluşan sivilce lezyonlari tedavi edilmez ise  cogalir tüm cildinizde sivilceler çogalir ve tüm yüz bölgesini kaplamaktadir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Nedir?

Dermaderm Bitkisel Sivilce Krem içeriğinde bulunan ve doğanın ürettiği sivilce kremi tedavisinde kullanılan nane yagi sayesinde cildin tıkanan gözeneklerini açar  ve mikrop oluşumunu engelleyerek sivilcelerin çoğalmasını engeller ve cildi  ferahlatarak hava almasını sağlar. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Cildin fazla yağ üretimini engelleyerek  yeni  sivilce oluşumunu engeller ve sivilce oluşumuna karşı cildi korur. Cildinizde Sivilce oluşumunu içten kurutarak ciltte leke oluşumunu engellemektedir.Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi oldukca hizli ve etkili oldugu belirtilmiştir.Kullanıma dikkat edildigi zaman hemen etkisini göreceğiniz iddaa edilmiştir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi İşe Yarıyor Mu Kullananlar
Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi İşe Yarıyor Mu Kullananlar

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Ne İşe Yarar?

 • Dermaderm bitkisel sivilce kremi sivilceye neden olan P. Acne bakterisinin oluşumunu engeller.
 • Sivilcelerin oluşmasına neden olan aşırı yağlanmaya karşı cildi normalleştirir
 • İçeriğinde bulunan anti-bakteriyel bitki özleri sayesinde siyah noktalara karşı oldukça etkilidir.
 • Düzenli kullanımda sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemektedir.
 • İçeriğinde Bulunan Aloe Vera, Pantenol ve Allantoin sayesinde sivilcelerin neden olduğu tahrişlerin giderilmesinde  en etkin rol oynar.
 • Dermaderm bitkisel sivilce kreminde bulunan aloe vera özü sayesinde cildi yeniler ve onarmaktir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullanımı

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullanımı ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

 • Sivilce olan bölge Dermaderm Sivilce giderici mendil ile iyice temizlenir ve cilt fazla yağdan arındırılır.
 • Sivilce olan bölgeye gece yatmadan önce Dermaderm Sivilce Kremi  uygulanır.
 • Dermaderm Bitkisel Sivilce Kreminin  maksimum etkili olabilmesi için sivilce olan bölge gün içerisinde en az 2 defa Dermaderm Sivilce Giderici Mendil ile silinmelidir ve mikroplar temizlenmelidir.
 • Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremini gözler, ağız, burun ve dudak bölgesine temastan kaçınınız.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kreminin bilinen herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Fiyatı 2020

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi satış fiyatı 30.00 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullananların Kullanıcı Yorumlari

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine  uyunuz.

Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi Kullananlar

 • Uzun yıllardır sivilce ve aknelerle boğuşan bir insanım ancak şunu söylemeyim ki sivilce ve aknelerin günümüzde özellikle artmasının sebebi sağlıksız beslenmeye bağlı, kan yoğunluğu, karaciğer bozuklukları, bağırsaklardaki bozukluklar olabilmektedir.Günümüzde çoğu insan bunlardan haberdar değil,hep çözümü kremlerde vs. kozmetik ürünlerde aramakta, lütfen bu problemi yaşayanlar bunları dikkate alsın ve bu konuları araştırsınlar. Dermaderm Bitkisel Sivilce Kremi etkili sivilcelerin çıkmasını engelliyor ve var olanları hafifletiyor zaten fiyat olarakta uygun tavsiye ediyorum
 • ben kullanıyorum yüzüm çok sertleşti 5 gündür kullanıyorum memnunum inşallah etkisi olur.
 • Ürünü alalı 5 gün oldu.Sivilcelerden ciddi derecede körelme oldu.Alırken kuşkuluydum ama krem bittiğinde yüzüm nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum şimdi.Bazı kişilerde farklı tepkiler olabilir ama ben memnunum
 • ben de pek etkili olduğunu söyleyemem. çok az etkili oldu . ama bir arkadaşımın önerisi üzerine kullandım. arkadaşımda 3 gün içerisinde yok olmuş sivilceler. belki de benim cildim için uygun değil bu krem
 • Çok beğendim sivilcemi söndürdü lekelerimi de açtı çok memnunum
 • Sivilce çıkacağı zaman sivilceyi indiriyor. Inen sivilce sonradan çıkabilir.
 • mentollü merhem kokusu pek bi sıkıntı değil 2 gün oldu kullanalı pek bi etki yok ama etki olacağını hissettiriyor
 • Kullandım yaklaşık olarak 20 gün oldu cildim hem hassas hem sivilceli o yüzden her ürünü kullanamıyorum ama inanılmaz derecede işe yarıyor yüzümdeki lekelerde de işe yaradı her uyandığımda yeni sivilceler cıkmış oluyordu şimdi çok iyi çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.
 • hicbir ise yaramıyor
 • Sivilce üzerinde Anlık bi kurutma oluyor. Kardeşimle 1 hafta düzenli kullandığımız halde ne ondaki ne bendeki sivilceler geçmedi. Yazıldığı gibi 12 saatlik etkiside yok
Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu