Cilt BakımıÜrün Tanıtımı

Starcom Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Kullananlar Yorum [Güncel]

Bimde marketler mağazasında  satılan Starcom Titreşimli Yüz Temizleme Cihazını kullanmak isteyenler tarafından oldukça merak edilmekte. Bu ürünü alıp kullanmış olanların bu sayfamızda bulunana sitemizin  Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Kullananlar Yorum kısmında belirtebilir. Bim Marketlerinde satılan bu ürün hakkında bir kaç bilgi vereceğiz. Peki Bim YÜZ TEMİZLEME cihazı ne zaman gelir, nedir ,ne işe yarar, kullanıcı yorumlari neleredir.

Bim Starcom Yüz Temizleme Cihazı Nedir?

Bim Aktüel ürünlerinde satılan bu cihazın içerisinde, Bir adet şarj kablosu ve bu şarj kablosunu bir bilgisayar veya bir adaptör yardımı ile şarj edilebilir. İçeriğinde birde kullanım kılavuzu yer almaktadır. Bu ürün Pembe çift taraflı silikon bir yüzeye sahip ve görüntü olarak gayet şık.

Bim Aktüel Starcom Yüz Temizleme Cihazı Özellikleri

Bu ürünün özelliklerinden bahsetmek gerekirse ;

  1. Ayarlanabilir titreşim,
  2. 200 mAh şarj edilebilir pil,
  3. Micro USB ile şarj,
  4. Sessiz çalışır,
  5. Hassas ciltlere uygundur,
  6. Toksin madde içermez özelliği ve su itici kumaş,
  7. 2 yıl garantisi vardır.

Starcom Yüz Temizleme Cihazı Neye Yarar?

Aktüel ürün olarak Bimde satılan Yüz Temizleme Cihazının öncelikli faydaları Yüzdeki sarkmaları yavaşlatmaya yardımcı olur, Yüzde bulunan makyaj kalıntılarını temizler, isterseniz masaj isterseniz temizleme için kullanabilirsiniz.

Starcom Yüz Temizleme Cihazını Nereden Satın Alabilirim?

Bu ürün Aktüel ürün olarak Bimde satılmaktadır. Beklemek istemezseniz eğer bu ürünü Elektronik market veya Alişveriş sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Starcom Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Fiyati Ne Kadar?

Bimde Aktüel ürün olarak satılan Starcom Titreşimli Yüz Temizleme Cihazının Fiyati 39.99 TL olarak satılmaktadır. Dilerseniz eğer bu ürünü  e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz fakat fiyat farklılık gösterebilir.

Bim  Yüz Temizleme Cihazı Ne Zaman Gelir?

Bu ürün zaman, zaman Bimde aktüel ürün olarak satılmaktadır. Dilerseniz eğer bu ürünü  e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz fakat fiyat farklılık gösterebilir.

Starcom Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Kullananlar Yorumlari

Ben bu ürünü zamandır kullanıyorum siyah noktalarımda biraz azalma oldu ama tamamamen geçirmedi. Genel temizlemede güzel kullanışlı. İlk aldığımda titreşimi az gelmişti en titreşimlide kullanıyorum memnun kaldım.

Ürün güzel, yüzeyi yumuşak ve kullanışlı ve kaliteli bir ürün

Bende bu cihazı aldım çok memnun kaldım cildim yağlı çok iyi temizledi çok beğendim ben

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu