Cilt BakımıÜrün Tanıtımı

Herbal Science Boom Butter Serumu Kullanan ve Yorumlari

Herbal Science Boom butter cilt bakım serumu nedir? ne işe yarar , kullanan ve yorumlari , faydaları , fiyatı ve kullanıcı yorumlari nedir.?  gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabiliriniz.

Herbal Science Boom butter cilt bakım serumu; içindeki doğal yağlar yardımıyla cildinizin doğal nem dengesine kavuşmasına ve daha genç ve sağlıklı bir görünümde olması için yardımcı geliştirilen bir cilt bakım ürünüdür. Peki Herbal Science Boom butter cilt bakım serumu nedir? ne işe yarar , kullanan ve yorumlari , faydaları , fiyatı ve kullanıcı yorumlari nedir.?  gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabiliriniz.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Serumu Nedir?

Bu Serumun içindeki natürel yağlar yardımıyla cildinizin doğal nem dengesine kavuşmasına, ve daha genç ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olması için geliştirilen bir cilt bakım ürünüdür.

Boom Butter Cilt Bakim Serumu Nedir
Boom Butter Cilt Bakim Serumu Nedir

İçeriğinde Ne Var?

Bu Cilt bakim için geliştiren  ürünün içeriğinde aşağıdaki  bileşenlerin bulunduğu üreticileri tarafından belirtilmektedir.

 1. HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI ( Cildi nemlendirerek herhangi bir hasar oluşmasını önlemektedir.)
 2. SHEA BUTTER (Kirli havanın sebep olduğu cilt üzerindeki olumsuz etkilerini yok etmeye çalışmaktadır.)
 3. AVOKADO ( E ve D vitaminleri içermektedir.)
 4. JOJOBA (1) (Ciltte oluşan leke, yanma, kuruma ve dökülmeyi önlemeye destek olur.)
 5. KAYISI ( Tahrişi Önler.)
 6. BUĞDAY (Yaşlanma karşıtı ürünlere destek olmak için içeriğinde kullanılmaktadır.)
 7. ZEYTİNYAĞI (Nemlendirme özelliği bulunmaktadır.)

Boom Butter Cilt Bakım Serumu Ne İşe Yarıyor?

Cilt bakım serumu içindeki natürel yağlar yardımıyla cildinizin yağ dengesini korumasında ve cildin ihtiyacı olan neme kavuşmasında oldukça yararlı bir üründür.

Cildimizin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olduğu belirtilmektedir. Ayrica belirtilen bu serum cilt lekeleri, kırışık renk tonu eşitsizliklerinde destek olacaktır. Ayrica bu serum güneş ve rüzgarının vermiş olduğu zararlardan daha az etkilenmenize yardımcı olurken, kızarıklık ve siyah nokta problemlerinde kullandığınız başka cilt bakim ürünlerinde yardımcı olacaktır.

Boom Butter Serumu Faydaları Nelerdir?

Boom butter cilt bakım serumu, içindeki natürel yağlar yardımıyla cildinizin yağ dengesini korumasında ve gereksinimi olan neme kavuşmasında oldukça yararlı bir ürün olduğu belirtilmektedir.

 1. CİLT KURULUĞU
 2. SİYAH NOKTA
 3. CİLTTE KIZARIKLIK
 4. LEKE
 5. PULLANMA
 6. CİLT HASSASİYETİ

Yukarıda belirtilen cilt sorunlarına iyi geldiği belirtilmektedir.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Serumu Fiyatı?

Cilt bakım serumunun indirimsiz fiyatı 90 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Zaman zaman indirimler ile birlikte çok daha uygun fiyatlarda da bu ürünü satın alabilirsiniz.

Boom Butter Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Cildinize oval hareketler ile masaj yaparak ihtiyaç duyduğunuz zaman uygulayabilirsiniz.

 • Gece temiz cilde gündüz ise makyaj yapmadan önce uygulayabilirsiniz.
 • Serumun cilde olan etkisini çoğaltmak için serumun emilimi sonrası nemlendirici krem uygulamanız tavsiye edilmektedir.

Herbal Science Boom Butter Serumu Kullanan ve Yorumlari

Kullanan ; Yüzüm aşırı kuru ve pullanma problemi yaşıyorum. Yoğun içerikli kremleri bir kenara bıraktım, yüzümü tüm gün nemli tutan ürünü buldum sonunda hemde üç damlasıyla

Kullanan; Kokusu ve yapısı çok güzel, yağ olmasına rağmen vıcık vıcık olmuyor. Etkisini ise kullandıkça göreceğiz. Yanda gönderilen minik hediye ve paketlenmesi de çok hoş teşekkürler.

Kullanan; tam manasıyla cilt tipime uymadı nemli bir görünüş yerine kuru bi görünüş ortaya koydu kokusundan belli içerisine extra koku eklenmediği fakat dediğim gibi benim cilt tipime uymadı.

Kullanıcı Yorumu; ilk kullanımda sivilcelerimi kuruttu hatta şaşırdım bu etkiye ancak bir kaç gün sonra etkisi geçti ve şuan bir etkisi olduğunu söyleyemem

Kullanıcı Yorumlari; urun çok güzel ama hayvanlar üzerinde deney yapıldıkları öğrenince kullanmaktan ve bir daha almaktan vazgeçtim. 5 yıldız vermemin sebebi üstte kalması ve insanları bilinçlenmesini istedim.

Boom butter cilt bakım serumunu kullananlar ve yorumlarını belirtmek isterlerse sitemizin yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu