Cilt BakımıGüzellik

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Nedir? Kullananların Yorumları

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Nikotinamid ( B3 vitamini formudur cilt tonunu ve dengeleme ve yaşlanma karsıtı ) ve cadı fındığı içeren özel formülü ile leke oluşmasını engellemeye ve cilt tonunun dengelenmesine destek olmaktadır.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde tanıtımını yaptığımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteliği tasimaz. Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen konusunda uzman bir doktorla veya Hekiminizle görüşünüz..

[/info]

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Kullananların Yorumları
HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Kullananların Yorumları

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Nedir?

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Nedir?  Nikotinamid ( B3 vitamini formudur cilt tonunu ve dengeleme ve yaşlanma karsıtı ) ve cadı fındığı içeren özel formülü ile leke oluşmasını engellemeye ve cilt tonunun dengelenmesine destek olmaktadır. Ayrıca HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serum Koyu leke ve renk düzensizliğine karşı etkilidir.

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu İçeriği

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu İçeriği etken maddeleri ;

Cadı Fındığı Ekstraktı :  Bir çok  çeşidi bulanan Hamamelis adli bitkinin genel adidir. Genelde cilt bakımı ,Bebek pişik bölgesi tedavisinde, makyaj temizleme ürünlerinde ,göz çevresi bakımında ,akneye bağlı ciltlerin bakımında yüzlerce farklı dermo kozmetik ürünün formülünde yer almaktadır.

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Ne İşe Yarar?  Ciltte oluşan leke oluşumunu engellemeye destek olmaktadır,  Ayrıca Cilt tonunun dengelenmesine destek olduğu bilinmektedir.

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışınız.

  • İyice Temizlenmiş cilde 1-2 damla olarak uygulayınız.
  • Parmak ucuyla masaj yaparak cildinize yediriniz.

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Eczane Satış Fiyatı

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 80 TL olduğu belirtilmiştir. Fiyatlar zamanla değişkenlik göstere bilir.

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Kullananların Yorumları

Yüzümde yıllardır uğraştığın lekele var di. Ban çok iyi geldi. Serumunu ve tanıtımıza aldım 3 ünü kullandım. Dermoroller ile kullandım. Önce dermoroller kullandım. Sonra ürünleri uyguladım. Miktarı birazdaha fazla olsa iyi olurdu.

Bence yagli karma cilde uygun indirimde değilse bence kesinlikle almayın ama fiyatı cok düşmüşse denemek için alabilirsiniz en azından cildiniz nemlenir. Çok etkili birşey beklemeyin..

Bir iki kez kullandım kullandığım yerlerde sivilcelenmeler oldu. cilt tipimle alakalıdır diye düşünüyorum

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Kullanıcı Yorum

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bundan dolayı HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

HBMIC Beyazlatıcı Bakım Serumu hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu