Güzellik

Voonka Multi Collagen Powder Nasıl Kullanılır? Kullananlarin Yorumlari

Voonka Multi Collagen Powder Saç, Cilt ve Eklem İçin kullanılan bir ürün. Cildin düzgüsel fonksiyonu için gerekli olan kollajen oluşumunu destek sunar,Hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkı sağlar,Normal enerji oluşum metabolizmasını destekledigi belirtilmiştir. İçeriginde Tip I hidrolize collagen ,Tip III hidrolize collagen – ,Tip II hidrolize collagen Vitamin C   Bulunmaktadir. Ayrıca Herhangi bir Beslenme Referans Değeri olmadığı belirtilmektedir.

Voonka Multi Collagen Powder Nedir? Ne İşe Yarar?

Voonka Multi Collagen Powder İçeriginde Tip I hidrolize collagen – 7500 mg,Tip III hidrolize collagen – 2360 mg,Tip II hidrolize kollajen – 100 mg,Vitamin C – 40 mg Bulunmaktadir. Ayrıca Herhangi bir Beslenme Referans Değeri olmadığı belirtilmektedir.

  1. Cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal collagen oluşumuna destek olduğu belirtilmektedir.
  2. Kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal collagen oluşumuna katkıda bulundugu belirtilmiştir.
  3. Hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkı sağlamaktadır.
  4. Normal enerji oluşum metabolizmasını destekler.
  5. Kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal collagen oluşumuna katkıda bulunmaktadır.

Voonka Multi Collagen Powder Nasil Kullanılır?

Voonka Multi Collagen Powder ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve Doktorunuzun talimatları doğrultusunda kullanınız.

  • Yetişkinler tarafından günde 1 ölçek (10g) ürünün su veya diğer gıdalar ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Voonka Multi Collagen Powder Fiyati

Voonka Multi Collagen Powder Satiş Fiyati 295 tl ye satılmaktadır. Bu fiyat zamanla değişkenlik gösterebilir.

Voonka Multi Collagen Powder Kullananlarin Yorumlari

3 tip kollajen içermesi tercih sebebim oldu. Tadı ve kokusu daha kötü olur diye düşünüyordum ama beklediğimden iyi. 3 ay kullanımdan sonra bir faydası olacak mı tekrar değerlendireceğim inşallah

2 ci kutuyu da bitirdik ama sac dökülmesi ve yüz icin beklenen etkiyi göremedik. 3 kutunun siparisini yeni verdik. eger degisim olmazsa bir yildiz olacak

2. kutuyu kullanmaya başlıcam ben memnunum meyveli tatlı olanları sevmiyorum. etkisine gelirsek 3 aylık kür ypıyorum ve yanında başka ürünlerlerde kullanıyorum bu sebeple çok bariz bişey fark etmiyorum. Ama daha zinde hissediyorum uykum daha düzenli memnunum.

İkinci kutuyu kullanıyorum.Cildim de inanın gözle gorulur bir değişiklik var.Bunu çevrem de farkediyor.Ayrıca iltihaplı romatizma hastasiyim.Sabahları sırt ağrısından zor kalkardim.Şimdi çok rahatim.Üçüncü kutuyu sipariş edicem.Tavsiye ederim

Eklem ağrılarım için ilaç içerdim önceden artık gerek kalmadı ve cildimi de yeniledi harikaa bişey alınmalı.

Voonka Multi Collagen Powder Yorum

Voonka Multi Collagen Powder Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bundan dolayı Voonka Multi Collagen Powder hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Voonka Multi Collagen Powder yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Voonka Multi Collagen Powder hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba, o kadar yorum okudum hatta 2 gündür her sayfaya baktım ama bu tozu ne ile nasıl kullanıcam detaylı bilgi veren olmadı??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu