GüzellikÜrün Tanıtımı

Uraw Göz Çevresi Kremi Nedir? Kullananlar Yorum

Uraw Göz Çevresi Kremi Nedir? Ayçiçek yağı ile birlikte çizgilerle savaşmada. Ascorbic Acid ile cildin yoğun nemlendirerek gözeneklerin açılmasına. Havuç Tohumu Yağı ile cildin yaşlanmasının engellenmesine yardımcı olduğu belirtilmektedir. Peki Göz Çevresi Kremi Ne İşe Yarıyor Faydaları Nelerdir?, Kullananlarin yorumlari, kullanıcı yorumlari, bu tarz soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Uraw Göz Çevresi Kremi Nedir?

Uraw Göz Çevresi Kremi içerisinde var olan deniz yosunu sayesinde yaşlanma nedeniyle gelişen deformasyon ve kırışıklıkların oluşumunun engellenmesini sağlamaktadır. Ayıca Ayçiçek yağı ile birlikte çizgilerle savaşmada. Ascorbic Acid ile cildin yoğun nemlendirerek gözeneklerin açılması. Havuç Tohumu Yağı ile cildin yaşlanmasının engellenmesine yardımcı olduğu belirtilmektedir.

İçeriğinde ise : Ascorbic Acid, Fucus Vesiculosus (deniz yosunu) , Ayçiçek Yağı, Havuç Tohumu Yağı içermektedir.

Uraw Goz Cevresi Kremi Nedir
Uraw Goz Cevresi Kremi Nedir

Uraw Göz Çevresi Kremi Ne İşe Yarar?

  • Ascorbic Acid: İçeriğindeki E-Vitamini bulunduran çok fonksiyonlu bir antioksidan olan ve kurumuş cilt için çok iyi bir nem kaynağı olduğu belirtilmektedir . Cildin etkenlerden korunmasına, cildi yenilenmesine ve beslenmesine destek olmaktadir.
  • Fucus Vesiculosus (deniz yosunu): Antioksidanlar, biyoaktif polisakaritler, amino asitler, vitaminler ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Bir tür deniz yosunu olan Fucus Vesiculosus, zararlı serbest radikallerin çoğalmasını önleyerek yaşlanma sebebiyle oluşan deformasyon ve kırışıklıkların oluşumunun gecikmesini. Ayrıca cildin esnekliğinin fazlalaşmasına ve cildin nemlendirilmesine destek olmaktadir.
  • Ayçiçek Yağı: Aynı zamanda esansiyel yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Ayçiçek Yağı, serbest radikaller (çizgiler) ile mücadelede ekstrakta destek olmaktadir.
  • Havuç Tohumu Yağı: Bu yağda bulunan karotenoidler oldukça etkili antioksidanlardır. Hatta Cildi yaşlanmanın etkilerine karşı güçlendiği bilinmektedir.

Göz Çevresi Kremi Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Uraw Göz Çevresi Kremini kullanmanız için önce 18 yas üstü olmanız gerekmektedir. Ayrıca Bu kremi Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında alerjik test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız veya kullanmayı bırakınız.

  • Yeteri miktarda alınmalı ve gözaltınıza elmacık kemiğine gelecek şekilde pıt pıt yaparak dairesel şekilde uygulanmak istenilen yere yedirerek uygulanmalıdır.
  • Gece yatmadan önce  uygulanması tavsiye edilmektedir. Sorunlu olan ve uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz.
  • Göz Çevresi Kremi İlaç değil, kozmetik bir olduğu için Her cilt tipine göre farklı sonuçlar göstermektedir.
  • Genel kullanım içindir.

Uraw Göz Çevresi Kremi Eczanelerde Satılıyor mu?

Uraw Göz Çevresi Kremi Eczanelerde ve Uraw in kendi resmi web sitesinde satılmaktadır. Ayrıca Başka yerlerden bu ürünleri almanız tavsiye edilmemektedir.

Uraw Göz Çevresi Kremi Satış Fiyati

 Göz Çevresi Kremi Satış Fiyati Uraw.com.tr de 79.00 TL olarak satılmaktadır. Bu fiyat zamanla değişkenlik gösterebilir.

Uraw Göz Çevresi Kremi Kullanıcı Yorumlari

Eğer Sizde Göz Çevresi Kremi kullananlardansanız eğer kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi yazının alt kısmında bulunan yorumlar kısmından kullanmak isteyip de kararsız kalanlar ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede ürünü alıp kullanmak konusunda endişeleri olan kişiler için olumlu veya olumsuz yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Onarıcı Krem İçin Tıklayin

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu