Uraw Galebe Onarıcı Krem Ne İşe Yarar? Kullananlar

Uraw Galebe Onarıcı Krem Ne İşe Yarar? KullananlarUraw Galebe Onarıcı Krem Ne İşe Yarar? Kullananlar

Cildin Yenilenmesine Destek veren Uraw Galebe Onarıcı Krem cildinizi dış etkenlere karsı koruduğu ve cildinizi nemlendirerek rahatlattığı belirtilmiştir. Ayrıca Yaşlanma ve diş etkenlere karsı cildinizde oluşabilecek leke karsı kalkan oluşturur  ve cildinizde  oluşan gözenekleri sıklaştırır. Uraw Galebe Onarıcı Krem Faydaları Akne karşıtı olması , Cildinizi nemlendirme özelliği olması , Sivilcelere karsı etkili olması , Siyah noktaların cildinizden temizlenmesinde etkili olması , Lekeleri Önlemesi Uraw Galebe kremin özelliklerindendir.

Uraw Galebe Onarıcı Krem Ne İşe Yarar?

Bu Krem cildinizde zor iyileşen yaralar, hasar görmüş  cilt yaralarına , sivilce lekelerine , dikiş izlerine, yüzeysel yanıklardan kapanmayan yaralara ve cilt kararmalarına karşı kullanılan ve etkili olduğu belirtilen Onarıcı Krem bakim kremidir.

 1. Aknelere karsı etkili
 2. Cildi nemlendirir
 3. Sivilcelere karsı etkili
 4. Cildinizde siyah noktaları temizler
 5. Cildinizde oluşan Lekeleri Önler

Uraw Galebe Krem İçeriği

Uraw Galebe Onarıcı Krem İçeriği 
Uraw Galebe Onarıcı Krem İçeriği
 • Panthenol% 5 
 • Centella asiatica% 1
 • Sari Kantaron Özü
 • Ada Çayı Yağı


Uraw Galebe Krem Eczane Satış Fiyati

Bu Kremi Bir Çok Eczanede ve Uraw in kendi sitesinde satın alabilirsiniz.  Onarıcı Bakım kreminin satış Fiyati ise 44.00 TL olarak belirtilmiştir. Bu fiyat zamanla farklılık gösterebilir.

Uraw Galebe Krem Eczanelerde Satılıyor mu?

Uraw ürünleri genelde eczanelerde satılmaktadır. Fakat Her Eczanede Bulamaya bilirsiniz.

Uraw Galebe Krem Hakkında Şikayet Varmı?

Uraw Galebe Krem Hakkında yaptığımız araştırmaya göre şikâyet var sitesinde işe yaramadığına dair yorum paylaşılmaktadır. Bu tarz kremlerin kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılık izah edebilir. Ayrıca resmi web sitesinden yapılan yorumlara bakacak olursak bir çok kişi işe yaradığını belirtmiştir.

Galebe Krem Sivilcelerden Kalma Kahverengi Lekeler Üstünde Etkinliği var mı?

Galebe Krem Aknelerin, sivilcelerin, siyah noktaların giderilmesinde etkili olduğu belirtilmiştir.

Galebe Krem Yüzümde Oluşan Lekelerde Etkilimi ?

Düzenli olarak kullanım sağladığınız takdirde oldukça etkili olacağı belirtilmektedir. Krem ile cilt hücreleri yenilenir, hasarlı dokular onarılır. Aknelerin, sivilcelerin, siyah noktaların giderilmesinde önemli rol oynamaktadır. Her cilt tipi için kullanılması uygun olduğu belirtilmiştir.

Uraw Galebe Akne ve sivilcelere gerçekten etkili mi? içinde zararlı bir içerik var mıdır?

Bu Krem Cilt hücrelerini yenilerken hasarlı dokuların onardığı ve Aknelerin, sivilcelerin, siyah noktaların giderilmesinde önemli rol oynadığı belirtilmiştir. Ayrıca İçerisinde herhangi bir zararlı içeriğin olmadığı da yazmaktadir.

Uraw Galebe Yüzdeki Sivilce Lekelerine İyi Gelirmi?

Uraw Galebe cildinizdeki sivilce lekeleri için kullanım sağlayabilirsiniz. Aknelerin, sivilcelerin, siyah noktaların giderilmesinde oldukça etkilidir.

Uraw Galebe Krem Kullanan Var mi?

Bu ürünü Kullananlarin genelde yorumlari olumlu olarak belirtilmiştir.

Sizde Uraw Galebe Kremi Alıp kullandıysanız eğer ürün hakkında fikir ve görüşlerinizi  kullanmak isteyenlere yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

Uraw Galebe Krem Kullananlar Yorum

Kullanan: Nemlendirmesini ve kokusunu bile çok sevdim diyebilirim. Cilt üzerindeki etkilerini kullanmak için elbette uzun dönemli kullanılmalı.

Kullanan: Uraw Galebe Onarıcı Kremi beni çok şaşırttı. Güneş lekeleri öyle kolay kolay geçmez ama bu krem sayesinde geçti. Bu yönüyle mucizevi nitelikte diyebilirim.

Kullanan: galebe onarıcı kremi çok merak ediyorum gerçekten alıp kullanan birisi varsa lütfen yazabilir mi gerçekten bu paraya değer mi çünkü bana kalırsa ürün miktarı çok az ve herkesin bu kremi almaya gücü yetmeyebilir.

Kaynak : Uraw.com.tr6 Beğen

Yapılan Yorumlar

 1. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ben çok memnun kaldım kullanmaya da devam edeceğim inşallah aşırı derecede şaşırttı beni açıkçası bu kadar faydasını göreceğimi düşünmüyordum çok mutluyum ..🧿🤗

 2. Şu dikkatimi çekti leke için soru soranların hepsine akne sivilce ve siyah noktalarda etkilidir yazıp laf cambazlığı yapıyorsunuz gibi geldi bana. Dikkat edenler bunu fark edebilir. Tamam akne ve sivilce de etkilidir diyorsunuz ama lekeler için etkili mi onun cevabını verir misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir