Cilt Bakımı

Propia Bakım Seti Kullananlar Yorumlari?

Propia Bakım Seti Kullananlar Yorumlari?,Propia Bakım Seti,Aquaxyl ile 3 Boyutlu Nem Desteği,Sivilce Karşıtı Phycosaccaride Acg,Pürüzsüz ve Işıltılı Bir Cilt için Amiperfect ER,Propia Bakım Seti Formülü Dermatolog Doç Doktor Yasemin Oram tarafınca geliştirilen ve Fransa’da yüksek kalite odağıyla güvenilir bir halde üretilen Propia sivilce oluşumuna karşı 3 adımlı bir cilt bakım rutini sunuyor.Karma,Yagli ve sivilceli ciltlere  adet bakım seti.Peki Propia Bakım Seti yorumları,Propia bakım seti şikayet,Propia set kullananlar,Propia bakım seti süslü nedir?

Propia Bakım Seti Nedir?

Propia Bakım Seti bakım rutini sayesinde sivilce karşıtı etki sağlarken cildinizin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur.

Dermatolog Doç Doktor Yasemin Oram tarafınca geliştirilen ve Propia Fransa’da yüksek kalite odağıyla güvenilir bir halde üretilen Propia sivilce oluşumuna karşı 3 adımlı bir cilt bakım rutini sunuyor.

  • Anti-Pimple Face Wash ( Sivilce karşıtı yüz yıkama jeli)
  • Anti-Pimple Moisturizer (Sivilce karşıtı günlük nemlendirici)
  • Anti-Pimple ıntensive night care( Sivilce karşıtı yoğun bakım kremi )

Propia Bakım Seti Kullanımı

Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

1. Adım: Bir miktar AntiPimple face wash temizleme jelini elinizde su ile köpürterek yüzünüze nazikçe masaj yapın, bolca su ile durulayın.
2. Adım: Anti-Pimple face wash ile temizlenmiş cildinize anti-Pimple moisturiser spf15 günlük nemlendiriciyi sabahları uygulayın.
3. Adım: Anti-Pimple face wash ile temizlenmiş cildinize anti-Pimple intensive night care bakım kremini akşamları uygulayın.
Tamamlayıcı bakım: Haftada 1 yada 2 kez ıslak yüze uygulayın.

Propia Bakım Seti Kullananlar Yorumlari?

Propia Bakım Seti Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Propia Bakım Seti Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz

Propia Bakım Seti Kullananlar

Propia Bakım Seti hakkında sözlük ,kadin forumlari,internet sitelerinde yaptığımız araştırmaya göre herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadık.

Karma, Yağlı ve Sivilce Eğilimli Ciltler İçin Bakım Rutini

 

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu