Cilt BakımıGüzellik

Bepanthol Cilt Bakim Kremi Çeşitleri ve Eczane Fiyati 2021?

Bepanthen krem reçete ile mı satılır? Bepanthol cilt bakım kremi fiyatı, Bepanthol cilt bakım kremi kullananlar, Bepanthol cilt bakım kremi yorum

Bepanthol Cilt Bakım Kremi öncelikle kadınlarda olmak üzere erkeklerde de çok fazla kullanımı bulunmaktadır. Ancak kullanan insanların bir çoğu sadece tavsiye üzerine kullanmaktadır ve akıllarında şu sorular bulunuyor bu krem bana zarar verirse yada gerçekten faydasını görürmüyüm gibi sorular soruyorlar ve cevaplarını bulmak için Google arama motorunda araştırmalar yapıyorlar bizde sizlerin detaylı ve anlaşılır bir şekilde Bepanthol cilt bakım kremini makalemizde anlatacağız.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir?

Bayer firmasının 1944 yılında ortaya çıkardığı bu krem bebeklerde ve yetişkinlerde kullanıma uygun olduğunu belirtmiştir. Bepanthol kreminin içerisinde bulunan Provitanmin B5 olarak tanınan dekspantenol bulundurur ve bu vitamin cilt için oldukça etkilidir ve bakım ve onarım etkisine sahiptir. Ayrıca  Renklendirici , paraben ve parfüm içermemekte olduğu belirtilmiştir. Bu ürününün Tüm cilt tipleri için uygun olduğu bu nedenle sorunlu olan yerlerde kullanılabilir olduğu belirtilmektedir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir
Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar ?

Kuruyan , çatlaklar oluşmuş ve tahriş olan ciltler için ekstra bakım sağlayan bir krem olarak biliniyor. Ayrıca Hafif formülü sebebiyle cilt tarafından kolaylıkla emilen ve cildinizde herhangi bir yağlılık hissi bırakmıyor. Bunun yanı sıra cildiniz nem oranını dengeleyerek cildinizde koruyucu bir bariyer oluşturuyor özellikle soğuk ve rüzgar gibi doğal oluşumlar sebebiyle kırışıklıklar ve cilt sorunlarının ortaya çıkmasını engellemektedir. Düzenli kullanımlarda ciltte bulunana sivilce ve kırışıklıklarda kaybolma görüldüğü kullanıcılar tarafından belirtilmiştir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Hangi Durumlarda Kullanılır ?

 1. Ciltte Pul Pul Dökülmeler;
 2. Çatlaklar;
 3. Ciltte Oluşan Kızarıklıklar;
 4. Sivilce Ve Sivilce İzleri;
 5. El Ve Ayak Bakımı;
 6. Vücut Bakımı;
 7. Tahrişler;
 8.  Kabarcıklar;

Bepanthol Krem Nasıl Kullanılır ?

 • Kremi rahatsızlık bulunan bölgeye ince bir tabaka şeklinde sürün daha sonra Emilinceye kadar ufak hareketler ile masaj yaparak cildinize yedirin.
 • Krem kullanımı günde 1 ila 2 defa olmalıdır.
 • Bu ürünü Kullanıcıların ve uzmanların tavsiyesi üzerine banyodan  hemen sonra tüm vücuda sürülmesi özellikle tahriş oluşacak, veya oluşan bölgede kullanılması oldukça faydalı olduğu belirtilmektedir.

Bakım Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

Bepanthol kremin yaptığımız araştırmalar sonucunda herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Ancak herhangi bir alerjik reaksiyon durumunda bir doktora danışmanız gerekmelidir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Fiyatı?

Bepanthol cilt bakım kremi reçetesiz olarak satılmaktadır. Ayarca bu ürünün eczanelerde satışı mevcuttur istenildiği takdirde internetten de satın alınmaktadır.

Bu ürünün Fiyatı satılan yer açısından değişiklik göstermektedir. Ancak güncel fiyatı 30 gr 29 TL olarak belirtilmiştir. Ayrıca 50 gr 43 TL olarak ve 100 gr 72,50 TL olarak satılmaktadır.

Bepanthol  Tavsiye Edilen Kullanımı ve İçeriği

"<yoastmark

Bepanthol Krem Çeşitleri Nelerdir?

Provitanmin B5 ile cildinizi derinlemesine nemlendirerek cildiniz sahip olduğu bariyeri onarır ve korur ve Bunun yanı sıra cildinizin nemli ve esnek olmasını sağlar.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem Fiyati Nedir?

İçerisinde bulunan lamellar lipidler sayesinde zarar görmüş cilt bariyerini onarır.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici 20g Fiyati  35 TL’dir.

 Bepanthol Anti-scar Jel Fiyat

Ciltteki suyu tutarak ciltteki nem dengesini korumaya yardımcı olmaktadır.

Bepanthol Anti-Scar 20gr Fiyati 99.90 TL dir.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Hakkında Bilgi

Pişik oluşumunu engeller nem dengesini sağlar ve bebeğinizin cildinin yumuşak , esnek ve nemli olmasını sağlar.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30gr. Fiyati 29.00 TL dir. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 50gr. Fiyati 43.00 TL ,  Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100gr. 72.50 TL dir.

Bepanthol Dudak Kremi Nedir? Eczane Fiyatı

Dudakların kış aylarında dahi kurumasını ve çatlamasını önlemektedir. Bepanthol Dudak Bakım Kremi 7,5 ml. 25.00 TL dir.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Ne İşe Yarar?

Direk , diz ve topuk gibi sürtünmeye maruz kalan bölgeler tahriş olur ve nem dengesi kaybolur. Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi bu nem dengesini geri kazandırarak tahrişi ve çatlakları onarır ve bakım yapar. Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 30gr. 29,00 TL Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 50gr. 43,00 TL

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

içerisinde bulundurduğu provitanmin B5 ile gün boyu cildi korumaktadır ve su bazlı hızlı emilen yapısı sayesinde hem nem dengesini sağlıyor hemde yağlılık hissi bırakmıyor. Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30gr. 29,00 TL

Bepanthol Vücut Losyonu Hakkında Kısa Bilgi

Hassas ciltler için bir nem bariyeri oluşturarak cildinizin nemli ve esnek kalmasını sağlar.

Bepanthol Intensive Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Tüm vücudun nem dengesini sağlar nemli ve esnek kalmasına yardımcı olur.

Bepanthol Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi

Kuru çatlak dudakları nemlendirir ve korur.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi

Çok kuru olan atopik ciltler için özel üretilmiş bebeklikten yetişkinliğine kadar kullanılan peribiyotikli günlük vücut kremidir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Kullananların Yorumları?

Ürün gayet kaliteli memnun kaldım tavsiye ederim

mucize bir krem.cildimde hiç yağlı bir his bırakmadı ve çabucak emiliyor gayet güzel.

i̇çeriğinde bulundurduğu etken madde panthenol sayesinde sivilce sıkma alışkanlığım bulunuyordu ve bunun sonucu oluşan izlerimin daha çabuk geçmesine yardımcı oldu çok memnun kaldım.

her derde deva bir krem bence. kesinlikle yağlı değildir, çok çabuk emiliyor. duştan hemen sonra nemlendirici yerine kullandım. bazende makyaj altında kullandım. sivilce yapmıyor. ki benim cildim hassas ve her şeye tepki gösterir. tüylenme yaptığına dair rivayetler var ama bende kesinlikle öyle bir şey olmadı. mutlaka herzaman elimin altına buludururum.

bir yıl boyunca gece temizlediğim sonrasında yüzüme nemlendirici olarak kullandığım krem. hatta çıkan sivilcelerin üzerine kullandığımda daha çabuk sönmesini sağldaı. tüylenme sorunu da bende olmadı alın kullanın.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu