Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları ve Fiyati Nedir?

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları ve Fiyati Nedir?Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları ve Fiyati Nedir?

Bepanthol Cilt Bakım Kremi öncelikle kadınlarda olmak üzere erkeklerde de çok fazla kullanımı bulunuyor ancak kullanan insanların bir çoğu sadece tavsiye üzerine kullanmaktadır ve akıllarında şu sorular bulunuyor bu krem bana zarar verirse yada gerçekten faydasını görürmüyüm gibi sorular soruyorlar ve cevaplarını bulmak için Google arama motorunda araştırmalar yapıyorlar bizde sizlerin detaylı ve anlaşılır bir şekilde Bepanthol cilt bakım kremini makalemizde anlatacağız.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir?

Bayer firmasının 1944 yılında ortaya çıkardığı bu krem bebeklerde ve yetişkinlerde kullanıma uygun olduğunu belirtmiştir. Bepanthol kreminin içerisinde bulunan Provitamin B5 olarak tanınan dekspantenol bulundurur ve bu vitamin cilt için oldukça etkilidir ve bakım ve onarım etkisine sahiptir. Renklendirici , paraben ve parfüm içermemekte olduğu belirtilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygun olduğu ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir olduğu belirtilmektedir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir
Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar ?

Kuruyan , çatlaklar oluşmuş ve tahriş olan ciltler için ekstra bakım sağlayan bir krem olarak biliniyor. Hafif formülü sebebiyle cilt tarafından kolaylıkla emilen ve cildinizde herhangi bir yağlılık hissi bırakmıyor. Bunun yanı sıra cildiniz nem oranını dengelerek cildinizde koruyucu bir bariyer oluşturuyor özellikle soguk ve rüzgar gibi doğal oluşumlar sebebiyle kırışıklıklar ve cilt sorunlarının ortaya çıkmasını engellemektedir düzenli kullanımlarda ciltte bulunana sivilce ve kırışıklıklarda kaybolma görüldüğü kullanıcılar tarafından belirtilmiştir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Hangi Durumlarda Kullanılır ?

 1. Ciltde Pul Pul Dökülmeler
 2. Çatlaklar
 3. Ciltte Oluşan Kızarıklıklar
 4. Sivilce Ve Sivilce İzleri
 5. El Ve Ayak Bakımı
 6. Vücut Bakımı
 7. Ciltte Oluşan Tahrişler
 8. Ciltde oluşan Kabarcıklar

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nasıl Kullanılır ?

Kremi rahatsızlık bulunan bölgeye ince bir tabaka şeklinde sürün

 • Emilin ceye kadar ufak hareketler ile masaj yaparak cildinize yedirin
 • Krem kullanımı günde 1 ila 2 defa kullanın.
 • Kullanıcıların ve uzmanların tavsiyesi üzerine banyodan sonra tüm vücuda sürülmesi özellikle tahriş oluşacak yada oluşan bölgede kullanılması oldukça faydalı olduğu belirtilmiştir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

Bepanthol kremin yaptığımız araştırmalar sonucunda herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Ancak herhangi bir alerjik reaksiyon durumunda bir doktora danışmanız gerekmektedir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Fiyatı?

Bepanthol cilt bakım kremi reçetesiz olarak satılmaktadır eczanelerde satışı mevcuttur istenildiği takdirde internetten de satın alınabilmektedir. Fiyatı satılan yer açısından değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyatı 30 gr 29 TL olarak belirtilmiştir. 50 gr 43 TL olarak ve 100 gr 72,50 TL olarak belirtilmiş ve satılmaktadır.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Tavsiye Edilen Kullanımı ve İçeriği

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Tavsiye Edilen Kullanımı ve İçeriği
Bepanthol Cilt Bakım Kremi Tavsiye Edilen Kullanımı ve İçeriği

Bepanthol Krem Çeşitleri Nelerdir?

Bepanthol Yüz Bakım Kremi: Provitamin B5 ile cildinizi derinlemesine nemlendirerek cildiniz sahip olduğu bariyeri onarır ve korur. Bunun yanı sıra cildinizin nemli ve esnek olmasını sağlar.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem Fiyati Nedir?

Bepanthol Sensiderm : içerisinde bulunan lamellar lipidler sayesinde zarar görmüş cilt bariyerini onarır.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 20g Fiyati  35 TL’dir.

Bepanthol Anti-Scar Jel Nedir? Bepanthol Anti-scar Jel Fiyat

Bepanthol Anti-Scar Jel : ciltteki suyu tutarak ciltteki nem dengesini korumaya yardımcı olmaktadır. Bepanthol Anti-Scar Jel 20gr Fiyati 99.90 TL dir.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Hakkında Bilgi

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem : Pişik oluşumunu engeller nem dengesini sağlar ve bebeğinizin cildinin yumuşak , esnek ve nemli olmasını sağlar. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30gr. Fiyati 29.00 TL dir. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 50gr. Fiyati 43.00 TL ,  Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100gr. 72.50 TL dir.

Bepanthol Dudak Kremi Nedir? Eczane Fiyatı

Bepanthol Dudak Bakım Kremi : Dudakların kış aylarında dahi kurumasını ve çatlamasını önlemektedir. Bepanthol Dudak Bakım Kremi 7,5 ml. 25.00 TL dir.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Ne İşe Yarar?

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi : Direk , diz ve topuk gibi sürtünmeye maruz kalan bölgeler tahriş olur ve nem dengesi kaybolur. Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi bu nem dengesini geri kazandırarak tahrişi ve çatlakları onarır ve bakım yapar. Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 30gr. 29,00 TL Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 50gr. 43,00 TL

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

Bepanthol Cilt Bakım Kremi : içerisinde bulundurduğu provitanmin B5 ile gün boyu cildi korumaktadır ve su bazlı hızlı emilen yapısı sayesinde hem nem dengesini sağlıyor hemde yağlılık hissi bırakmıyor. Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30gr. 29,00 TL

Bepanthol Vücut Losyonu Hakkında Kısa Bilgi

Bepanthol Vücut Losyonu : Hassas ciltler için bir nem bariyeri oluşturarak cildinizin nemli ve esnek kalmasını sağlar.

Bepanthol Intensive Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Bepanthol Intensive Vücut Losyonu: Tüm vücudun nem dengesini sağlar nemli ve esnek kalmasına yardımcı olur.

Bepanthol Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi

Bepanthol Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi: Kuru çatlak dudakları nemlendirir ve korur.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi: Çok kuru olan atopik ciltler için özel üretilmiş bebeklikten yetişkinliğine kadar kullanılan peribiyotikli günlük vücut kremidir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Kullananların Yorumları?

Ürün gayet kaliteli memnun kaldım tavsiye ederim

mucize bir krem.cildimde hiç yağlı bir his bırakmadı ve çabucak emiliyor gayet güzel.

i̇çeriğinde bulundurduğu etken madde panthenol sayesinde sivilce sıkma alışkanlığım bulunuyordu ve bunun sonucu oluşan izlerimin daha çabuk geçmesine yardımcı oldu çok memnun kaldım.

her derde deva bir krem bence. kesinlikle yağlı değildir, çok çabuk emiliyor. duştan hemen sonra nemlendirici yerine kullandım. bazende makyaj altında kullandım. sivilce yapmıyor. ki benim cildim hassas ve her şeye tepki gösterir. tüylenme yaptığına dair rivayetler var ama bende kesinlikle öyle bir şey olmadı. mutlaka herzaman elimin altına buludururum.

bir yıl boyunca gece temizlediğim sonrasında yüzüme nemlendirici olarak kullandığım krem. hatta çıkan sivilcelerin üzerine kullandığımda daha çabuk sönmesini sağldaı. tüylenme sorunu da bende olmadı alın kullanın.

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir