Cilt Bakımı

Mallia Leke Serumu Seti Kullananlarin Kullanici Yorumlari

Mallia Leke Serumu Seti Kimyasal herhangi bir madde içermediği ve en güçlü cilt tonu acici ve eşitleyicisi oldugu belirtilmiştir. Mallia Beaut Cilt Bakım Seti  Cildinize doğal beyazlık vermek için kullanılan serum kimyasal madde olmadan ve cildinizin zarar görmeden cilt tonu acıcı olarak kullanıldığı belirtilmiştir. Bir çok cilt acici olarak kullanılan ve zararli olan Alfa hidroksi asit ve zararli bir madde içermediği belirtilmiştir.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde tanıtımını yaptığımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteligi tasimaz. Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen konusunda uzman bir doktorla veya Hekiminizle görüşünüz

[/info]

Mallia Leke Seti Nedir ?

Mallia Beaut Cilt Bakım Seti – Beyazlatıcı Ve Leke Giderici Serumu Cildinize doğal beyazlık vermek için kullanılan bu serum kimyasal madde olmadan ve cildinizin zarar görmeden cilt tonu acıcı olarak kullanıldığı belirtilmiştir. Bir çok cilt renk tonu acici olarak kullanılan ve zararli olan Alfa hidroksi asit ve daha zararli bir kimyasal  madde içermediği belirtilmiştir.

Mallia Leke Seti İçeriği

Rumex extract, hyaluric acid, niacinamide, vitamin c

Mallia Leke Seti Ne İşe Yarar?

Mallia Leke Seti  Ne İşe Yaradığı maddeler halinde sıralanmıştır.

  • Renk Tenini Açtığı belirtilmiştir.
  • Kalici Beyazlik verdigi belirtilmiştir.
  • Lekeleri Yok Ettigi belirtilmiştir.

Mallia Leke Seti Nasıl Kullanılır?

Mallia Leke Seti Ürününü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

  • Reşit Olmuş veya yetişkinler için günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir.

Mallia Leke Seti Eczane Fiyatı

Mallia Leke Seti Satis Fiyati 1 Adet için  129 tl ye olarak satılmaktadır. Bu fiyat zamanla değişkenlik gösterebilir.

Mallia Beauty Seti  Kullananlar

Cilt lekelerimden çok sıkılmıştım hemen hemen bi çok ürün kullandım bu etki edenine denk gelmemiştim

Merhaba kreminizi bir aydir kullanıyorum cildim daha pürüzsüz hiç lekesiz nem dengesinde daha iyi çok memnun kaldim teşekkür ederim  ve herkesede tavsiye ederim.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mallia Beauty Leke seti ile taniştim serumuda kremi de mükemmel ötesi  ilk kullanmamda dahi etkisini gösterdi cilt lekelerim ve cildimde oluşan renk eşitsizliği neredeyse bir haftada tamamen yok oldu.

Mallia Beauty Seti  Kullananlar
Mallia Beauty Seti  Kullananlar

Mallia Beauty Leke Seti Yorumlari

Mallia Beauty Seti Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bundan dolayı Mallia Beauty Seti hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Mallia Beauty Seti yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Mallia Beauty Seti hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu