Saç Bakımı

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir? Kullanıcı Yorumlari

Farmasi Kaş Kirpik Serumu şeffaf jel kıvamındadır ve beyaz renktedir. Farmasi Kaş Kirpik Serumu adi kaş kirpik bakımı en iyisi olarak adi geçmekte, Farmasi Kaş Kirpik Serumu Kaşların ve kirpiklerin güçlenmesini ,daha uzun görünümlü olmasını, yoğun ve daha güçlü sağlamak amacıyla özel olarak formüle edildiği iddia edilmektedir. Kaş Kirpik Serumu ile daha gür ve güçlü görünen kaşlara sahip olabileceğiniz belirtilmektedir. Erkek ve Bayan kullanımı için uygun oldugu belirtilmiştir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir?

Kaş Kirpik Serumu, kirpikleri ve kaşları güçlendiren, canlandıran, uzamasını destekleyen çok özel Capixyl Kompleksi ile formüle edildiği belirtilmektedir. Farmasi Kaş Kirpik Serumu Kıl kök hücrelerini zamanında uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına ve canlanmasına destek olmaktadir. Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaşlara sahip olmak isteyenlerin kullanması gerektiği belirtilmiştir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu hakkında bir araştırma yaptığımız zaman kadın forumları, alışveriş siteleri yorumlari ve sözlük yorumlarına baktığımız zaman  herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadık. Farmasi Kaş Kirpik Serumu kullananlarin birçoğu memnun kalmış. Kaş ve kirpiklerde kalınlaşma ve gözle görülür şekilde görüleme oldugu belirtilmiştir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir Kullanici Yorumlari
Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir Kullanici Yorumlari

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Ne İşe Yarar  sorusuna gelince kaş ve kirpik konusunda oldukça başarılı ve etkili olduğu belirtilmektedir. Erkek ve Bayanların kullanıma uygundur. Farmasi Kaş Kirpik Serumu faydalari  şunlardır.

  • Farmasi Kaş Kirpik Serumu kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olur.
  • Kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına ve canlanmasına destek olmaktadir.
  • Kaş ve kirpiklerde meydana gelen dökülmelere ve kaş küsmelerini azalttığı belirtilmektedir.
  • Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kasların çıkmasına yardımcı olur.

Farmasi Kas kirpik Serumu Nasıl Kullanılır

Farmasi Kas kirpik Serumu Nasıl Kullanılır  ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Kas kirpik Serumu Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın. Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

Farmasi Kas kirpik Serumu Kullanımı Her sabah veya akşam  özel fırçası yardımı ile temiz ve kuru kaş ve kirpiklerine serumu uygulayınız. Maskara ucu ile kaşlara, ince fırça olan ucu ile kirpik diplerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında 8 ile 10 hafta içinde etkisini göstereceği belirtilmiştir.

Farmasi Kas Kirpik Serumu Eczane Fiyatı 2023

Kas Kirpik Serumu Resmi satış fiyatı 109,50 TL olarak fiyatı belirtilmiştir.

Farmasi Kas Kirpik Serumu Kullananlar Yorumlar

Farmasi Kas Kirpik Serumu Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç, Ürün, Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Farmasi Kas Kirpik Serumu Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Farmasi Kas Kirpik Serumu Kirpik Serumu Kullananlar

gerçekten ise yarayan bir urun kas ve kirpiklerde kalınlaşma gürleşme gözle görülür derecede

Etkisini görmeye başladım. üstelik ikincisine sipariş verdim. Umarım memnuniyetim devam eder

Göze kaçma yapmadı jel kıvamında olduğu için yağlardan daha kullanışlı ve ben etkisini gördüm

yani tabiki öyle çok bir şey beklenmemesi gerekir. Çok azda olsa düzenli kullanımda etki edebiliyor.

Küçük gibi görünse de içindeki jel miktarı fazla. Fırçası kaşları çok güzel tarıyor.

Yaklaşık 2 aydır düzenle olarak kullanıyorum iyice kullanmadan yorum yapmak istemedim.. Sabır gerektiren bir ürün çünkü etkisi hemen olmuyor. Daha yeni yeni faydasını görüyorum kaşlarımın arasındaki boşlukları doldurmaya başladı şükür..

Üniversitedeyken satıl aldım ve tatile kadar her gün düzenli kullandım. Annem ve ablam inanamadılar kaş ve kirpiklerimin gürlüğüne ve hacimli duruşuna. Hayatımda En Çok Sevdiğim bakım ürünü oldun Farmasi kaş kirpik serumu

Ürün gerçekten güzel ikinci şişemi aldım. Sabitleme özelliği var biraz da o yüzden her sabah kirpiklerime kaşıma sürüyorum. Kirpiklerimde etkisini hemen gördüm. Ama kaşımı doldurması 2 3 ayı buldu içeriği bakımından da güzelmiş ecza bakım incelemişti öneririm kesinlikle.

Ürünün kıvamı çok güzel asla yapış yapış olmuyor sürüldükten biraz sonra kuruyor. Kaşlarımda özellikle çok iyi bir performans gördüm. Çok kısa bir sürede gerçekten hızlı bir uzama görüldü. Bazen kaşlarıma dışarı çıkarken sabitleme jeli gibi birden fazla amaçla da kullandım. Kirpikte kullanım için istikrar gerekli ama kaşlarda kısa sürede çok güzel sonuçlar aşabileceğiniz bir ürün

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu