Saç Bakımı

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir? Kullanici Yorumlari

Farmasi Kaş Kirpik Serumu şeffaf jel kıvamındadir ve beyaz renktedir.Farmasi Kaş Kirpik Serumu adi kaş kirpik bakımı en iyisi olarak adi geçmekte,Farmasi Kaş Kirpik Serumu Kaşlarin ve kipriklerin güçlenmesini ,daha uzun görünümlü olmasini,yoğun ve daha güçlü sağlamak amacıyla özel olarak formüle edildiği iddaa edilmektedir. Farmasi Kaş Kirpik Serumu ile daha gür ve güçlü görünen kaşlara sahip olabileceginiz belirtilmektedir. Erkek ve Bayan kullanımı için uygun oldugu belirtilmiştir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpikleri ve kaşları güçlendiren,canlandıran, uzamasını destekleyen çok özel Capixyl Kompleksi ile formüle edildiği belirtilmektedir. Farmasi Kaş Kirpik Serumu Kıl kök hücrelerini zamanında uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına ve canlanmasına destek olmaktadir. Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaşlara sahip olmak isteyenlerin kullanması gerektiği belirtilmiştir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu hakkında bir araştırma yaptığımız zaman kadin forumlari,alışveriş siteleri yorumlari ve sözlük yorumlarina baktığımız zaman  herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadık.Farmasi Kaş Kirpik Serumu kullananlarin birçoğu memnun kalmış.Kaş ve kirpiklerde kalınlaşma ve gözle görülür şekilde görüleşme oldugu belirtilmiştir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir Kullanici Yorumlari
Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir Kullanici Yorumlari

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Ne İşe Yarar  sorusuna gelince kaş ve kirpik konusunda oldukça basarili ve etkili olduğu belirtilmektedir.Erkek ve Bayanlarin kullanıma uygundur.Farmasi Kaş Kirpik Serumu faydalari  şunlardır.

  • Farmasi Kaş Kirpik Serumu kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olur.
  • Kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına ve canlanmasına destek olmaktadir.
  • Kaş ve kirpiklerde meydana gelen dökülmelere ve kaş küsmelerini azalttığı belirtilmektedir.
  • Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaslarin çıkmasına yardımcı olur.

Farmasi Kas kirpik Serumu Nasıl Kullanılır

Farmasi Kas kirpik Serumu Nasil Kullanilir  ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Farmasi Kas kirpik Serumu Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın.Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

Farmasi Kas kirpik Serumu Kullanımı Her sabah veya akşam  özel fırçası yardımı ile temiz ve kuru kaş ve kirpiklerine serumu uygulayınız.Maskara ucu ile kaşlara, ince fırça olan ucu ile kirpik diplerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında 8 ile 10 hafta içinde etkisini gösterecegi belirtilmiştir.

Farmasi Kas Kirpik Serumu Eczane Fiyatı 2020

Farmasi Kas Kirpik Serumu Resmi satış fiyatı  60 .00 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Farmasi Kas Kirpik Serumu Kullananlar Yorumlar

Farmasi Kas Kirpik Serumu Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Farmasi Kas Kirpik Serumu Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Farmasi Kas Kirpik Serumu Kirpik Serumu Kullananlar

gercekten ise yarayan bir urun kas ve kirpiklerde kalinlasma gurlesme gozle gorulur derecede

Etkisini görmeye başladım. üstelik ikincisine sipariş verdim.Umarim memnuniyetim devam eder

Göze kaçma yapmadı jel kıvamında olduğu için yağlardan daha kullanışlı ve ben etkisini gördüm

yani tabiki öyle çok bir şey beklenmemesi gerekir, ama çok azda olsa düzenli kullanımda etki edebiliyor

Küçük gibi görünse de içindeki jel miktarı fazla. Fırçası kaşları çok güzel tarıyor.

Yaklaşık 2 aydir duzenli olarak kullaniyorum iyice kullanmadan yorum yapmak istemedim.. Sabır gerektiren bir ürün cunku etkisi hemen olmuyor daha yeni yeni faydasını görüyorum kaşlarımın arasindaki bosluklari doldurmaya basladi şükür..

Üniversitedeyken satıl aldım ve tatile kadar her gün düzenli kullandım. Annem ve ablam inanamadılar kaş ve kirpiklerimin gürlüğüne ve hacimli duruşuna. Hayatımda En Çok Sevdigim bakım ürünü oldun Farmasi kaş kirpik serumu

Ürün gerçekten güzel ikinci şişemi aldım sabitleme özelliği var biraz da o yüzden her sabah kirpiklerime kaşıma sürüyorum kirpiklerimde etkisini hemen gördüm ama kaşımı doldurması 2 3 ayı buldu içeriği bakımından da güzelmiş ecza bakım incelemişti öneririm kesinlikle.

Ürünün kıvamı çok güzel asla yapış yapış olmuyor sürüldükten biraz sonra kuruyor. Kaşlarımda özellikle çok iyi bir performans gördüm çok kısa bir sürede gerçekten hızlı bir uzama görüldü. Bazen kaşlarıma dışarı çıkarken sabitleme jeli gibi birden fazla amaçla da kullandım. Kirpikte kullanım için istikrar gerekli ama kaşlarda kısa sürede çok güzel sonuçlar aşabileceğiniz bir ürün

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu