Saç Bakımı

Actiplex Saç Serumu Ne İse Yarar? Kullanan Kullanıcı Yorumları

Actiplex saç serumu Ne İse Yarar?,Actiplex nedir?,Actiplex Kullanıcı Yorumları,Actiplex saç serumu,Actiplex kapsül ürünü içerisinde start ve stop kapsülleri bulunmaktadır. Tek kutuda 2 ayrı renk kapsül vardır. Bunlar 15 yeşil (start), 15 kırmızı (stop) kapsülleridir.Actiplex Start (yeşil) kapsül kullanımı; saç ve saç derisini dipten uca beslemeye, güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olduğu belirtilmiştir..Actiplex Start (yeşil) kapsül kullanımı; içerdiği vitaminler sayesinde saçı besleyerek sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı oldugu belirtilmiştir.

[info type=”info-warning” ]

Yasal Uyari

Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak tesir etmiş olduğu iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür şeklinde informasyon ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz.

[/info]

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde Paylaştigimiz ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

[/info]

Actiplex Saç Serumu Ne İse Yarar Kullanan Kullanıcı Yorumları
Actiplex Saç Serumu Ne İse Yarar Kullanan Kullanıcı Yorumları

Actiplex Saç Serumu Nedir?

Actiplex Hair Care Complex Start/Stop 30 Kapsül

Harici Kullanım İçindir.

Ürün hem kadınlar hem erkekler için uygundur. Yeşil kapsül saç kökleri ve saç derisinde detoks etkisi yarattığı gibi var olan saçların daha hacimli olmasını yardımcı iken, kırmızı kapsül dökülmeleri durdurmaya yardımcı olduğu gibi yeni saç teli oluşumu için kullanıldığı belirtilmiştir.

Actiplex Start (yeşil) kapsül kullanımı:içerdiği vitaminler sayesinde saçı besleyerek sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Actiplex Start (yeşil) kapsül kullanımı: saç ve saç derisini dipten uca beslemeye, güçlendirmeye ve onarmaya yardımcıdır.

Actiplex Saç Serumu Ne İse Yarar?

Ürün hem kadınlar hem erkekler için uygundur. Yeşil kapsül saç kökleri ve saç derisinde detoks etkisi yarattığı gibi var olan saçların daha hacimli olmasını yardımcı iken, kırmızı kapsül dökülmeleri durdurmaya yardımcı olduğu gibi yeni saç teli oluşumu için kullanıldığı belirtilmiştir.

Actiplex Saç Serumu İçeriği

Actiplex Start (yeşil) kapsül kullanımı: Juglans regia seed oil, sesamum indicum seed oil, prunus amygdalus dulcis oil, thymus vulgaris oil, argania spinosa kernel oil, nigella sativa seed oil, viola odorata oil, biotin.

Actiplex Start (yeşil) kapsül kullanımı: Helianthus annuus seed oil, panthenol, tocopheryl acetate, retinol, niacinamide, biotin, cyanocobalamin, folic acid, creatine

Actiplex Saç Serumu Kullanımı

Actiplex Saç Serum Kullanımı Doktorunuzun belirttiği şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Tam emin olmadığınızda doktorunuza ya da eczacınıza kullanım konusunda bilgi alınız veya Bu Actiplex Saç Serum kutusundan çıkan kullanma talimatını dikkatlice okuyun ve uygulayınız

İnternet Sitesinde Tavsiye Edilen kullanım Önerisi

Start Yeşil kapsül kullanımı: Her duş aldığınızda yeşil kapsül’ün ağzını koparın ve avucunuza sıkın. Sonrasında şampuanı da ekleyerek saç ve saç derinize 3-5 dakika masaj yapın. Etkinliği arttırmak için isteğe bağlı olarak durulamadan 2-3 dakika bekleyebilirsiniz.

Stop Kırmızı kapsül kullanımı: Şampuan ile saçınızı duruladıktan sonra kırmızı kapülün ağzını koparın ve sorunlu saç derinize kapsül içeriği bitene kadar damlatın.

Actiplex Saç Serum Eczane Fiyatı 2020

Actiplex Saç Serum Tüm Eczanelerden rahatça satin alabilirsiniz Actiplex Saç Serum kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Actiplex Saç Serum 2020 yılı Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 79.99 TL oldugu belirtilmiştir.

Actiplex Saç Serum Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Actiplex Saç Serum Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Actiplex Saç Serum Kullanıcı Yorumları

İnternet üzerinde kullananların yaptıkları kullanıcı yorumlarında olumsuz bir görüşe rastlamadık. Ürünün daha yeni oldugu için herhangi bir yorum yada şikayet bulunmamaktadir.

Kaynak : http://www.actiplexturkiye.com/

https://www.youtube.com/watch?v=lNjvYXoezcY

Actiplex Kullanımı Anlatim

Puan Ver

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba ben bu ürünü aldım ama kullanımı ile alakalı bir sorun var ilk olarak yeşil olanımı kullanıyoruz şampuanla karıştırıp ikinci olarak taKırmızı olanı sürdükten ne kadar zaman sonra yıkamamız gerekiyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu