Saç Bakımı

Doal Keratin Sütü Nasil kullanilir? Kullananlar

Doal Keratin Sütü genel anlamda Saçlara yoğun bakım yapılması için geliştirilmiş bir bakım sütüdür.Doal Keratin sütü kullananlarin genelde memnun kaldığı bir üründür.Doal Keratin Sütü saça canlılık katar,saç köklerini besler,saçlarin daha hızlı uzamasını sağlar,saç dökülmesini önleyici özelligi vardir,saça yumuşaklık kazandırır,Doal Keratin Sütü Hem Erkek için Hemde Kadin kullanıma uygundur.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde Paylaştigimiz ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan ilkin doktorunuza yada eczaneye danışın.

[/info]

Doal Keratin Sütü Nedir?

Doal Keratin Sütü Nedir? Hem Erkek hemde Bayanların kullanımına uygundur. Doal Keratin İlk kullanımdan itibaren 1 ay süre ile düzenli kullanım  sonrasinda gözle görülebilir etki sagladigi belirtilmiştir.Doal Keratin Sütünün içerisinde keratin özünün %100 doğal oldugu belirtilmiştir.

Doal Keratin Sütü Nasil kullanilir Kullananlar
Doal Keratin Sütü Nasil kullanilir Kullananlar

Doal Keratin Sütü  Ne İşe Yarar?

Doal Keratin Sütü  Ne İşe Yarar? sorusuna gelince

  • Saçlara Bakım yapar
  • Saça Canlılık katmak,
  • Saça Daha sağlıklı bir görünüm elde edilmesini saglar
  • Saçın kökünü besleyerek daha hızlı uzamasını sağlar
  • Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur
  • Saçlara parlaklık ve yumuşaklık katarak, taramayı kolaylaştırmaktadır.

Doal Keratin Sütü Nasıl Kullanılır?

Doal Keratin Sütü adli ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Doal Keratin Sütü Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın.Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

Doal Keratin Sütü Kullanımı Duş alırken ıslak saça yeterli  miktarda Doal Keratin Sütü dökerek saç tellerine ve kafa derisine ortalama 3 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız daha sonra  ve bol su ile durulayınız.

Ayrica Saçiniza Keratin bakımı yaparken öncelikle parabensiz, sülfatsız ve tuzsuz bir şampuanla saçları dipten uca temizlemek gerekir.

Doal Keratin Sütü Eczane Fiyatı 2020

Doal Keratin Sütü Resmi satış fiyatı İndirimli  olarak 86.50 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Doal Keratin Sütü Kullanan & Kullanıcı Yorumları

Doal Keratin Sütü Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Doal Keratin Sütü Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Doal Keratin Sutu Kullananlar

Saçlarıma açma boyama yaptığım için uçları keçe gibi olmuştu. Ben saç uzatması ya da çıkarması için değil yumuşatması için aldım ve ilk kullanımda bile yumuşacık yaptı. Çok memnun kaldım.

Bir arkadaşımdan duyup aldığım bir ürün yeni kullaniyor olmama rağmen saç dökülmem azaldı

İlk kullanımda saçımın boyalı yerleri keçe gibiydi tarak geçmiyordu kullanım sonrası saçın  pamuk gibi oldu kirlendiğinde bile sertleşme çok olmuyo beğendim tavsiye ederim

Düzenli kullanımda gerçekten saçları uzatıyor denemek için aldım ama memnun kaldım

Saçı gayet yumuşacık yapan bir ürün. Biraz pahalı ama saçı ile başı dertte olanlar düşünmeden alabilir.

Çok faydasını gördüm saçları İpek gibi yapmanın yanı sıra minicik saçlarım çıktığını gördüm dökülmem azaldı eskiye oranla

17 günüm uzama yok Dökülme hala var ama diplerinden değil uçlarından. Garanti olsun diye saçımda 5 dakika bekletmeye başladım 13 gün sonra allahtan bir şey olmazsa tam sonucu ve fotoğraflarımı atacağım.. doal keratin bakımı kullanmak isteyenlerin dikkatine

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu