Cilt Bakımı

Nondo Ozon Sütü Nedir? Ne İşe Yarar? Kullanıcı Yorumları

Ozon Sütü Nedir?

Nondo ozon sütü Nedir?, internette cilt temizleme ve bakım sütü olarak piyasada bulunmaktadır. İçerisinde Alkol içermeyen olarak el ve yüz için kullanıldığı satış yerlerinde söyleniyor. Ozon sütü son dönemlerde fazlaca popüler olan ozon tedavisine alternatif olarak geliştirilmiş bir üründür. Ozon tedavisi ile kırışıklıkların açıldığı, her türlü cilt problemlerinin ortadan kalktığını çoğumuz biliyoruz. Fakat bu tedavi fazlaca pahalı. Bu pahalı tedavi yerine fazlaca uygun fiyatlara evde kolayca yapabileceğiniz ozon sütü tedavisi ile fazlaca para harcamadan siz de muhteşem pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. 

Ozon Sütü Nasıl Kullanılır ?

 • Kullanım Şekli İlgili bölgeye uygun oranda masaj yaparak uygulanır.
 • Ozon sütü kullanımını doğru yaptığınız sürece fazlaca iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Ozon sütünü temiz ve kuru olan cildinize uygulayın Günde 1 seans kullanılması önerilmekte..
 • 10 gün süresince yapacağınız bu uygulama size daha canlı bir cilt ile geri dönecektir.
 • Bir tek yüzünüze değil bununla birlikte ellerinize, ayaklarınıza, kollarınıza da uygulayabileceğiniz ozon sütünü yara izleri için de kullanabilirsiniz.
 • El yüz kullanımına ve her cilt tipine uygundur.

Ozon Sütü Faydaları Nelerdir?

 • Ozon Sütü cilt bakımda mühim olan oksijeni 3 katına kadar çıkarır ve zengin ozon gazının cildinizi yenilemesine destek verir
 • Ozon Sütü Cildinizdeki Derinin hücre yapısına kadar inerek cildin onarımını ve yenilemesini sağlar
 • Ozon sütünü egzamalarınız için kullanabilirsiniz
 • Bir türlü geçmeyen, fazlaca hoş görünmeyen can bunaltan egzamalardan ozon sütü ile kurtulabilirsiniz
 • Bakterileri, mantarları, her türlü mikro organizmaları temizleyen, cildinizi dezenfekte eden ozon sütü ile ellerinizdeki egzamalardan kurtulabilirsiniz.
 • Kan dolaşımını hızlandıran ozon sütü yardımıyla selüloitlerinizden ve çatlaklarınızdan da kurtulabilirsiniz.
 • Selüloitleriniz ve çatlaklarınız için kullanmak isterseniz 6 saat aralıklar ile bacaklarınızın tamamına sürmeniz gerekmekte. Daha sıkı bir cilt oluşana kadar kullanın.
 • İltihaplı sivilcelerinizin üstüne uygulayabileceğiniz benzer biçimde tüm yüzünüze de sürebilirsiniz
 • Her hangi bir yan tesiri bulunmayan ozon sütünün tesir gösterebilmesi için gün içinde 1 gün aralıklar ile yine sürülmesi gerekir.
 • Sivilceleriniz için sürdüğünüz ozon sütünden netice almak için minimum 18 saat beklemeniz gerekir.

Ozon Sütü Sivilce Tedavisinde Kullanılır Mı

 • İltihaplı sivilcelerinizin üstüne uygulayabileceğiniz benzer biçimde tüm yüzünüze de sürebilirsiniz.
 • Mevcut sivilcelerinizden kurtulmanızı sağladığı gibi yeni sivilce oluşumunu da engeller.

Ozon Sütü Hangi Cilt Yapılarına Uygun

 • Ozon Sütü El yüz kullanımına ve her cilt tipine uygundur

Ozon Sütü Uyarılar

 • Uyarılar Gözle temastan kaçınınız.
 • Alkol içermez.
 • Yutulması halinde ağza su alarak çalkalayınız.
 • Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız.

Ozon Sütünün Zararı Var Mı?

Ozon terapisi cilt için çok faydalı ve zararı bulunmuyor. Ozon sütünü kullandıktan sonra aşırı duyarlılık reaksiyonu gelişmediği sürece herhangi bir zararını göremezsiniz.

Nondo Ozon Sütü Fiyatı

Nondo Ozon Sütü Fiyat olarak 138 TL olarak resmi satış tutarı belirlenmiş.

Ozon Cilt Bakım Sütü Nerede Satılır

Eczanelerde ve tüm İnternet Alışveriş Sitelerinde Satılmaktadır. Hepsiburada vb. siteler

Nondo Ozon Sütü Kullananlar

Nondo ozon sütü Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Nondo Ozon Sütü Kullanıcı Yorumlar

 • Birçok krem denedim bir sürü pahalı marka kullandım sadece 2 gündür kullanıyorum şuan sivilceleri geçirdi izler de yavaş yavaş gidiyor baya şaşkınım.. Bol miktarda yakarma ediyorum deneyin denettirin
 • Buluğduk çağındaki kardeşimin koca koca kırmızı sivilcelerini iki günde belirgin bir halde söndürdü şu an alalı iki hafta kadar olmuştur yüzü oldukça iyi durumda neredeyse tamamen gitti sivilceler onun haricinde annem de kullanıyor yüzünü parlattı sanki bi gerginlik oluştu benzer biçimde. beğendik devamını alıcız.
 • ilk kere yağsız bir ozon cilt bakım ürününe denk geldim, yapış yapış olmuyor derhal süt benzer biçimde emiliyor cildi pamuk benzer biçimde yapıyor.

Nondo Ozon Sütü Kullanıcı Şikayet

Ozon şutu cilt lekelerini geçiriyor diyorlar. Aldım 2 aydan beri kullanıyorum. Hiçbir şekilde ise yaramıyor bir tek insanları kandırıyorlar. 

Nondo Ozon Sütü Kullananlar Kadınlar

kızlar bende 10 günden fazla oldu kullanıyorum dediğiniz benzer biçimde keskin bi kokusu yok hatta asla kokusu yok lekelerim açılmaya başladı sanki yada bana Öyleki geliyor biliyorum fakat yararlı 🙂

[info type=”info-warning” ]

Nondo ozon sütü Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

[/info]

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Tesadüfen aldım kızımın sivilcelerine akşam sürdük sabaha etkisini gördük1.günün sonunda sivilcelerde azalma oldu süper bir ürün

 2. Yalan söylüyorlar telefonada cevap vermiyorlar kimse almasın aldım yüzüm daha kötü oldu inanmayin paranizi cope atin daha iyi muhatap bile yok üç kuruşa yalan söylemeye utanmiyorlar

 3. Merhabalar bir müsteri olarak olumlu veya olumsuz butun musterilerin yazilarini okudum.Basta sunu belirtmek isterim ki hersey herkese iyi gelicek diye birsey yok.ben daha yeni aldim ürünü suan iyi ama yarin nasil olur bilmiyorum.eger bizler doktora gitmeden kendi cildimizi tanimadan internet üzerinden alisveris yapiyorsak bazi olumsuzluklarida göze almaliyiz diyorum.eger ciddi anlamda üründen zarar almak istemiyorsak, cildimiz icin önce doktora gitmeli ve onun önerdiğini kullanmaliyiz.Her ürünümü alirken yorumlara bakiyorum bu bir esyada olabilir ama ne merakliyiz kötülemeye,kötü yazmaya.parantez icinde diyorum ki.internet üzerinden alinan hic bir sey icin bizlerin karsina gecip bir sahis zorlamiyor.Biz okuyoruz kabul edersek aliyoruz hepsi bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu