Saç Bakımı

Mavi Su Saç Losyonu İşe Yarıyor Mu? Kullanıcı Yorumları

Mavi Su Saç Losyonu, Saç Çıkaran Mavi Su, Saç Çıkaran Mavi Su yorumlari, Saç Çıkaran Mavi Su İşe Yarıyor Mu? Mavi Su Saç Losyonu Nedir? Ne İşe Yarıyor Kullanıcı Yorumları Saç dökülmesi sonucu ortaya çıkan kellik, özellikle erkekler için büyük bir problemdir. Saç ekimi uygulamaları oldukça pahalı olduğu için mavi su gibi alternatif yöntemlere rağbet her geçen gün artmaktadır. Ancak içeriği tam olarak bilinmeyen mavi serum ile ilgili internet ortamında olumsuz yorum bulunmakta.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde Paylaştığımız ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan ilkin doktorunuza yada eczaneye danışın.

[/info]

Mavi Su Saç Losyonu Nedir?

Mavi Su Saç Losyonu Nedir
Mavi Su Saç Losyonu Nedir

Mavi suyun içinde saç dökülmesini engellediği var sayılan bazı içerikler yer alır. Bu içeriklerin başında atkuyruğu bitki, beyaz bakla, çintiyan kökü gibi içerikler gelir. Ancak mavi su içerisinde bulunan bu maddelerin ne kadar doğal olduğu, hatta bu maddelerin gerçekten içerisinde olup olmadığı belirsiz…

saç köklerini güçlendirerek saçların daha sağlıklı ve güçlü çıkmasını desteklemek olduğu söyleniyor. Saçları zayıf çıkan, seyrek olan, saçlarında bölgesel olarak boşluklar olan kişiler mavi su spreyinin işe yarayacağını düşünerek satın alınıyor.

Mavi Su Saç Losyonu Fiyati

Mavi su saç losyonu internette online alışveriş sitelerinde  1 şişesi 150 TL den satılmaktadır.

Mavi Su Saç Losyonu Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılık izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Mavi Su Saç Losyonu Kullananlar Yorumlari

Mavi Su Saç Losyonu Kullananlar ne demiş olumlu yorumunun oldugu kadar olumsuz yorumda bulunmaktadır. O yüzden ürünü tercih ederken kesinlikle orjinal ve sağlık bakanlığı olan ürünü kullanmanız tavsiye edilmektedir. Genel şikayet sahte olan Mavi Su Saç Losyonu ile alakalıdır.

Bildiğin sac çıkarıyor. arkadaşım kullandı 5 ay. çok var piyasada tabi orijinalini bulmak lazım

10 gün oldu dökülmeler durdu. 2 kutu daha alacam. Yeni çıkarır mı bilmiyorum ama en azından kalanları korumak istiyorum.

Sağlık bakanlığı tarafından onayı bulunmamaktadır. Aldıktan sonra araştırma fırsatı buldum ve kesinlikle insan sağlığını tehdit edici özelliğe sahip olduğu gördüm tavsiye etmiyorum.

Saçıma 10 gün sürdüm ve maalesef sürdüğüm yerlerde yara yapmaya başladı bir haftadır sürmüyorum yaralar düzelmeye başladı,

Mavi Su Saç Losyonu Kullanıcı Yorumları

Mavi Su Saç Losyonu Kullanıcı Yorumları ile ilgili  İnternet ortamında bir çok olumsuz yorum ve şikayet bulunmaktadır. Kesinlikle kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız gerekmektedir. Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanılmamalıdır.

Ben kullanıyorum ne fayda si var ne zararı var.

3 aydır kullanıyorum etkisini görmedim. İlk zamanlar dökülmeyi durdurdu sonra dökülmeye devam etti. Günde düzenli iki kere kullanmama rağmen sonuç hüsran.

İlaç diye para verip aldığımız bu ürün musluk suyundan hiçbir farkı yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık .

Sac Çıkaran Mavi Su Sağlık Bakanlığı Onayı Var Mi?

Sac Çıkaran Mavi Su  adi altında satılan bir çok ürünün sağlık bakanlığı onayı yoktur. Sağlık Bakanlığı Saç Çıkaran Mavi su hakkında bildiri yayınladı ve Saç Çıkaran Mavi Su  piyasa bu ürünün de sahteleriyle doldu. Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığını merak ediyor. Türkiye’de Mavi Su ürünlerin Bakanlık onaylı olanları da var. Uzman doktorlarda da Sağlık Bakanlığının onaylamadığı hiçbir ürünün kullanılmaması gerektiğini söyledi.40 yaş üstü insanlar için kalp krizine kadar yol açabilecek ciddi risk teşkil etmektedir” değerlendirmesinde bulundu.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu