Saç Bakımı

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti Nedir? Kullananlar

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti Nedir?,Oxiplexx kullanıcı yorumları,Oxiplexx Protein Splush 3′ lü Saç Bakımı Seti, aşırı yıpranmış yada fazlaca fazla işlem görmüş saçlarda keratin, saç botoksu, saça nem ve protein yükleme işlemlerini gerçekleştiren saç bakım setidir.Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti içinde Oxiplexx Arındırıcı Şampuan Saçı yağ, kir ve ürün kalıntılarından arındırıp temizler,Oxiplexx Saç Bakım Maskesi Saçları denetim altına alarak saçların daha kolay taranmasını sağlar.Oxiplexx Saç Bakım Serumu Aşırı yıpranmış ve fazlaca fazla kimyasal işlem görmüş saçlara kaybetmiş olduğu proteini geri kazandırır.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde Paylaştigimiz ürünler içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür şeklinde informasyon ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kati olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz.

[/info]

Oxiplexx Nedir?

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti
Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti

Oxiplexx ürünleri %100 yerli üretim olduğu belirtilmektedir.Oxiplexx Aşırı yıpranmış saçların yeniden işlem görebilmesi için meydana getirilen bir uygulamadır.Oxiplexx tek bir uygulamada saçlarınıza keratin,rutubet ve protein bakımlarını yapmaktadır.Tek bir uygulamada saçın gereksinim duyan tüm yapı taşlarını geri yükleyerek daha etkili bir bakım haline gelir.

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti

Oxiplexx Protein 3’lü  Saç Bakımı Seti, aşırı yıpranmış yada fazlaca fazla işlem görmüş saçlarda keratin, saç botoksu, saça nem ve protein yükleme işlemlerini gerçekleştiren saç bakım setidir.

Oxiplexx Keratin, Nem, Protein ve Botox bakım işlemlerini tek bir uygulama içine alarak, onlarca zaman ve maliyet kaybı yerine kolay ve kolay bir bakım işlemi sağlamış olduğu belirtilmiştir.

Oxiplexx ile muhteşem saç bakımına hazır olun. Oxiplexx aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçların tekrardan işlem görebilmesini sağlamaktadır.

Oxiplexx Arındırıcı Şampuan

Oxiplexx Arındırıcı Şampuan Bakım öncesinde saçı tüm ürün kalıntılarından ve kirlilikten, yağdan temizler. Saçın hafifçe olmasını ve hacim kazanmasına destek verir.Temiz, ferah ve arınmış hissini verir. Oxiplexx Arındırıcı Şampuan Sülfat, sodyum ve paraben benzer biçimde içeriklerden arındırılmıştır.

Oxiplexx Arındırıcı Şampuan Kullanımı

Oxiplexx Arındırıcı Şampuanın kolay bir kullanımı vardir.

  • Oxiplexx Arındırıcı Şampuanı Avuç içine aldığınız yeterli miktardaki ürünü iki avucunuza iyice dağıtarak Islak saça uygulayın.
  • Bolca su yardımı ile iyice durulayın. İhtiyaç duyulursa ikinci kez işlemi tekrarlayın.

Oxiplexx Saç Bakım Maskesi

Oxiplexx Saç Bakım Maskesi Saçları denetim altına alarak saçların daha kolay taranmasını sağlar.Oxiplexx Saçlara güç, esneklik ve dayanıklılık kazandırır.Oxiplexx Saç Bakım Maskesi Saçı besler, nemlendirir ve elektriklenme yapmadan yumuşak hale gelmesine destek verir. Oxiplexx Etkenler yardımıyla saça derinlemesine bakım yapar Ayrica Oxiplexx Saç Bakım Maskesi Sülfat, sodyum ve paraben benzer biçimde içeriklerden arındırılmıştır.

Oxiplexx Saç Bakım Maskesi Kullanımı

Oxiplexx Saç Bakım Maskesini kullanmadan önce Oxiplexx Arındırıcı Şampuan kullanım sonrasında kullanılmalıdır.

  • Oxiplexx Şampuan sonrası saçlara uygulanır.
  • Avuç içersine yeterli miktar ürün alarak dip, boy ve uç olarak masaj yardımı ile yedirilir ve saçtaki kayganlık hissedilir.
  • 1o dakika bekletildikten sonrasında bolca su ile durulanır.

Oxiplexx Protein Sütü

Oxiplexx Protein Sütü Kimyasal işlem görmüş saçların kaybetmiş olduğu proteinlerin geri kazanılmasına destek verir. İlk uygulama ile beraber saç kuvvetlenir ve saça hacim kazanmasına yardımcı olur.Mukavemetin artması sonucu kopma ve kırılmaların azalmasına destek verir.  Gözle görülür parlaklık ve esneklik sağlar.Saçın nem dengesini sağlar, renk pigmentlerini açarak rengin ve yansımaların ön plana çıkmasını sağlar Oxiplexx Sülfat, sodyum ve paraben benzer biçimde içeriklerden arındırılmıştır.

Oxiplexx Protein Sütü Kullanımı

Oxiplexx Protein Sütü Kullanım olarak durulama gerektirmeyen bir üründür.

  • Oxiplexx Maske uygulamasından sonrasında saçtaki su havlu ile iyice alınır.
  • Avuç içinde yeterli miktar ürün alarak dip, boy ve uç olarak masaj yardımı ile yedirilir.
  • Durulanmaya gerek olmayan bir üründür.

[info type=”info-warning” ]

Herhangi bir hassasiyet durumunda ürün kullanımını derhal kesip medikal yardım alınız

[/info]

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti Fiyati

Resmi Satış Platformlarinda Oxiplexx Protein Sütü Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 300 tl oldugu belirtilmiştir. Oxiplexx Protein Saç Bakim Setini Fiyatını pahalı bulanlar ve daha ucuza almak için  tüm online alışveriş sitelerinde Oxiplexx  satılmaktadır oralari takip etmek gerekebilir.

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti Kullanıcı Yorumları

Oxiplexx Protein Saç Bakim Seti Kullananlarin Yorumlari

kuaforumden almistim burda daha uygun fiyatli ben sampuanini sevmedim ama.bu yildizlari sac kremi ve banyo sonrasi kullanilan bakimi icin veriyorum onlar gerçekten çok iyi keske burda set olarak degil ayri ayri satılsa

efsane bir urun siddetle tavsiye ediyorum.saclarim olmadigi kadar parlak sağlam ve hacimli gorunuyor..cok urun denedim ama favorim bu.kesinlikle alin bu paraya deger. bir urun bu

Dalgalı saçlarım var. Şampuanı çok iyi değil fakat diğer iki kremi başarılır. Isı uygulamam gerektiğinde saçımı örüp öyle ısı yapıyorum. Daha faydalı oluyor.

ben hic beğenmedim.sac botoxum bozulmasın diye sipariş etmistim.saç kremi yani 2 numarasi patlak geldi neredeyse yarısı kutuya dökülmüştü. neyse dedim aldim ve kullandim.sari ve çok işlem görmüş bir saçınız varsa asla yumuşacık yapmiyor markette botoxlu saclar icin satılan ürünler daha etkili diyebilirim ayrıca saç botoxu zarar verdi anında düzlüğü gitti benim gibi olan varsa sakın almasın yalan 3 numara da sürdükten sonra jöleli gibi oluyor saç bileğinize

Saçlarım ince telli ve çok dökülüyordu. Aradan çıkan yeni saçlar da sürekli elektrikleniyordu. Ürün ilk kullanımdan kendini gösterdi, çok memnun kaldım. Saçlarım 3 gün sonra bile hacmini ve şeklini koruyor. Evde olduğum için bayadır boyamadım ama saç boyasının ömrünü de uzatırsa stok yapılacak bir ürün.

Oxiplex İle Saç Bakimi Yapılısı

Oxiplexx Protein Sütü Nedir? Kullananlar Yorumlari

Kaynak: https://oxiplexx.com/

Resmi Web Sitesi :https://oxiplexx.com/

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu