GüzellikSaç Bakımı

Bio Keratin Gold Nasıl Kullanılır ? Uygulanması, Kullananlar

Bio Keratin Gold Nasıl Kullanılır ? Uygulanması, Kullananlar  Son zamanlar sıkça adından bahsettiren Bio Keratin Gold bir saç bakım ürünüdür. Güneş , kirlilik ve kimyasallar gibi Dış etkenler sonucunda saçlarınızın yıprandığını ve soluk görünmesinden sıkıldıysanız ve bir şeyler yapmak istiyorsanız Bio Keratin Gold sizin için vazgeçilmez bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Bio Keratin Gold Nasıl kullanılır , Bio Keratin Gold Zararı var mı , Bio Keratin Gold etken maddeleri neler , Bio Keratin Gold kansarojen mi , Bio Keratin Gold sonra Brezilya fönü olur mu gibi bir çok sorunuzu bu makalede topladık ve cevap verdik.

Bio Keratin Gold Nedir ?

Saçlarınınız büyük oranda Keratin ile ilişkilendirilmiş proteinlerden oluşmaktadır ancak dış etkenler sebebiyle bu proteinler azalarak etkisini yitirmeye başlar bu durum sonucunda saçlarınız soluk ve yıpranmış görünmesine neden olur. Saçlarınızı eski görünümüne hatta daha güzel görünmesini sağlamak ancak dışardan alınacak Keratin ile mümkün olacaktır. Bio Keratin Gold bu tarz yıpranmalara karşı içerisinde bulundurduğu Keratin ile saçlarınız içten dışa doğru onarır , besler ve korur . Bio Keratin Gold kullanmak bu konuda idealdir çünkü Keratin harici olarak saçlarımıza almış oluruz bundan ötürü saçlarınız parlak , pürüzsüz ve hacimli hale gelecektir bu sebeple kadın ve erkek kullanıcılar açısından oldukça tercih edilen bir üründür. Bio Keratin Gold içerisinde bulundurduğu Keratin ile kıvırcık , dalgalı , kabarmış saçlarınıza elveda diyebilirsiniz çünkü kullanımından sonra 3 ay boyunca saçlarınız parlak ve düz formunda kalacaktır. Ayrıca saçlarınızda bir tabaka olarak bulunan Keratin güneş den ve diğer dış etkenlerden korumakta ve saçlarınızın yıpranmasına ve zarar görmesine izin vermeyecektir aynı zamanda saçlarınızı beslediği için görünümü parlak ve pürüzsüz görünecektir.

Bio Keratin Gold Nasıl Kullanılır ?

Tüm toplum için saçlar çok fazla önem arz etmektedir zamanla kaybettiği Keratin sonucunda yıpranmış , solmuş ve şekillendiremediğiniz bir saç haline gelir bu durum herkes için baş belası bir durum olarak görülmekte ve bir çıkış yolu aramakta bu çıkış yolunu Bio Keratin Gold kullanmak olarak bulmuş bir çok insan var ve nasıl kullanacağını merak etmektedir.

 • Öncelikle saçlarınızı şampuan ile yıkamanız gerekmektedir ancak mümkünse sodyum ve sülfat içermeyen bir şampuan kullanılması daha iyi bir sonuç için zemin hazırlanacaktır.
 • Saçlarınızı yıkadıktan sonra kesinlikle saç kremi kullanmayınız ardından ıslak bir yer bırakmadan iyice kurulayınız.
 • Bio Keratin Gold işlemine başlamadan önce açık havada yada bir yüz maskesi kullanmanız ve bu işleme tedbirlerinizi almadan başlamanız kesinlikle tavsiye edilmemektedir çünkü çok keskin bir kokusu bulunmakta ve solunum yolunuzda rahatsızlıklar oluşturabilir ve nefes alış verişinizi zorlaştırabilir.
 • Saçlarınızı kuruladığınızdan ve ıslak bir yerinin kalmadığından emin olduktan sonra Bio Keratin Gold boya işlemi yapar gibi saç diplerinden başlayarak ancak en dipten değil 1.5 cm mesafe bırakacak şekilde uçlara doğru uygulayın.
 • Uygulama işlemi bittikten sonra 15 dk bekleyin ancak 15 dk dan fazla beklemeniz saçlarınıza zarar verebilir.
 • 15 dk sonunda saçlarınızı fön çekerek ve saç düzleştiricisi kullanarak özellikle yüksek ısı ile iyice kurutmanız gerekmektedir böylece içerisinde bulunan Keratin saçlarınıza kenetlenecektir kıvırcık saçlar için 230 derece düz ve ince telli saçlar için ise 160 derece ısı önerilmektedir.
 • Kurutma işleminiz bittikten sonra saçlarınızı içerisinde sodyum ve sülfat bulundurmayan bir şampuan ile saçlarınızı yıkayınız yıkama işlemi bittikten sonra parlak ve hacimli saçlarınızın tadını çıkabilirsiniz.

Bio Keratin Gold Vücuda Zararlımı ?

Güzel saçlara kavuşmak ve iç kapatıcı görünüşten kurtulmak amacıyla kullanıldığımız Bio Keratin Gold sağlığa zararlımı sorularıyla oldukça fazla karşılaşıyoruz ve Google arama motorunda da oldukça fazla aratılmaktadır peki Bio Keratin Gold sağlığa zararlımı. Bir çok kimyasal bakım ürünü gibi Bio Keratin Gold da bir kimyasal olduğu için bilinçsiz kullanımlarda sağlığa zarar verebilmektedir ancak bilinçli ve dikkatli kullanımlarda herhangi bir zararı görülmemekte ancak alerji ve benzeri sağlık sıkıntısı olan kişilerin kullanımı sakıncalıdır. Bio Keratin Gold işlemi uygulanırken içerisinde bulunan maddeler sonucunda keskin bir koku vermektedir ancak bir maske takmanız gerekmektedir aksi takdirde solunum yolu rahatsızlığı oluşturmaktadır.

Bio Keratin Gold Kimler Kullanmamalı ?

Her insanın saçlarına önem verdiği bilinmekte saçlarının güzel görünmesi hacimli ve parlak olması herkesin hoşuna gitmektedir ve bunlar kavuşmak için Bio Keratin Gold kullanmak istemektedir ancak her kimyasal ürün gibi bu ürününde bazı insanlar için kullanımı risk arz etmektedir bu kişiler Hamileler , Çocuklar , koku ve duman hassasiyeti bulunan insanların kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Bio Keratin Gold Faydaları Nelerdir ?

Saçlarınız Dalgalı , kıvırcık , elektriklenmiş , kabarmış saçlarınız bulunuyorsa ve bundan rahatsızsanız Bio Keratin Gold kullanımından sonra 3 ay boyunca saçlarınız düz ve pürüzsüz olacaktır.

 • Saçlarınıza kenetlenmiş olan Keratin sayesinde güneş , kirlilik ve hava koşullarından büyük oranda koruma sağlayacak ve saçlarınız bir süre sağlıklı bir saça sahip olacaksınız.
 • Bio Keratin Gold içerisinde bulunan Keratin saçlarınızı esnek ve güçlü bir hale getirmesi sonucunda saç düzleştirme ve fön işlemlerinde saçlarınızın kırılmasına ve yıpranmasına izin vermeyecektir.
 • Bio Keratin Gold saçlarınıza onarıp beslediği için saçlarınız parlak ve hacimli görünecektir.
 • Saçlarınız Bio Keratin Gold kullanımından sonra ısıyı daha iyi iletebilmekte ve bu sayede saçlarınız eskinin aksine %50 , %60 oranında daha hızlı kuruyacak ve daha hızlı şekil alacaktır.

Bio Keratin Gold İle Brezilya Fönü Yapılır mı ?

Son zamanlarda oldukça fazla kullanılan ve yüksek Keratin verilerek kalın ve kıvırcık saçların düzleştirme durumuna brezilya fönü adı verilmekte ve kadınların oldukça dikkatini çekmekte ve yapmak istemektedir ve bu sebeple Bio Keratin Gold işleminden sonra Brezilya fönü yapılabilir mi sorularını sormakta ve araştırma yapmaktadır.
Bio Keratin Gold içerisinde bulunan yüksek oranda Keratin ile işlem sonrasında kıvırcık ve kalın telli saçların 3 ay boyunca düz olarak kalacağını söylemek istiyoruz bu sebeple çok rahat bir şekilde Brezilya Fönü gibi bir çok işlemle mi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Bio Keratin Gold 3 lü Set Nasıl Kullanılır ?

Bio Keratin Gold 3 lü Set Nasıl Kullanılır

Bio Keratin Gold tek satılmasının yanında 3 lü set olaraktan satılmakta ve oldukça kullanışlı bulunmaktadır içerisinde bulunan Bio Keratin Gold , Bio Keratin Gold şampuan ve Bio Keratin Gold saç kremi bulunmaktadır bu ürünün satılmasının yanında nasıl kullanılacağında merak edilmekte. Üçlü set kullanımı tek kullanım la adımları aynı adımlar daha iyi anlaşılması amacıyla tekrar belirtilmiştir.

 • Öncelikle saçlarınızı şampuan ile yıkamanız gerekmektedir bu yıkama işlemine Bio Keratin Gold Şampuan kullanarak yıkayınız.
 • Saçlarınızı yıkadıktan sonra kesinlikle saç kremi kullanmayınız ardından ıslak bir yer bırakmadan iyice kurulayınız
 • Bio Keratin Gold işlemine başlamadan önce açık havada yada bir yüz maskesi kullanmanız ve bu işleme tedbirlerinizi almadan başlamanız kesinlikle tavsiye edilmemektedir çünkü çok keskin bir kokusu bulunmakta ve solunum yolunuzda rahatsızlıklar oluşturabilir ve nefes alış verişinizi zorlaştırabilir.
 • Saçlarınızı kuruladığınızdan ve ıslak bir yerinin kalmadığından emin olduktan sonra Bio Keratin Gold boya işlemi yapar gibi saç diplerinden başlayarak ancak en dipten değil 1.5 cm mesafe bırakacak şekilde uçlara doğru uygulayın.
 • Uygulama işlemi bittikten sonra 15 dk bekleyin ancak 15 dk dan fazla beklemeniz saçlarınıza zarar verebilir.
 • 15 dk sonunda saçlarınızı fön çekerek ve saç düzleştiricisi kullanarak özellikle yüksek ısı ile iyice kurutmanız gerekmektedir böylece içerisinde bulunan Keratin saçlarınıza kenetlenecektir kıvırcık saçlar için 230 derece düz ve ince telli saçlar için ise 160 derece ısı önerilmektedir.
 • Kurutma işleminiz bittikten sonra tekrar Bio Keratin Gold Şampuanı kullanarak saçlarınızı iyice yıkayınız. Parlak ve Dolgun saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz

Bio Keratin Gold Güncel Fiyatı ?

Bio Keratin Gold etkili formülü kolay kullanımına karşı fiyatı herkesin alıp kullanabileceği bir düzeyde bulunmakta fiyatı 14 TL ile 18 TL arasında değişiklik göstermektedir. 3 Lü set olarak satın alınabilen Bio Keratin Gold 45 TL ve 50 TL fiyat bandında satışa sunulmaktadır. Fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Bio Keratin Gold Kullananların Yorumları

Bio Keratin Gold Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bundan dolayı Bio Keratin Gold hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Bio Keratin Gold yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz…

Bio Keratin Gold Hakkında Kullananlar Ne Diyor?

Belime kadar kıvırcık saçlarımı çok az bir ürünle yaptım şuan dümdüz ve kabarmadı çok memnunum

Memnun kaldım. Tavsiye ederim. Saç dökülmesini de oldukça azaltıyor. Ve saçlar yumuşacık.

Söyledikleri gibi fön ve düzleştirme sırasında çok yoğun duman çıktı. Gözlerimi ve burnumu aşırı yaktı. Saçımda iki gün beklettim ve sonuç harika. Gerçekten fön çekmişim gibi oldu yıkayıp kurutunca

Saçlarım o kadar yıpranmıştı ki çok iyi geldi

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu