Sosyal Medya

İnat Box Açılmıyor 2024 (Nedeni ve Çözümü)

Inat Box 2023 indir

Inat Box Açılmıyor 2024; Daha önceki yazılarımızda Faydalı Bilgiler kategorisinde Exxen – Netflix – Blutv Ücretsiz Nasıl İzlenir? En Güncel Öneriler hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca İnat Box Açılmıyor Sorunu Çözümü 2023 APK, İnat TV açılmıyor root hatası, İnat Box güncelleme hatası gibi merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Kullanıcıların sık sık sorgusunu yaptığı Inat Box Açılmıyor Sorunu hakkında bu içeriğimizi hazırladık ve sık karşılaşılan sorunların çözümünü adım adım sunuyoruz. Inat Box bilindiği gibi yerli-yabancı paralı maçların bedava izlenmesine ve onlarca TV kanalına sahip bir telefon yazılımıdır.

Inat Box Açılmıyor Nedir?

Inat Box Acilmiyor
Inat Box Acilmiyor

Gelişen teknoloji ile artık dizi ve filmleri dijital platformlar veya uygulamalar üzerinden izlemek mümkün hale geldi. Bu konuda birçok ücretli dijital eğlence platformu bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli kanalları ve dijital dizileri ücretsiz olarak yayınlayan bir uygulama var. IP TV bünyesinde geliştirilen Inat Box da oldukça ilgi gören uygulamalardan biridir.

Inat Box Açılmıyor Çözümü Nedir?

 • Dosyalarım
 • Android
 • Data
 • Tüm uygulamaları seç
 • Tüm uygulamaları sil

Bu yolla düzelmezse

 • Ayarlar
 • Wifi ayarları
 • Kullanılan Wi-Fi ayarı
 • İP ayarlarını Statik yapın

Xiaomi Telefonlarda Inat Box Açılmıyor Sorunu Çözümü

 • Bağlantılar menüsüne girin
 • Paylaşım sekmesine tıklayın
 • Yazdırma hizmeti
 • Sistem yazdırma hizmeti menüsüne gelin
 • Yazdırma hizmetini kapatın

inat Box interneti hızlı olanlar için donma kasma problemi olmadan kullanılabilir, bu platformun sunduğu çeşitli TV kanalları vardır. Netflix ve Blue TV de bu platform üzerinden izlenmektedir.

Inat Box Nasıl İndirilir?

En sağlıklı download işlemi için inattv22.cf adresine girmeniz gerekiyor. Domainler engellendikçe de geliştiriciler en güncel domainlere geçiş yapıyorlar. Uygulamanın hem kendisini hem de Pro sürümünü indirebilirsiniz.

Inat Box Nasil Indirilir
Inat Box Nasil Indirilir

İndirdikten sonra önce BOX sürümünü yükleyin sonra da PRO sürümünü yükleyin. Inat box açılmıyor hatasının en kısa çözümü; programı silmek program kalıntılarını silmek ve yeniden en güncel versiyonu indirmektir.

İnat Pro Programının Rootlu Telefonlarda Çalışmaması

İnat Pro programının rootlu telefonlarda çalışmaması sorununu kolayca giderebilirsiniz. Telefonunuzdan Magisk programını açın. Programda ayarlar çarkına tıklayın. En üstte Zygist sekmesini aktif hale getirin. Telefonu yeniden başlatın. Tekrar Magisk programına girin, modüller bölümüne girin ve dahili depolamalar bölümüne gelin.

Burada Shamiko V05 zip dosyasına tıklayın ve siyah ekranda yüklenmesini bekleyin. Yükleme sonrası telefonu yeniden başlatın. Tekrar Magisk programına gelerek bu programdaki Enforce Denylist sekmesini aktif hale getirin. Menünün en altında da Configure Denylist sekmesini tıklayıp açın. Buradan da gizlemek istediğiniz programları seçin. Son olarak telefonu yeniden başlatın ve Inat Pro programını çalıştırın.

Akıllı Telefonlara Neden Root Atılır?

Çok merak edilen bir konu da root konusudur. Her telefon meraklısı telefonlara root atmanın neden gerekli olduğunu merak edebilir değerli okurlar. Akıllı telefonlara root atmak genellikle kullanıcıların cihazlarında tam kontrol sahibi olmak ve daha fazla özelleştirme seçeneği elde etmek için yaptıkları bir işlemdir. Root atmak, cihazın üreticisi tarafından yüklenen kısıtlamaları kaldırır ve kullanıcıya daha fazla özgürlük sağlar.

Örneğin, root erişimi sayesinde kullanıcılar sistem dosyalarını düzenleyebilir, önceden yüklü uygulamaları kaldırabilir veya devre dışı bırakabilir, cihazın performansını artırabilir, reklamları engelleyebilir, pil ömrünü uzatabilir ve daha birçok özelleştirme seçeneği elde edebilirler. Ancak, root erişimi cihazın garanti süresini geçersiz kılabilir ve cihazın güvenliğini riske atabilir. Bu nedenle, kullanıcıların root atmadan önce riske değip değmeyeceğini dikkatli bir şekilde değerlendirmeleri ve yalnızca bu işlemi yapacaklarına karar vermeleri önerilir.

Inat Box Açılmıyor Root Hatası Nasıl Çözülür?

Root hatası aldığınızda İnat box açılmıyor sorunun çözümü çok basit. Telefonunuz rootlu ise, o zaman Rootu çıkarmanız gerekir veya eğer rootlu değil ise, telefonunuzu rootlamanız gerekir. Bu adımları takip ettiğiniz takdirde inat-box uygulaması sorunsuz çalışacaktır.

Inat Box 2024 İndir

Inat Box APK’nın indirilmesi çok kolaydır. Öncelikle Inat Box Apk. Buraya tıklayın ve uygulamayı telefonunuza indirin. Ardından uygulamayı açın ve Inat Box hesabınıza giriş yapın. Inat Box Apk, istediğiniz kanalı ücretsiz olarak izlemenizi sağlar.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu