Oyun

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu – Başvuru Formu 2023

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu yapmak isteyen birçok çocuk, başvuruyu nasıl yapacağını bilmezken başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken konularda da emin olamamaktadır. Bu tür yarışmalara katılımcı olarak katılmak isteyen bireylerin mutlaka resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Başvurular yapıldıktan sonra ilgili yapımcı firma katılımcılar arasından çeşitli kriterlere göre bireyleri seçmekte ve buna göre yarışmaya dahil etmektedir.

Rüzgar Gülü Yarışması

Rüzgar Gülü isimli yarışma, özellikle çocuklar tarafından fazlaca dikkat çekmekte olan televizyon programlarının başında gelmektedir. İki adet sunucu ile yönetilen programa katılmak için yapmanız gereken tek şey, internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak olacaktır.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru

TRT Çocuk resmi internet sitesinde yer alan; TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu formuna giriş yapıldıktan sonra form üzerinde yer alan bilgilerin detaylı olarak yazılması gerekmektedir. Formda yer alan listeden “Yarışmacı Başvurusu” sekmesine girilmesi gerekmektedir. Ardından Çocuğun adı ve Çocuğun Soyadı bölümüne çocuğunuzun adını ve soyadını doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Sonrasında çocuğunuza ait doğum bilgilerini gün, ay ve doğum yılı olarak yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ikamet etmiş olduğunuz şehrin adını ve şehre ait ilçe bilgilerini listeden seçmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde girildikten sonra size ait ad ve soyad bilgilerini yazmanız gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra size ait bir e-posta adresinin ve size ait bir telefon numarasının forma başarılı olarak eklenmesi gerekmektedir. Böylece başvuru süreci başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Rüzgar Gülü
Rüzgar Gülü
Rüzgar Gülü
Rüzgar Gülü

Rüzgar Gülü Telefon Numarası

TRT Çocuk programında yer alan Rüzgar Gülü programına ait telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak kanala ait bir telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara üzerinden dahiliyeyi biliyorsanız dahiliye üzerinden bilmiyorsanız da operatör üzerinden ilgili birime ulaşmanız mümkün olabilmektedir.

TRT Çocuk Kanalı Telefon Numarası: 444 0 878

Rüzgar Gülü Neden Bitti?

TRT Çocuk kanalında yayınlanmakta olan rüzgar gülü programı halen günümüzde devam etmektedir. 2023 yılı da dahil olmak üzere ilgili programa canlı yayın olarak katılabileceğiniz gibi, her türlü işlemi başarılı bir şekilde sağlamak adına başvuru yapabilirsiniz.

Rüzgar Gülü Başvuru Yaş Sınırı

Başvurular online olarak yapılmaktadır. 8-12 yaş grubuna yönelik olan bu programda doldurulması gereken bazı bilgiler bulunmaktadır.

Yarışmaya kayıt olabilmek için bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Katılımcı olarak kabul edildiğinde, katılımcının yetkili ekip tarafından aranarak bilgilendirilir.

Rüzgar gülü yarışma programına katılmak, heyecanı yaşamak, eğlenceli ve eğitici konsepte dahil olmak mümkün.

 

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu