Sağlık

Dukan Birası Kullananlar Yorumları – Güncel Yorumlar

Bu yazımızda Dukan Birası Kullananlar Yorumları hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. İster yıllardır diyet yapıyor olun, ister yeni başlıyor olun, Dukan birasının bilinmesi gereken birkaç faydası var. Bu faydalardan bazıları kolesterolü düşürmek, metabolizmayı hızlandırmak ve ödem atmayı kolaylaştırmaktır. Hatta bazı insanlar bu süreçte birkaç kilo verdiğini bile bildirdi.

Dukan Birası günlük olarak tüketilebilir ve içeriğinde iki poşet yeşil çay, bir şişe doğal maden suyu ve yarım limon suyu  içeriği vardır rengi de tam olarak biraya benzer. Zaten bu adı da bu yüzden alır.

Dukan birasının bazı sağlığa yararları olsa da, doğru yiyecekleri yemeli ve bol miktarda egzersiz yapmalısınız yoksa kendi başına dukan birası işe yaramaz. Bu program nasıl uygulanacak, Dukan kitabında belirtilen diyet planı izlenerek yapılabilmektedir.

Dukan Birası Nedir?

Dukan birası dört bileşenden oluşan bir içecektir. İçeriğinde yeşil çay, su, maden suyu ve limon suyu içermektedir. Beslenme uzmanı Pierre Dukan tarafından tasarlanmış ve adını uzmanından almıştır. Dukan birası, alkol içermemesine rağmen adını biraya benzer görünümünden alır. Dukan birası vücuttaki yağların yakılmasına ve ödemlerin atılmasına yardımcı olarak kilo vermeyi kolaylaştırır. Doğal olarak yağ yakmasıyla bilinen Dukan birası, diyet sürecine yardımcı olan bir detoks içeceğidir.

Tansiyon ve Şeker Hastaları Dikkatli Kullanmalı 

Dukan içeceği herkes için yararlı değil. Yüksek tansiyonu olan kişiler doktorlarına danışmalı ve diyabet hastaları bu birayı kullanırken dikkat etmeliler. Bu endişelere rağmen, Dukan birasının avantajları da var. Bira çok miktarda kalori içerirken, alkol içeriği şaşırtıcı derecede düşüktür. Diyet dostu bir biraya pek hazır olmayanlar için dikkate alınması gereken birkaç alkollü içecek seçeneği daha var. 

Dukan Birasi Nedir
Dukan Birasi Nedir

Aşırıya kaçmazsanız ailenizle veya arkadaşlarınızla Dukan birası içebileceğiniz bir içecektir.  Dukan birası elde etmenin en ucuz ve en kolay yolu, toptan satın almaktır. Bir şişe Dukan içeceği hazır şişe alırsanız pahalıdır ve buzdolabında aylarca kalabilmektedir. 

Kilo verme konusunda ciddiyseniz, kendinize ve programa bağlı kalmanız gerekir. Ve bol bol su içmeyi unutmayın! Dukan içeceği, sağlığınız ve kilo vermeniz için en iyi içecek olabilmektedir. İyi bir Dukan içeceğinin iyi bir besin ve vitamin kaynağı olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. 

Ayrıca Dukan birası sağlığınız ve kilo vermeniz için en iyi içecek olabilmektedir. İyi bir Dukan içeceğinin iyi bir besin ve vitamin kaynağı olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. Ve eğer çok fazla içiyorsanız, muhtemelen bu fazla kiloları yakacak enerjiye sahip olacaksınız. 

Kalori içeriği için etiketi kontrol etmeyi ihmal etmeyin. İkincisi bol su için ve sık sık için üçüncü olarak bardak Dukan birasına başlamadan evvel veya başka bir alkollü içecek içmeden önce doktorunuza danışın. 

Dukan Birası Zayıflatır mı?

Dukan birası içerisinde bulunan yeşil çay metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını hızlandırır. Ayrıca ödemi azaltır ve iştahınızı kapatır. Ancak tek başına yeterli olmadığını bilmelisiniz. Dukan birası ile bir diyet programı ve bunun yanında düzenli egzersiz yaparak zayıflamak mümkündür.

Dukan Birası Ne Zaman İçilmeli

Dukan bira düzenli fakat belirli aralıklarla tüketilmesi gereken bir takviyedir. Dukan birası 15 gün düzenli olarak içilmeli, ardından 5 gün ara verilmelidir.

Dukan Birası Kullananlar Yorumları

Dukan Birasının yorumlarına baktığınızda ne kadar etkili olduğunu ve doğru kullanıldığında ne kadar zayıflatıcı olduğunu görebilirsiniz.

“Ben irademi bu kez ortaya koydum ve dukan birası bu konuda yardımcı oldu beni tam olarak zayıflattı demem sadece yardımcı oldu diyorum. Ödem attırdı ki bu da beni epey rahatlattı”

“Selam kilo vermek benim de hayalim ama Dukan birası belki zarar verir şeklinde endişelerim var. Ben şeker -diyabet birincil tip hastasıyım o yüzden kafam biraz karıştı”

“eğer zayıflamaya başladıysanız bu bir destek oluyor arkadaşlar zaten siz maydanoz ve limonu karıştırarak her sabah içerseniz, belli bir düzeyde ödem atacaksınız”

“dukan birası ile ilgili çok pozitif şeyler duydum da önce bir gidip diyetisyene danışayım çünkü kullandığım ilaçlar var belki etkilerine etki eder diye korkuyorum”

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu