Sağlık

En İyi Kas Gevşetici Kremler ve Fiyatlari?

En İyi Kas Gevşetici Kremler ve Fiyatlari?  İnsanların en sevmediği ve yaka silkelediği şeyler arasında bulunana kas ağrıları ve eklem ağrıları bulunuyor bu ağrılar gerçekten günümüzü zehir etmekte oldukça etkili olmakta bu durumla karşılaşan insanlar bazen doktora gidiyor bazende kendi çözümlerini aramakta ve buna ulaşmak amacıyla Google arama motorunda araştırmalar yapmaktadır bizde sizlere bunun cevaplarını verebilmek amacıyla araştırmalar yaptık ve sizlere doktorların tavsiye ettiği ve kullanıcıların en çok tercih ettiği kremleri bu makalemizde topladık. Ancak belirtmemiz gereken bir durum bulunmakta kullanım kılavuzlarını okumadan ve doktorunuza danışmadan kullanımları risk arz edebilir.

En İyi Kas Gevşetici Kremler ve Fiyatlari
En İyi Kas Gevşetici Kremler ve Fiyatlari

En İyi Kas Gevşetici Kremler ve Fiyatları

Bu yazımızda en çok kullanılan ve en çok memnun kalınan  En İyi Kas Gevşetici Kremleri kısa olarak anlatmaya çalıştık.

Kamfolin Krem Nedir? ( Kas Gevşetici Merhem)

KAMFOLİN Krem  Ne İşe Yarar? Kas ağrılarında , sinir sıkışması , hasar ve zedelenme sonucu oluşan ağrılar , Osteoartrit kireçlenme ağrıları gibi durumlarda ilk akla gelen kremlerin başında gelmektedir Kas gevşetici ve ağrı kesici olarak bilinen en etkili krem olarak bilinmekte genellikle bel ve boyun ağrılarında sıkça kullanılmakta sürülen bölümde yanma hissi oluşturmakta ve bu sayede ağrıları çekmekte ve rahatlatmaktadır kokusu biraz rahatsız etmekte ancak ağrı yapan bölgeye uyguladığınızda etrafına sıcak havlu ile sararsanız etkisini oldukça artırmaktadır.

Kamfolin Krem Güncel Fiyatı

Bu Kas Gevşetici Kremin Fiyatı uygun olması oldukça tercih edilmesine olanak sağlıyor 10,67 TL olarak belirtilmiştir ancak fiyatları değişiklik göstermektedir.

Muscoril 4 Mg/2ml Ampul Nedir?

MUSCORİL AMPUL 4mg / 2 mg  Ne İşe Yarar? Bu İlaç ampul formunda bulunan ve 16 yaşından sonraki ergenlik döneminde aniden ortaya çıkan ve omurilik kaynaklı ağrılarda yaygın olarak kullanılmaktadır bunun yanı sıra romatizma ve sinir sıkışmalarında da yaygın olarak kullanılmakta ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir vücuda uygulandıktan 15 dakika içerisinde etkisini göstermektedir. Kas gevşetici ilaçların yan etkileri olan kusma bulantı tansiyon gibi yan etkileri bulunan ilacı vardır ancak doktor tavsiyesi ile krem olarak kullanmak bu yan etkileri görmenize olanak sağlanacaktır.

Muscoril 4 Mg/2ml Ampul Güncel Fiyatı?

Fiyatı rakiplerine göre çok az pahalı olma durumu bulunmasada 18,66 TL gibi bir fiyatı bulunmaktadır ancak fiyatı değişiklik göstermektedir.

Bengay Krem Nedir?

BENGAY Krem : Rakiplerinin aksine halk arasında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır oldukça etkilidir bebek yada yetişkin ayırt etmeden boyun tutulmalarına karşı oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Adele problemleri gibi yaygın rahatsızlıklardada oldukça fazla kullanılmaktadır. Kokusu rakip kremlere göre daha hafif olan Bengay krem çok fazla rahatsız etmemekte sürüldüğünde 10 dk içerisinde etkisini göstermeye başladığını ve sürülen bölgeyi ısıtarak acıyı büyük oranda rahatlatmaktadır.

Bengay Krem Güncel Fiyatı

Fiyatı rakiplerine göre orta seviyelerde olması çok tercih edilmesinde etken bir durum olarak görülmektedir 12 TL gibi bir fiyatı bulunmakta ancak değişiklik göstermektedir.

Muscoflex Jel Nedir, Ne İse Yarar?

MUSCOFLEX Jel : Sıradaki en çok kullanılan ve tercih edilen kremler arasında MUSCOFLEX geliyor bu kremin doktorlar tarafından kullarını günde 1 veya 2 den fazla kullanma die tenkil edilerek geçmektedir bu durum ilacım uzun süre kullanımının zarar verebileceğine işaret ettiğini söylemek isteriz ancak kremi ağrı yapan bölgeye masaj yaparak uyguladığınızda etkisini daha hızlı gösterdiği ve ağrıyı dindirdiği bilinmektedir.

Muscoflex Jel Güncel Fiyatı?

Fiyatı rakiplerine göre biraz fazla görülmekte ancak kullanımı ve etken maddeleri göz önünde bulundurulduğunda çok fazla bir miktar olmadığı bilinmekte 25 TL gibi bir ücreti bulunmakta ancak değişiklik göstermektedir.

Dolgit Krem Nedir , Ne İşe Yarar?

DOLGİT Krem : Dolgit krem ağrı kesici ve intihap giderici olarak çok yaygın olarak kullanılmaktadır deri üzerine sürülerek uygulanmaktadır kullanım yerleri Romatizma , kas ağrıları , Sinir sıkışması , intihapli romatizma , eklem ağrılarında , bel ağrılarında , boyun tutulmalarında , omuz sertliği , spor , kaza ve yaralanmalarda dış destekleyici olarak kullanılmaktadır.

Dolgit Krem Fiyatı Ne Kadar?

Bu Kremin Fiyatı orta halde bulunmakta ve değişiklik göstermektedir 14 TL gibi bir ücret talep edilmektedir.

Diclomec Plus Krem Nedir?

Diclomec Plus Krem : Sıradaki ve en etkili kremlerin arasında Diclomec Plus Krem de bulunmakta etken maddesi olarak bilinen diklofenak sodyum ve tiyokolşikosid intihap giderici , ağrı kesici ve kas gevşetici özelliği bulunmaktadır. Özellikle romatizmal hastalıklarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır bunun yanı sıra iskelet sisteminde oluşan intihap , acı , sızlama , kasılmalar ve gerginlikleri iğleştirme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanında spor ve yaralanmalarda ezik , incinmede , burkulmada tedavi edici krem olarak kullanılmaktadır.

Diclomec Plus Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Belirtilen Kremin Fiyatı 21 TL olarak belirtilmiştir ancak belirli sebeplerden dolayı fiyatı değişiklik göstermektedir

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu