Fiyatı Nedir?

Momecon Krem Fiyatı 2024 – Reçetesiz Satılır mı? (Sedef ve Kaşıntı Kremi)

Momecon Krem eczane Fiyatı

Momecon Krem Fiyatı araştıran krem kullanıcıları için kapsamlı bir ​​fiyat araştırması yaptık. Bu konu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Momecon Krem ​​deri döküntüsü, kaşıntı, sedef hastalığı (sedef hastalığı), atopik dermatit, tahriş edici ve alerjik dermatit tedavisinde kullanılmaktadır. Cilde uygulanan bir ilaçtır. Güçlü kortikostreodiler olarak adlandırılan ilaç grubu içerisinde bulunmaktadır. Kortizon tipi bir hormon ilacıdır. Momecon krem ​​fiyatını merak edenler için biraz araştırma yaptık. Yazımızın devamında kremin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Momecon Krem Nedir?

Bu krem ​​hormonal bir ilaçtır. Momecon krem ​​vücutta hormonal hastalıklara bağlı oluşan kızarıklık ve kızarıklıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bu krem, beyaz 30 gramlık alüminyum tüplerde gelen bir kremdir.

Momecon krem her gramında aktif bileşen olarak 1 mg mometazon furoat içermektedir. Ayrıca beyaz vazelin, stearil alkol, beyaz balmumu, setearet 20,artılmış su, tıtanyum dioksit, fosforik asit, alüminyum oktenilsüksinat ve propilen glikol stearat içermektedir.

Momecon Krem Nedir
Momecon Krem Nedir

Derideki kaşıntı için Kullanılmaktadır. Ayrıca Ciltteki kuruluğu ve pembemsi lekeler içinde kullanılmaktadır. Kortizonlu bir krem. Beyaz ve homojen bir yapıya sahiptir. Cilde sürülerek kullanılır ve kesinlikle ağızdan kullanılmaz. Güçlü bir krem olduğu için çok iyi sonuçlar vermektedir.

Momecon Krem Nasıl Kullanılır?

Doktorunuz tavsiye ettiyse o şekilde kullanın; Aksi takdirde, aşağıdaki kullanım önerilerini izleyin.

Sorunlu bölgeye hafifçe masaj yaparak ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Kremi gün içerisinde sadece bir kere kullanın. Uzu süre bu kremi kullanmayın yada aniden kremi kullanmayı bırakmayınız.

Momecon Fiyat 2024

  • MOMECON %0.1 krem 2024 Fiyat: 54.14 TL
  • MOMECON %0.05 burun spreyi 140 doz 2024 Fiyat: 106.11 TL
  • MOMECON %0.1 losyon 30 ml 2023 yılı Fiyat: 72.09 TL

Bu kremin fiyatı eczanelerde 21,30 TL’den satılmaktadır. Bu fiyat 30 gram içindir ve zaman zaman fiyatlar artabilir. Normal reçete ile satılmaktadır. Doktorunuz reçete ederse, devlet tarafından ücreti karşılanmaktadır. Reçetesiz olarak satılmamaktadır. Bu ilacı aile hekiminizde reçete etmektedir.

Momecon Krem Fiyatı 2024

Eczane Fiyatı54.14 TL
Barkod8699569350095
Fiyat Güncellik Tarihi13.01.2024
Momecon Krem Fiyatı

Momecon Krem Fiyatı başlığı altında sizlere güncel ve detaylı fiyat bilgisi verdik. Yazımızda belirttiğimiz Momecon krem ​​fiyatları, bu makalenin yazıldığı tarihteki güncel Momecon krem ​​fiyatlarıdır. Bir mağazaya, markete vb. gittiğinizde farklı bir fiyatla karşılaşırsanız yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Momecon Krem Reçetesiz Satılır Mı?

Eczanelerde satılan bu kremın reçetesiz satışı bulunmamaktadır.  Aile hekimine de bu ilacı reçete ettirebilirsiniz. Satın alırken ürünün son kullanma tarihine ve ürünün ambalajının zarar görmemiş olmasına dikkat ediniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu