Faydalı Bilgiler

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Nasıl Bağlanırım

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma Türkcell 1994 yılında kurulmuş ve hizmetine başlamıştır. Büyük bir müşteri portveyine sahip olan Turkcell 2018 yılında 36 milyon kullanıcıya ulaşmıştır. Bu kadar büyük müşteri kitlesi bulunmasının bir çok sıkıntılarında yanında getirdiği bilinmekte bu sorunları çözmek için Türkcell müşteri hizmetleri adı altında bir çok kişiyi işe almış ve müşterilerinin sorunlarını çözmek amacıyla belirli numaralar belirlemiştir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanmak İçin Bu numaraları arayan müşterilerini şubeye gitmesine gerek kalmadan sorunları hallederek büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ancak müşteri hizmetlerine bağlanmak sesli komut sistemi bakımından oldukça zor hale gelmektedir tabi nasıl bağlanacağınızı bilmiyorsanız bizde bilmeyenler için bu yöntemlerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numaraları ?

Eğer Turkcell müşterileri arasında bulunuyorsanız 532 tuşlarını tuşlayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Eğer Turkcell müşterisi değilseniz yada sabit hatlardan aramak istiyor ve Türkcell den bilgi almak yada yardım almanız gereken bir durum varsa 0532 532 00 00 numaralarını tuşlayarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma ?

Turkcell müşteri hizmetlerine son yıllarda bir çok yenilik ekledi en büyük yeniliklerden biriside sesli komut sistemi bu sistem bu sistem ile kullanıcıların menüler arasında kaybolmasını önleme amacı güdülmüş ve bir nebze işe yaramıştır.

Peki aradığınızda sesli komuta ne söylemelisiniz ve hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile konuşabilirsiniz.

  • 532 tuşlayın sabit hatlardan yada farklı hatlardan aramak için 0532 532 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.
  • Arama işleminden sonra sizi sesli komut karşılayacaktır sizden yapmak istediğiniz işlemi söylemenizi isteyecek.
  • Siz müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum demeniz gerekiyor.
  • Söyleminizden sonra size müşteri hizmetleri ile ne işlem yapıncağınızı soracaktır yapıncağınız işlemi söyleyin
  • Ardından 0 tuşuna basın ve bekleyin.
  • Sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.
  • Sizi müşteri hizmetlerine bağlamazsa eğer sesli komuta söylemeniz gereken cümle ” Müşteri Şikayet ” demeniz gerekiyor sizi en hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanacaktır.

Mobil Uygulama Yada İnternet Üzerinden İşlem Yapma ?

Turkcell müşterilerine hizmet vermek için web sitesi ve bir mobil uygulaması bulunuyor yapmanız gereken tüm işlemleri bunlarla çözebilir ve telefonla aradığınızda menülerle boğulmak zorunda kalmasınız

Web sitesi olarak belirtilmiş siteye gerekli bilgileri vererek giriş yapmanız gerekiyor ardından yapmanız gereken işlemi arama butonu ile aratın ve işlemlerinize yapın.

Turkcell Hesabım adında bir mobil uygulama geliştirdi ve nerdeyse tüm işlemleri yapabileceğiniz bir içeriğe sahip telefon numaranızı onaylayarak giriş yapın ve yapmanız gereken işlem bulunan menüyü bulun ve işleminizi yapı

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu