Cilt BakımıGüzellik

Uraw Pudralı Krem Ne İse Yarar? Kullananlarin Yorumlari

Uraw Pudralı Krem  İçeriğinde bulunan transparan özellikli mineral pudrası ile Cildinizde oluşan fazla yağın emilmesine ve cildinizin pürüzsüz gözükmesine yardımcı olduğu belirtilmektedir.  Ayrıca Bu krem cilt üzerinde zamanın, güneşin çevresel etkenlerin bıraktığı tüm cilt sorunlarını nötralize edilmesine destek olmaktadir. Bu Cilt Bakim Kreminin içeriğinde  Buğday unu, Roma papatyası, Misket gül yağı, Kafur yağı, Moringa yağı gibi doğal bileşenler içermektedir.

Uraw Pudralı Krem Ne İse Yarıyor?

Cildinizde oluşan fazla yağın emilmesine ve cildinizin pürüzsüz gözükmesine yardımcı olduğu ve cildin daha sağlıklı görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Uraw markasının üretmiş olduğu pudralı krem Antiseptik ve onarıcı yapısı ile Ciltte kötü görüntüye neden olan cilt lekelerini kapatıp ve tedavi ettiği belirtilmektedir Bu sayede ciltte geçici bir pürüzsüzlük değil kalıcı bir pürüzsüzlük sağlamayı hedeflemektedir.

İçeriğinde ise : Buğday unu, Roma papatyası, Misket gül yağı, Kafur yağı, Moringa yağı gibi doğal bileşenler içermektedir.

Uraw Pudralı Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi kullanmadan önce satın aldığınız ürünün ambalajında belirtilen kullanma talimatına uyarak kullanınız.

  • Yüzünüzün belli bir noktasına ince bir tabaka halinde sürdükten sonra aşağı ve yukarı hareketlerle uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayınız.
  • Bu kremden daha fazla verim alabilmek için cildinizin hafif nemli olması ve temiz olması gerekmektedir.
  • Bu kremi sadece yüzünüzde değil boyun ve dekolte bölgesinde de kullanabilirsiniz.

Uraw Pudralı Krem Eczane Satış Fiyati Ne Kadar?

Uraw Cosmetics in üretmiş olduğu Pudralı krem ( Powdered Cream) 100 ml lik kutularda satış Fiyati 79 .00 TL ye Uraw in kendi web sitesi veya eczanelerde satılmaktadır. Bu Fiyat zamanla değişkenlik gösterebilir.

Uraw Pudralı Krem Nerede Satılır?

Şuanda Bu kremin Eczanelerde satıldığı belirtilmektedir fakat her eczanede bulamayabilirsiniz.. Bu ürünü almak isteyenlerin orijinal web sitesi olan uraw.com.tr tercih ederek 79 TL ye satın alabilir.

Uraw Pudralı Krem Şikayet Var mi?

Uraw Pudralı Kremi Hakkında yaptığımız araştırmaya göre şikâyet var sitesinde işe yaramadığına dair yorum paylaşılmaktadır. Bu tarz kremlerin kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılık izah edebilir.

Uraw Pudralı Krem Kullananlar Yorumları

Kullanan: Pudralı krem kullandım ve sayesinde artık fondöten kullanmıyorum harika bir ürün lekelerinizi de geçiriyor.

Kullanan: Benim pudralı kremim geldi kokusu ve nemlendirmesi bir harika cok teşekür ederim

Kullanan: pudralı krem gunluk cilt bakım rutinimin vazgeçilmezi oldu diyebilirim.. dokusu, kokusu .. yüzüme sürdükten sonra gerildiğini ve ferahladıgını hissediyorum anında cok cok cok iiyiii !!

Yukarıdaki belirtilen yorumlar Uraw.com.tr den alınmış yorumlardır.

Kaynak: Uraw.com.tr

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu