Cilt Bakımı

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir? Kullananlar Yorumları

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir? Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Kullananlar,Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli kullanıcı yorumlari,Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli  Fiyati, Uraw 2005 yılında kurulmuş bir e ticaret sitesi  kendi sitelerinde sadece kendi ürünlerini satmakta %100 yerli sermaye ile kuruldugu belirtilmiştir Ayrica  Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli  ve diger tüm ürünleri eczanelerde satılmaktadır.Peki Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir?, Nasil Kullanılır, Kullanıcı yorumları , kullananlar bu merak edilen konularin  cevaplari yazımızın devamında Yazimizin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir?

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli İçeriğinde  bulunan özel formüller sayesinde cildin sıkılaşması ,yenilenmesi ve cildin parlaklık kazanması için kullanılan ekili bir duş jelidir.Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli selülit oluşumunu engellediği belirtilmektedir.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli İçeriği

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir Kullananlar
Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir Kullananlar

Lavanta yağı Özü,Guarana kahve çekirdeği,Nar ekstresi,Amber çiceği,Shea yağı Bulunmaktadir.

Lavanta yağı Özü Nedir? : Lavanta yağı 150’den fazla aktif bileşen içeriyor,Cildi sıkılaştırmaya destek olan bu bitki cildin gençleşmesine ve güçlenmesine yardımcı olmaktadir.

Guarana Kahve Çekirdeği Nedir? : Guarana kahve çekirdeği içeriği sayesinde cilt görünümünün yenilenmesine, parlaklık kazanmasına destek olmaktadir.

Nar Ekstresi Nedir?: Vücudun herhangi bir yerindeki gevşeme ve sarkmaların toparlanmasına önemli derecede destek olur. Nar Ekstresinin Ayrica  Mikrop öldürücü özelliği bulunmaktadır.

Amber çiceği Nedir? : Amber Çiçekleri güzel kokuludur Ayrica Amber çiceği Cildi sıkılaştırmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

Shea Yağı Nedir? :Shea Yağı cilde Zararlı ışınlar ve kirli havanın cilt üzerindeki etkilerini azaltmaya yardımcı olur Ayrıca Cildi sıkılaştırma ve besleme etkisi olan shea yağı, E, D ve F vitaminleri açısından oldukça zengindir.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Ne İşe Yariyor?

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Cildi sıkılaştırmaya yardımcı olmaktadir,cildin gençleşmesine ve güçlenmesine katkı sağladigi belirtilmektedir,Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli cilt görünümünün yenilenmesine, parlaklık kazanmasına yardımcı olur,Cildi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmaktadir.Vücudun herhangi bir yerindeki gevşeme ve sarkmaların toparlanmasına destek oldugu belirtilmektedir.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nasıl Kullanılır?

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli adli ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jelini Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

Tavsiye Edilen Kullanımı

Duş arasında vücudu nemlendirdikten sonra Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jelini  lif ile Yukarıya doğru hareketlerle, özellikle selülite duyarlı kalça, karın, bel, bacak ve kol bölgelerine masaj yaparak uygulayın.

3-4 dakika bekleyip durulaya bilirsiniz.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Eczane Fiyatı

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Resmi satış fiyatı İndirimli  olarak 94 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Uraw Dus Jeli Kullananlar Yorumlari

Kullananlar uraw kozmetik gerçekten çok iyi yapıyor bu işi ürünleri çok kaliteli

Kullananlar ürün ciddin cildime çok iyi geldi teşekkür ederim uraw kozmetik

Kullananlar ilk kullanımdan itibaren farkı hissettim diyebilirim. Özellikle duştan çıktıktan sonra üst bacak bölgemde daha sıkılaşmış hissettim kesinlikle parayı hakediyor.

Kullanlar DUŞ JELİNİN KOKUSU VE YAPISI HARİKA BACAKLARIMDA ETKİSİ BELLİ OLMAYA BAŞLADI DÜZENLİ KULLANIMA DEVAM EDECEĞİM.

Kullanlar Özellikle kalça çevresi ve baldırlar için harika bir ürün kullanırken lifle bastırarak kullanmayı unutmayın derim etkisini ben gördüm herkese tavsiye ederim.

 

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu