Ürün Tanıtımı

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu İşe Yarıyor Mu? Kullananlar

Uraw Sakal ve Bıyık serumu Erkek bireyler için formüle edilmiş sakal ve bıyıklarda görünüm olarak canlandırıcı , güçlendirici  ve dökülmeye karşı kullanılmaktadır. Mavi serum içeriğinde bulunan en önemli bileşenler  sakal bıyık içinde geliştirildiği belirtilmektedir. Peki uraw sakal ve bıyık serumu, ne işe yarar, kullananlarin yorumlari nelerdir, kullananlarin serum hakkındaki yorumlari nelerdir, eczane satış fiyatı nedir, nereden almaliyim gibi yapılan arama terimlerine de nazaran hazırladığımız bu yazıyı okuyarak bu ürün hakkında tüm gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Hakkında Kısa Bilgi

Uraw Cosmetics markasının üretmiş olduğu Mavi serum formülün saçlara olan etkisiyle bilinmektedir ve bu bileşen şimdi de sakal ve bıyık için geliştirildiği belirtilmektedir. Uraw in üretmiş olduğu Sakal ve Bıyık Serumu bıyığı ve sakalı az çıkan ve belirli cilt rahatsızlıklarından dolayı sıkıntı çeken erkek bireyler için özel olarak üretilmiş olan bir bakım serumudur.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumunun bileşeninde ise  jojoba yağı , Hint badem yağı , organik biberiye yağı içermektedir.

Uraw Sakal ve Biyik Serumu Hakkinda Kisa Bilgi 1
Uraw Sakal ve Biyik Serumu Hakkinda Kisa Bilgi 1

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Ne İşe Yarıyor?

İçeriğinde önemli bileşenler içeren sakal ve bıyığın güçlenmesi ,canlanması ve belirli cilt hastalıklarından kaynaklanan dökülmeyi önlemek için formüle edilmiş etkili bir serumdur.

  1. Yılan Yağı : Eski dönemlerde, acı ve ağrı giderilmesi amacı ile kullanılan yılan yağı sakalları köklerden itibaren güçlendirerek besler. Sakal ve bıyık için oldukça etkili ve doğal bir savaşçıdır.
  2. Jojoba Yağı : Kapalı gözeneklerin açılmasına destek olmaktadir.
  3. Hint Badem Yağı : Sakal ve Bıyığın Gürleşmesini sağlamaktadır.
  4. Organik Biberiye Yağı : Sakal ve Bıyıkların köklerinin beslenmesine destek olmaktadir.
Uraw Sakal ve Biyik Serumu Hakkinda
Uraw Sakal ve Biyik Serumu Hakkinda

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü satın aldıktan sonra kutusunda belirtilen kullanma talimatına göre kullanım yapınız eğer belirtilmemiş ise belirtilen şekilde kullanınız.

  • İlk olarak ürünü kullanmadan önce cildinizi yıkayınız ve kurulayınız.
  • Günde 2 defa Sabah ve Aksam olmak üzere kullanılabilir.
  • Sakal ve Bıyık seyrekliğinize bağlı olarak 6 – 8 damla kullanmanız tavsiye edilmektedir.
  • Avucunuzun içine birkaç damla Uraw Sakal Bıyık Serumu alıp sakallarınıza uygulayınız.
  • Sakal ve Bıyık Serumunu uygularken cildinize masaj yaparak etkisini arttırabilirsiniz.
  • Uraw Sakal Bıyık Serumu doğru ve düzenli kullanımlarda oldukça etkili olduğu belirtilmektedir.

Not: Uraw Sakal ve Bıyık Serumu cildinizde en az 3 saat kalması gerektiği belirtilmiştir.

Dikkat: Uraw Sakal ve Bıyık Serumunu kullanırken göz çevresi veya boynun altı gibi bölgelere uygulanmaması tavsiye edilmektedir.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Eczane Fiyati?

Uraw Cosmetics üretmiş olduğu  Sakal ve Bıyık Serumu 30 ml cam ve damlalıklı bir ambalajda satılmaktadır. Uraw resmi web sitesinde Sakal ve Bıyık Serumu Fiyati 119.00 TL ye satılmaktadır.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Kullananlar Yorumlarında Ne Diyor?

25.02.2021 tarihinde ben bu ürünü uraw.com.tr aldım ve 3 aydır kullanıyorum seyrek olan bölgelerimde sakal oluşmaya başladı hiç inanarak kullanmıyordum memnunum.

Eğer sizde Uraw sakal ve bıyık serumu kullanıp ürün hakkında gerekli bir deneyime sahip olduysanız bu yazımızın yorumlar kısmından olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bu ürünü alıp kullanmak isteyenlere destek olabilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu