Fiyatı Nedir?Ürün Tanıtımı

En İyi Pudra Markaları Ve Fiyatları?

En İyi Pudra Markaları Ve Fiyatları? Bayanların makyaj çantalarında bulunan pudra makyajı tamamlamak için önemli malzemelerden biridir. Bu yüzden sizler için piyasada satılan en iyi pudra markalarını ve fiyatlarını araştırıp bilgi vermek istedik.

En İyi Pudra Markaları Ve Fiyatları?

Her bayanların makyajını bitirirken kullandığı pudra cilt üzerindeki bir çok hatayı kapatır. Makyaj için çok önemli bir malzemedir. Yüzünüzdeki hatayı kapattığı için önemli olan bir makyaj malzemesinin kaliteli ve en iyisi olması gerekmektedir. Kalite pudra her zaman cildi daha düzgün ve pürürsüz gösterir. Kullandığınız pudranın markası önemlidir.

Mac Pudra Ve Fiyatı?

Bu pudra bayanlar tarafından oldukça çok tercih edilen bir ürünüdür. Güzel bir kapatıcıdır. Cildinizde pürüzsüz bir görünüm sağlar. Kesinlikle cildinize hiç bir zarar vermez. Mac Pudranın Fiyatı 60-100 TL arası değişmektedir.

Alix Avien Pudra Ve Fiyatı?

Alix Avien Pudra çok güzel bir kapatıcıdır özellikle sivilce ve sıyah noktanız var ise bu kapatıcığı kullanabilirsiniz. Bayanlar tarafındanda en fazla tercih edilen bir pudradır. Alix Avien Pudranın Fiyatı 35-40 TL arasında bulunmaktadır.

Dior Diorskin Pudra Markası Ve Fiyatı?

Dior Diorskin Pudra Yüzünüzde bebeksi bir ten oluşturmaktadır. Yapay bir görünüm sağlar. Ciltteki tüm gözeneklerin kapanmasını sağlar. Ayrıca örtücü ve sabitleyici özelliği vardır. İçerisinde kimyasal ürün bulunmamaktadır tamamen doğal bir pudradır. Bayanların son derece dikkat çekici bir cilde sahip olabilmelerini sağlar. Dior Diorskin Pudranın Fiyatı 90-110 TL arasında satılmaktadır.

Maybelline Pudra Ve Fiyatı?

Çok kaliteli olan bu pudranın fiyatıda bir o kadar uygundur. Yüzünüzde mevcut olan her bir gözeneğin kapatılmasını hem sağlıklı hem de pürüzsüz bir görünümüne sahip olmaya yardımcı olur. Günümüzde en çok tanılan pudralardan biridir. Tüm gün içerisinde kalıcılığını korur. Tekrar tekrar tazelemeye gerek kalmaz. Maybelline Pudranın Fiyatı 30-35 TL arasındadır.

Kryolan Porselen Pudra Ve Fiyatı?

En iyi pudralardan bir tanesi olan kryolan pudra genelde şov dünyasının sıklıkla kullandığı bir markadır. Transparan özelliği olan yüksek düzeyde kapatıcılığa sahip olması ile dikkat çekiyor. Özellikle fondeten sabitlemede bire bir olan bir pudradır. Bayanlar arasında çok tercih edilen bir pudradır. Kryolan Pudranın Fiyatı 60-100 TL arasında satılmaktadır.

Loreal Pudra Markası ve Fiyatı?

Genelde herkesin bildiği bir markadır. Mat ve daha kalıcı bir görünüm istiyorsanız eğer kesinlikle loreal pudra kullanmalısınız. Loreal pudra 24 saatlik bir kalıcı etkiye sahiptir. Tüm dış mekanlarda zorlu koşullara karşı dayanıklılığa sahip olması nedeni ile kısa süre içerisinde etkisini kaybetmemesi gibi bir durumun söz konusu olmamasını sağlıyor. Yüzünüzdeki kusurları en etkili bir şekilde kapatır. Bu nedenle de günümüzde bayanların en çok tercih ettiği bir numaralı konumunda bulunuyor. Loreal Pudranın Fiyatı 50-60 TL’den satılmaktadır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu