Sağlık

Gyno Lomexin Vajinal Krem Nedir? Fiyat 2021

Gyno Lomexin Vajinal Krem Nedir? Fiyat 2021 vajina mantarları için kullanılan ve çok etkili bir krem olarak bilinmektedir

Gyno Lomexin Vajinal Krem Nedir? Fiyat 2021 vajina mantarları için kullanılan ve çok etkili bir krem olarak bilinmektedir. İçerisinde bulundurduğu antifungal yan, fentikonazol nitrat etken maddesi bulunmaktadır. Bu krem özellikle vajinada pamukçuğa neden olan candida albicans mantar tedavisinde doktorların tercihi olarak bilinmektedir.

Gyno Lomexin Krem Nedir ?

Genel olarak vajina mantarları için kullanılan ve vazgeçilmez bir ilaç olarak kullanılmaktadır. İçerisindeki fentikonazol nitrat etken maddesi bulunmaktadır. Bu etken maddesi özellikle vajina pamukçuğuna neden olan mantarlarla savaşmakta ve yok ederek tedavi eder. Gyno Lomexin Krem genital pamukçuluk , vulvovajinitin yani dış genital organ ve vajina iltihabı tedavisinde kullanılmaktadır.

"<yoastmark

Gyno Lomexin Krem Nasıl Kullanılır ?

Bu Krem sabah da kullanılabilir ancak genel olarak gece yatmadan önce vajinaya sürülerek uygulanır. Ancak krem 3 gün düzenli olarak kullanılması gerekiyor kremi vajinaya uyguladığınızda şikayetler azalmaya başlayacaktır ancak geçti olarak düşünüp kremi yarıda bırakmayın.

  • Uygulandıktan sonra enfeksiyon durumunun tekrarlanmaması önlemek amacıyla kremin partnerin penisi ne lokal olarak uygulanması gerekmektedir böylece penis üzerinde bulunan mantar da tedavi edilmiş olacaktır.
  • Gyno Lomexin Krem vajinaya uygulanması durumunda vajinada hafif bir yanma hissi olacaktır ancak bu durum oldukça normal bir durumdur.

Gyno Lomexin Krem Yan Etkileri Nelerdir ?

Bu Krem yan etkileri oldukça az olmakla birlikte çok nadir gözükmektedir öğleki sadece alerjik durumlarda görülmektedir. Görülen yan etkiler aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir. Uzun süre kullanımda alerjik semptomlar görülmektedir herhangi bir alerjik semptomlarla karşılaşırsanız doktorunuza danışın

  • Kızarıklık
  • Tahriş
  • Yanma hissi

Gyno Lomexin Krem Hamilelikte Kullanımı ?

Hamilelik durumların Bu Krem kullanılmadan önce doktorun danışılmalı ve doktor kontrolünde kullanılmalı. Bu Krem kullanıldık sonra hamilelik durumu fark edilmiş ise krem kullanımı durdurulmalı ve doktora danışılmalıdır.

Gyno Lomexin Vajinal Krem Ne Icin Kullanilir
GynoLomexin

Gyno Lomexin Krem Emzirme Döneminde Kullanımı ?

Gyno Lomexin Vajinal krem Doktor tarafından reçete edilirken kesinlikle doktora emzirdiğinizi bahsetmeniz gerekmektedir. Bu Krem kullanılacaksa bile doktor kontrolü olmadan kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Gyno Lomexin Krem Muadili ( Eşdeğeri ) ?

  • Enzofen vajinal krem
  • Enzofen övül
  • Gyno-Fem vajinal yumuşak kapsül
  • Gyno Lomexin övül

Gyno Lomexin Vajinal Krem Fiyat 2021

Fiyatı değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyatı 18,41 TL olarak belirtilmiştir.

Gyno Lomexin Krem Kullananların Yorumları ?

Vajinal krem formunda olanları vardı artık sadece krem şeklinde satılmaktadır ve vajina harici kullanılabilmekte. Tavsiye ederim.

Gerçekten illet bir mantar ciddi anlamda rahatsız ediyor doktora gittiğimde tavsiye etmişti kullandım hiç bir zararını görmedim.

Doktorumun reçete ederek verdiği ve üç gün kullanmamı söyledi kullandım ilk başlarda bir etkisi görmedim ama 3 CÜ gün bir yanma hissettim doktora danıştım ancak normal olduğunu ve sorun olmayacağını söyledi 5 günde kurtuldum.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu