Cilt Bakımı

Fito Krem ​​Ne İçin Kullanılır, Kullananlar Yorum, Fito Krem Fiyat 2021

Fito Krem Ne İçin Kullanılır , Fito Kem Kullananlar Yorum

Fito Krem, cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan. Cildin deri dokusu rahatsızlıklarının ve cilt  kızarıklığı sivilce tedavisinde de kullanılmaktadır. Ayrıca Bu krem cildin bölgesel tedavisinde kullanılmaktadır.

Fito Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır?

FİTO Krem, 40 gr tüpte sunulan beyaz ve yumuşak bir kremdir. Ham madde olarak ‘6 g Triticum Vulgare sulu ekstresi ve 0.4 g etilenglikol monofenil eter Bulunduruyor içerisinde.’

Fito  prospektüs

"<yoastmark

Fito Krem ​​Ne İçin Kullanılır?

Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan ve cildin deri dokusu rahatsızlıklarının ve cilt  kızarıklığı sivilce tedavisinde de kullanılmaktadır. Ayrıca bu krem cildin bölgesel tedavisinde kullanılmaktadır.
Fito Krem Ciltte görünüm bozukluğu yaratan bölgesel değişimlerde ve yaralarda; (varikoz ülserleri, radyodermatit, fistüller, uzun süre yatakta yatmaya bağlı oluşan cilt yaralarında, çatlaklarında, sünnet, epizyotomi gibi ameliyat sonrası dönemde yara iyileşmesinde) Kullanılan Faydalı bir kremdir.

Bu Krem Egzama ve Sedef ve benzeri cilt Hastalığı belirtilerindede ; (Eritrodermik olgular, dermatoz, alerjik kaşıntılar) Kullanılmaktadır.

 İnsan Vücudunda oluşan Her derecedeki yanık; Vücutta kapanmayan yaralar; mesleki nedenlerin yol açtığı cilt rahatsızlıkları, soğuk nedeniyle  Cildimizde veya  vücudumuzda oluşan çatlaklar İçinde Kullanılır.

Bu Krem yaşlılık, çeşitli kozmetiklerin oluşturduğu lezyonlar, karın çatlakları ve meme başı çatlakları) için kullanılmaktadır.

Fito Kremi Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fito Krem İçerisinde  Bulunan  Etkin Madde( 6 g Triticum Vulgare sulu ekstresi ve 0.4 g etilenglikol monofenil eter)veya yardımcı Maddelerden ( Setil alkol, lavanta ve koriander esansları)Eğer etkin maddeye yada yardımcı maddelerden herhangi birine aşırı duyarlılığınız varsa. Bu Kremi Kullanmayınız.

Fito Krem Topikal kullanım için öngörülen tüm ürünlerin kullanımı, özellikle uzun süreli uygulamalarda, bazı hassasiyeti arttırıcı yan etkileri etkilerinde bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen krem ile alakalı uyarılar geçmişteki herhangi bir dönemde dahi olsa sizin için geçerliyse lütfen doktorunuza danışınız.

Hamilelik Döneminde Fito Krem Kullanımı

Hamilelik Döneminde İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız o şekilde ilaci temin ediniz. Hamile iseniz bu ilacı kullanmanızda herhangi bir problem oluşturmaz. Tedaviniz sırasında hamile olduğunuzu fark ederseniz hemen doktorunuza veya eczacınıza danışıp bilgi vermeniz gerekmektedir.

Emzirme Döneminde Fito Krem Kullanımı

Eğer emziriyorsanız bu ilacı kullanabilirsiniz. Fito kremi kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışıp satın almanız gerekmektedir.

Diğer ilaçlar ile birlikte kullanımı

Eğer reçeteli ya da reçetesiz herhangi bir ilacı şu anda kullanıyorsanız veya son zamanlarda kullandıysanız Doktorunuza veya Satın aldığınız Eczaneye Danışarak kullandığınız kremler veya ilaçlar hakkında bilgi veriniz.

Genelde Herhangi bir ilaçla kullanımında sakınca görülmemektedir.

FİTO Krem Nasıl Kullanılmalıdır

FİTO nasıl kullanılır Detaylı anlatım

  1. Günde en az 2 kez problemli yerlerin önem derecesine, yayılımlarına ve durumlarına göre, hafifçe cilde masaj yaparak uygulanmaktadır.
  2. FİTO Krem bir spatül (Düz yüzeye sahip bir alet) ve başka uygun bir alet kullanılarak yara Hafifçe bölgesine sürülür.
  3. Yaraların Gazlı bez ile kapatıldıktan sonra bu bezin krem ile sürülmesi tavsiye edilmektedir. Bu sayede uygulamanın yumuşaklığı korunmuş ve daha etkili olacaktır .
  4. Daha sonra yeniden Bu krem uygulanırken, yaralı bölgenin, aksi özellikle belirtilmediği durumlarda, bir önlem olarak temiz su ile yıkanması gereklidir. Krem tamamen suda çözünme özelliğine sahiptir.
  5. Doktorunuz önerdiği takdirde, Fito Krem antiseptik ve antibiyotik içeren diğer ürünlerle birlikte kullanılabilir.

FİTO Krem Nasıl Uygulanır

Bu Kremi Cilt üzerine Hafifçe  sürülerek uygulaya bilirsiniz.

Fito Krem Çocuklarda kullanımı

Bu Kremin Çocuklarda kullanımına Herhangi bir kısıtlaması yoktur.

Fito Kremin Olası yan Etkiler Nelerdir

  • Ellerde Şişme
  •  Ayaklar Şişme
  • Bilekler Şişme
  • Yüz, Dudakların Şişmesi
  • Ağız veya Boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmelerinde

Yukarıdaki Maddelerden biri olursa, Fito kremi kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz.

Fito Kremin Nasıl Saklamalıyım

25 C’nin altında, oda sıcaklığında saklamanız gerekmektedir.

Fito Krem Fiyati Nedir? 2021

Fito Krem Fiyati  17.26 TL den Başlamaktadır.

Fito Krem Hakkında Kullanıcı Yorumları

Hamile bayanlar, egzamaya da iyi geliyor bu krem. Daha önce kullandığım kremler kortizonlu olduğu için kullanma demişti doktorum. Fitoyu çatlak için de veriyorlar zaten. Elime bir sürdüm ertesi gün ekzema geçmeye başlamıştı.

El ayak ağız hastalığı sebebi  yüzümde çıkan iltihaplı sivilceleri iz bırakmadan yok eden mucizevi krem.

Hiç beklenmedik yaralara bir kaç kremle karıştırılıp sürüldüğünde mucizevi bir sonuç veren başarılı bir krem. mesleğim gereği hastaların dikişlerine kullanırdık izi çok kalmasın diye. gayet başarılı fakat doktor kontrolünde kullanılması gerekir sonuçta bir ilaç

Fito Krem Muadili

Bu Krem Muadili olan kremleri Görmek İçin Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler yazımıza tıklayınız.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu