Fiyatı Nedir?Sağlık

Fito Krem Fiyat 2024, Reçetesiz Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Fito Krem Reçetesiz Alinirmi? Fito Krem Fiyat 2023, Fito Krem Kullanıcı Yorumları

Fito Krem Fiyat; Daha önceki yazılarımızda Sağlık kategorisinde bir çok ilaç hakkında bilgileri sitemize sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fito Krem Reçetesiz Alınır Mı?, Fito Krem Fiyat 2023, Fito Krem Kullanıcı Yorumları gibi merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Satış Fiyatı:132.34 TL
Barkod:8699772350493
Reçetesiz Satılır mı:Reçetesiz Olarak Satın Alınmaktadır.
Fiyat Güncelleme Tarihi:19.07.2024
Fito Krem Reçetesiz Alınır Mı? Fiyat 2024

Bu Krem, cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan. Cildin deri dokusu rahatsızlıklarının ve cilt  kızarıklığı sivilce tedavisinde de kullanılmaktadır. Ayrıca Bu krem cildin bölgesel tedavisinde kullanılmaktadır.

Fito Krem Nedir?

40 gr tüpte satışa sunulan beyaz ve yumuşak bir kremdir. Ham madde olarak ‘6 g Triticum Vulgare sulu ekstresi ve 0.4 g etilen glikol monofenil eter Bulunduruyor içerisinde.’

Fito Krem ​​Ne İçin Kullanılır?

Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan ve cildin deri dokusu rahatsızlıklarının ve cilt  kızarıklığı sivilce tedavisinde de kullanılmaktadır. Ayrıca bu krem cildin bölgesel tedavisinde kullanılmaktadır.
Fito Krem Ciltte görünüm bozukluğu yaratan bölgesel değişimlerde ve yaralarda; (varikoz ülserleri, radyodermatit, fistüller, uzun süre yatakta yatmaya bağlı oluşan cilt yaralarında, çatlaklarında, sünnet, epizyotomi gibi ameliyat sonrası dönemde yara iyileşmesinde) Kullanılan Faydalı bir kremdir.

Fito krem nedir faydaları nelerdir fiyati nedir
Fito krem nedir faydaları nelerdir fiyati nedir

Bu Krem Egzama ve Sedef ve benzeri cilt Hastalığı belirtilerinde de ; (Eritrodermik olgular, dermatoz, alerjik kaşıntılar) Kullanılmaktadır.

 İnsan Vücudunda oluşan Her derecedeki yanık; Vücutta kapanmayan yaralar; mesleki nedenlerin yol açtığı cilt rahatsızlıkları, soğuk nedeniyle  Cildimizde veya  vücudumuzda oluşan çatlaklar İçinde Kullanılır.

Bu Krem yaşlılık, çeşitli kozmetiklerin oluşturduğu lezyonlar, karın çatlakları ve meme başı çatlakları) için kullanılmaktadır.

Fito Kremi Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fito Krem İçerisinde  Bulunan  Etkin Madde( 6 g Triticum Vulgare sulu ekstresi ve 0.4 g etilen glikol monofenil eter)veya yardımcı Maddelerden ( Setil alkol, lavanta ve koriander esansları)Eğer etkin maddeye yada yardımcı maddelerden herhangi birine aşırı duyarlılığınız varsa. Bu Kremi Kullanmayınız.

Fito Krem Topikal kullanım için öngörülen tüm ürünlerin kullanımı, özellikle uzun süreli uygulamalarda, bazı hassasiyeti arttırıcı yan etkileri etkilerinde bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen krem ile alakalı uyarılar geçmişteki herhangi bir dönemde dahi olsa sizin için geçerliyse lütfen doktorunuza danışınız.

Hamilelik Döneminde Fito Krem Kullanımı

Hamilelik Döneminde İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız o şekilde ilaci temin ediniz. Hamile iseniz bu ilacı kullanmanızda herhangi bir problem oluşturmaz. Tedaviniz sırasında hamile olduğunuzu fark ederseniz hemen doktorunuza veya eczacınıza danışıp bilgi vermeniz gerekmektedir.

Emzirme Döneminde Fito Krem Kullanımı

Eğer emziriyorsanız bu ilacı kullanabilirsiniz. Fito kremi kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışıp satın almanız gerekmektedir.

Diğer ilaçlar ile birlikte kullanımı

Eğer reçeteli ya da reçetesiz herhangi bir ilacı şu anda kullanıyorsanız veya son zamanlarda kullandıysanız. Doktorunuza veya Satın aldığınız. Eczaneye Danışarak kullandığınız kremler veya ilaçlar hakkında bilgi veriniz.

Genelde Herhangi bir ilaçla kullanımında sakınca görülmemektedir.

FİTO Krem Nasıl Kullanılmalıdır

 1. Günde en az 2 kez problemli yerlerin önem derecesine, yayılımlarına ve durumlarına göre, hafifçe cilde masaj yaparak uygulanmaktadır.
 2. FİTO Krem bir spatül (Düz yüzeye sahip bir alet) ve başka uygun bir alet kullanılarak yara Hafifçe bölgesine sürülür.
 3. Yaraların Gazlı bez ile kapatıldıktan sonra bu bezin krem ile sürülmesi tavsiye edilmektedir. Bu sayede uygulamanın yumuşaklığı korunmuş ve daha etkili olacaktır .
 4. Daha sonra yeniden Bu krem uygulanırken, yaralı bölgenin, aksi özellikle belirtilmediği durumlarda, bir önlem olarak temiz su ile yıkanması gereklidir. Krem tamamen suda çözünme özelliğine sahiptir.
 5. Doktorunuz önerdiği takdirde, Fito Krem antiseptik ve antibiyotik içeren diğer ürünlerle birlikte kullanılabilir.

FİTO Krem Nasıl Uygulanır

Bu Kremi Cilt üzerine Hafifçe  sürülerek uygulaya bilirsiniz.

Fito Krem Çocuklarda kullanımı

Bu Kremin Çocuklarda kullanımına Herhangi bir kısıtlaması yoktur.

Fito Kremin Olası yan Etkiler Nelerdir

 • Ellerde Şişme
 • Ayaklarda Şişme
 • Bileklerde Şişme
 • Yüz, Dudakların Şişmesi
 • Ağız veya Boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmelerinde

Yukarıdaki Maddelerden biri olursa. Fito kremi kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz.

Fito Kremin Nasıl Saklamalıyım

25 C’nin altında, oda sıcaklığında saklamanız gerekmektedir.

Fito Krem Fiyat 2024

Fito Krem 2024 fiyatı şu anda 132.34 TL. Tabii ki bu fiyat eczaneden eczaneye veya nereden aldığınıza göre değişebilir. Sitemizde yazan fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

Fito Krem Kullanıcı Yorumları

 • Hamile bayanlar, egzamaya da iyi geliyor bu krem. Daha önce kullandığım kremler kortizonlu olduğu için kullanma demişti doktorum. Fitoyu çatlak için de veriyorlar zaten. Elime bir sürdüm ertesi gün egzama geçmeye başlamıştı.
 • El ayak ağız hastalığı sebebi  yüzümde çıkan iltihaplı sivilceleri iz bırakmadan yok eden mucizevi krem.
 • Hiç beklenmedik yaralara bir kaç kremle karıştırılıp sürüldüğünde mucizevi bir sonuç veren başarılı bir krem. Mesleğim gereği hastaların dikişlerine kullanırdık izi çok kalmasın diye, gayet başarılı fakat doktor kontrolünde kullanılması gerekir sonuçta bir ilaç

Fito Krem Reçetesiz Alınır Mı?

Cilt üzerinde oluşan çizik, yanık, yara ve hafif yaralanma durumların tedavisinde kullanılan. Fito kremi reçetesiz olarak tüm eczanelerde satılmaktadır.

Fito Krem Muadili

Bu Krem Muadili olan kremleri Görmek İçin Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler yazımıza tıklayınız.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu