Saç BakımıÜrün Tanıtımı

Uraw Mavi Serum Forte Hakkında Kullananlarin Yorumları

Uraw Mavi Serum Forte Daha önce Uraw firmasının çıkarmış olduğu mavi serum adli ürününe ek olarak Entele yağı, Hibiskus extract Yeşil Çay ve Cüce palmiye extresi, Isırgan otu extresi ve Biotin kullanılılarak güçlendirildigi  resmi  sitesinde belirtilmektedir.

Uraw Mavi Serum formülüne 9 adet bitki özü ve önemli bileşenlerle daha güçlü hale getirildigi belirtilen Uraw Mavi Serum Forte ürününü satışa sunmaktadır.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde tanıtımını yaptığımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteligi tasimaz. Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen konusunda uzman bir doktorla veya Hekiminizle görüşünüz

[/info]

Uraw Mavi Serum Forte Nedir?

Uraw Mavi Serum Forte Nedir? 100 ml şişelerde satılan bir üründür.Daha önce Uraw firmasının çıkarmış olduğu mavi serum adli ürününe ek olarak Entele yağı, Hibiskus extract Yeşil Çay ve Cüce palmiye extresi, Isırgan otu extresi ve Biotin kullanılılarak güçlendirildigi  resmi  sitesinde belirtilmektedir.

Uraw Mavi Serum Forte İçeriği

Uraw Mavi Serum Forte İçeriği Uraw markasinin kendi resmi web sitesinde belirtilen içerikleri

Uraw Mavi Serum Forte İçerigi 
Uraw Mavi Serum Forte İçerigi

Uraw Mavi Serum Forte Nasıl Kullanılır?

Uraw Mavi Serum Forte Ürününü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

  • Yıkanmış ve Temiz olan hafif nemli saça 2-3 damla Mavi Serum Forte damlatın ve Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yaparak uygulayın
  • Günde 2 defa kullanılması  Resmi web sitesinde tavsiye edilmektedir.

Uraw Mavi Serum Forte Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uraw Mavi Serum Forte Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi gereken Önemli Bilgiler.

  • Uraw Mavi Serum Forte İçeriğinde bulunan herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmaması tavsiye edilmektedir.
  • Haricen kullanılır, ilaç değildir.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde 25°C’nin altında oda sıcaklığında saklanması gerekmektedir.

Uraw Mavi Serum Forte Fiyatı

Uraw Mavi Serum Forte Satış Fiyati Uraw.com.tr de 229 tl olarak satılmaktadır. Bu fiyat zamanla değişkenlik gösterebilir.

Uraw Mavi Serum Forte Eczanelerde Satılıyor mu?

Uraw Mavi Serum Forte Bazi Eczanelerde  Satılmaktadır. Satın Almak İçin Uraw in kendi resmi web sitesinde satılmaktadır. Başka yerlerden bu ürünleri almanız tavsiye edilmemektedir.

Uraw Mavi Serum Forte Kullanıcı Yorumları

Uraw Mavi Serum Forte hakkında kendi resmi web sitesinde yayınlanan ürün hakkında bazı yorumlar.

Ürün beni çok mutlu etti çok memnun kaldım teşekkürler uraw

Ürün çok faydalı hiç bir yan etkisi olmayan bir ürün kafanızda şüphe kalmasın kesinlikle alın derim

Uraw Mavi Serum Forte Yorumlari

Uraw Mavi Serum Forte Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bundan dolayı Uraw Mavi Serum Forte hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Uraw Mavi Serum Forte yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Uraw Mavi Serum Forte hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. navi serum forte aldım ve 1 ay kadar duzenli kullandım ve şü ana kadar bir fayda görmedim birde kafa derimde kizaıklık ve derıde sertleşme oldu bu kızarıklık ve derı sertleşmesı için doktora gıttım ve m furo losyen verdı kisini aynı anda kullansam sorun olur mu

  2. 2 ay kullandım işe yaramadı sonra orijinal olanı 2015 de çıkan binox dediler bir aydır kullanıyorum tüylenmeler başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu