SağlıkÜrün Tanıtımı

Soğuk Lipoliz Jeli Nedir? Ne İşe Yarar? Kullanıcı Yorumları

Soğuk Lipoliz Jeli Deri altında depolanmış olan yağ hücrelerine direkt olarak tesir eden soğuk lipoliz jeli jeli basen, bacak, göbek ve kollar olmak suretiyle vücudun değişik pek çok bölgesi için kullanılabilmektedir. Soğuk Lipoliz jeli 8 bitkinin Oluşması  ile elde edilir. Soğuk Lipoliz Jeli (Cold Lipolysis Jel) bölgesel yağların oluşmasının engellenmesini ve oradaki yağların dondurulup parçalanarak dışarı atılmasını elde eden, tamamen organik nebat özlerinden elde edilmiş ve zayıflamaya destek bir jeldir.

Soğuk Lipoliz Jeli (Cold Lipolysis Jel) ile ne kadar spor ve rejim yaparsa yapsın bölgesel yağlarından kurtulamayan kişiler oldukça kolay bir halde bu yağlardan kurtulacak ve istedikleri forma kavuşacaklardır.

Soğuk Lipoliz Jel Ne İşe yarar?

Soğuk lipoliz jeli, bölgesel yağlanmaların engellenmesi, buradaki yağların dondurulmasını ve parçalanarak dışarı atılmasına destek olmaktadır. Tamamen organik içerikten oluşan bu jel, değişik nebat özlerinden elde edilmektedir. Omega-6 ve omega-9 yağ asidi tesirleri meydana getirerek buradaki yağların organik yollarla vücuttan atılmasına destek olmaktadır. Vücutta depolanmış olan yağ kütlelerinin ortalama olarak %87’sine anında tesir eden bu organik yağ yakıcı jel, yağ hücrelerinin hayatını kaybetmesine ve vücuttan organik bir halde atılmasına destek olmaktadır.

Tüm bu tarz şeyleri uygularken deride meydana gelecek sarkmaların hem önlenmesine hem de eğer ki var ise bu şekilde bir durum giderilmesine destek olmaktadır. Sıkılaştırıcı ve inceltici bu etkisi selüloit oluşumunun da önlenmesine destek sunar. Portakal kabuğu görünümü olarak adlandırılan selüloit hem estetiksel görüntüde bozukluk oluşturan hem de deri altında depolanmış yağların bulunmuş olduğu anlamını veren bir yapıdır. Bunun engellenmesi için soğuk lipoliz etkili jeli kullanabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Jel Nasıl Kullanılır?

  1. Kullanımı oldukça kolay olan bu jeli kullanmadan ilkin uygulayacağınız bölgeyi güzelce temizleyiniz.
  2. Bölgenin temizlenmesi gözeneklerin daha verimli bir halde jeli deri altına iletmesi konusunda önem arz etmektedir.
  3. Soğuk lipoliz etkili lipolysis jeli bölgeye güzelce sürerek ve iyice yediriniz.
  4. Jeli sürdükten sonrasında deri altına hızlıca nüfuz etmektedir.
  5. Bu şekilde 10 dakika bekledikten sonrasında isterseniz giysinizi giyebilir ya da jeli yıkayabilirsiniz.
  6. Herhangi bir rejim programına gerek kalmadan bu jel yardımıyla fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Jelinin Faydaları ve Zararları Nedir?

  1. Vücuttaki zararı olan ve fazla yağların organik yollarla Eritilmesini veya atılmasına destek olan lipolysis zayıflama jeli, vücudun forma girmesine destek olurken bununla birlikte sarkma problemlerinin önlenmesini ve selüloit şeklinde fena görünümlerin engellenmesini sağlayıcı etkisinde bırakır meydana getirebilmektedir. Geçici değil kalıcı olarak zayıflama gerçekleştiren bu jel yardımıyla bölgesel yağları dondurarak kurtulabilirsiniz.
  2. Bu jeline herhangi bir yan tesiri yoktur.
  3. Fakat duyarlı ve alerjen bir cilde sahipseniz kullanım öncesinde doktorunuzdan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Soğuk Lipoliz Jel İle Ayda Kaç Kilo Verilir?

Soğuk Lipoliz Jeli ile ayda 7 ila 9 kilogram verildiği şeklinde vücutta 10 ila 15 santimetre incelme de yaşanır. Süratli kilo kaybı sonucu oluşan sarkmalarda gene jelin sıkılaştırıcı özelliği ile düzene girer ve sarkmaların önüne geçilmiş olur

Lipoliz Jel Selüloit Tedavilerinde Kullanılır Mı?

Lipoliz jel Bu özelliğinden dolayı selüloit tedavilerinde de kullanılan Cold Lipolysis jel (Soğuk Lipoliz jeli) tedavi sonrasında ya da daima vücudunu formda tutmak isteyenlerinde kullanmayı tercih etmiş olduğu bir organik bir üründür.

Lipoliz Jel Hamileler Kullanabilir mi?

Bölgesel yağlanma tedavisinde kullanılan organik içerikli ürün bununla birlikte emziren ya da hamile bayanlar içinde kullanıma uygundur.

[info type=”info-warning” ]

Kullanılmaya Başlanmadan Önce Doktora Danışılmalıdır

[/info]

 

Lipoliz Jel Fiyati Ne Kadar?

Bölgesel Zayıflama için Lipoliz Jel Cold 250 m 60 TL ile 120 TL arası değişmektedir.

Soğuk Lipoliz jel Eczane Fiyatı

Soğuk Lipoliz jel Eczane Fiyatı 149 TL  Tüm fiyatlara KDV dahildir

Lipoliz Jel Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Lipoliz Jel kullanıcı yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Lipoliz Jel Kullananlar Ne Diyor?

Ellerde yağ oranı ne kadar ki elde yanma oluyor.bence bi işe yaradığı yok.içeriğinden meydana gelen bir yanma.kimi 2 gün sürdüm yandı 3.gün bişey olmadı yazmış. hakikaten kullanan ve zayıflayan var mı merak ediyorum doğrusu. bir çok zayıflama çayı reklamları birbirlerinden habersiz aynı kişilerin fotoğrafını koyuyor.şimdi o şahıs a çayıyla mi zayıfladı b cayiyla mi?kusura bakmayında bi olasılık diyip alıp kullandığınız ürünleri ödediğiniz tutarı yiyeceğinden kesseniz her ay hem birikim yapmış hem zayıflamış olmuş olursunuz.kimse sizi sizden iyi tanımıyor. neye zaafınız var ya da size ne kilo aldırıyor bunu en iyi bilen gene sizsiniz.

Trendyoldan aldığım soğuk Lipoliz jel aldım be yalnız bir kez üst bacaklarıma uyguladım iki dakika beklememe karşın dayanılmayacak bir acı kapladı bacaklarımı. Yanma hissi yarattı ve acısından dolayı hastanelik oldum ürün vücutta alerji yapıyor, öksürtüyor ek olarak ve kutudan reçete falan çıkmadı.

 Ben kullanıyorum, aynı şekilde bende de asla yanma, öksürük, karıncalanma şeklinde bir yan tesir olmadı. Yalnız oldukca hafifçe bi serinlik hissi o denli. Ona karşın müthiş bir fark var hemde 6 günde. Ürünün vücudunuza alerjik bir yan tesir göstermemesi işe yaramadığını göstermiyor şu demek oluyor ki. Buzdolabında tutuyorum, her gün günde 1 kez tertipli şekilde aynı saatte sürüyorum”

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu