Faydalı Bilgiler

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama (Kesin Yöntem)- Barkod Sorgulama

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama – Barkod Sorgulama adlı yazımızda en kolay sorgulama yönteminden bahsedeceğiz. Adidas mağazanızın dışından veya uygun fiyata aldığınız ürün hakkında tereddütleriniz varsa Adidas orijinal ürün sorgulaması yapabilirsiniz. Alt kısımda belirtilen adımları takip ederek kısa sürede ürünün orijinalliği ile ilgili gerekli bilgi sahibi olacaksınız.

Adidas, dünya çapında bilinen ve güvenilen bir spor giyim markasıdır. Ne yazık ki taklit ürünlerin çoğalmasıyla birlikte orijinal Adidas ürünlerini ayırt etmek giderek zorlaşmaktadır. Bu nedenle Adidas orijinal ürün sorgulama konusu büyük önem taşımaktadır. Bu yazımızda, orijinal Adidas ürünlerini nasıl sorgulayacağımızı anlatacağız..

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama

AdidasBarkod Sorgulama🟢 Çalışıyor
Adidas Süper StarQR Sorgulama🟢 Çalışıyor
Adidas OrijinalEtiket Sorgulama🟢 Çalışıyor
Adidas Orjinal Ürün Sorgulama
Adidas Orjinal Urun
Adidas Orjinal Urun

Ürünleri Online mağazadan veya resmi mağazalarımızdan ürün satın almak, ürünlerin orijinal olduğundan emin olmanın en iyi yoludur. Yetkisiz mağazalar veya e- ticaret satış yapan şirketler gibi çeşitli konumlardan satın alınan ürünlerin sahte olma olasılığı yüksektir. Sahte bir ürün satın aldığınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki adımları izleyiniz.

Adidas Online Shop Destek0850 822 38 98
Adidas Mail AdresiBuradan Sorgulama Yapılmaktadır.
İletişim Adidas Orjinal Ürün Sorgulama

Adidas Ürün Sorgulama Sorgulama Yöntemleri

Adidas Urun Sorgulama Sorgulama Yontemleri
Adidas Urun Sorgulama Sorgulama Yontemleri
 • Adidas ayakkabı dili üzerindeki etiket üzerindeki seri numarası ile Adidas 0850 822 38 98 çağrı merkezi ile sorgulama yapılabilir.
 • Adidas seri numarası kullanılarak resmi web sitesinde sorgulama yapılabilir. Buradan

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama Barkod

 • Adidas ürününün üzerindeki barkodu bulun.
 • Bir barkod okuma uygulaması indirin veya bir web tarayıcısı açın.
 • Barkodu uygulamaya tarayın veya web tarayıcısındaki arama çubuğuna barkodu girin.
 • Ürün Orijinal ise sonuçlar arasında ayrıca Adidas’ın resmi web sitesine bir bağlantı bulunmalıdır.
 • Adidas web sitesinde, ürünün orijinalliğini doğrulamak için gerekli bilgileri bulacaksınız.

2023 yılı Adidas ürün barkodlarını sorgulamak için yukarıdaki adımları takip ediniz.

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama Nasıl Yapılır?

 • Adidas markalı bir ürün satın alırsanız, ürünün etiketindeki seri numarasını kullanarak Adidas Türkiye dağıtım merkezine ulaşabilir ve orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.
 • 0850 502 61 41 numaralı telefonu arayarak seri numarasını kontrol edebilirsiniz. Bir müşteri hizmetleri temsilcisi, doğrulama sürecinde size yardımcı olacaktır. Bu şekilde satın aldığınız ürünün orijinal Adidas ürünü olduğunu doğrulayabilirsiniz.
 • Adidas marka bir ayakkabı satın aldığınızda orijinalliğini ayakkabı dilinin altındaki koddan anlayabilirsiniz. Ayakkabı kodunun son üç hanesi birbirinden farklı ise orijinal demektir.
 • Bir çevrimiçi mağazadan veya yetkili satıcılardan Adidas markalı bir ürün satın almak, ürünün orijinalliğini garanti eder. Yetkili satıcıların listesi Adidas resmi web sitesinde bulunabilir.

Adidas Ayakkabı Sorgulama

Öncelikle resmi Adidas ayakkabı sorgulama sitesinden barkod sorgulaması yapabilirsiniz. Bunu iç etikette aşağıda verilen kod veya CTIN numarasını kullanarak yapabilirsiniz. Yada Adidas Ayakkabı Sol ve Sağ kodunun son üç hanesi birbirinden farklı ise orijinal demektir.

Adidas Ayakkabı Sorgulama

Adidas Superstar Orjinal Sorgulama

İlk olarak Superstar ayakkabısının ayakkabı dilindeki koda erişin. Ardından Adidas resmi web sitesindeki QR kod taramasına girin ve sahip olduğunuz kodu girin. Orijinal bir Adidas Superstar ‘a sahipseniz, doğru benzer ayakkabılar göreceksiniz.

 • Dil üzerindeki etiketi kontrol edin. Burada ayakkabı numarası ve içeriği belirtilmelidir.
 • Orijinal ayakkabıların her iki çiftinde de seri numaraları vardır. Aynı iseler sahtedir.

Adidas Seri Numarası?

Adidas ayakkabılarının seri numarası genellikle dilin iç kısmında veya ayakkabının tabanında bulunmaktadır. Ayakkabının dilinde dikişlerin yanında etiket veya baskı olarak bulunmaktadır. Bu seri numarası, ayakkabının modelini ve üretim tarihini tanımlar. Seri numarası, ayakkabının orijinalliğini doğrulamak veya garanti durumu gibi bilgileri kontrol etmek için kullanılmaktadır.

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama – Barkod Sorgulama yazımızın sonuna geldik. Eklemek istediğiniz sorularınız varsa yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla yazı için gncbilgi.com linkine tıklayabilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu