Cilt Bakımı

Dr. London Avokado Maskesi Kullanıcı Yorumlar

Dr London Avokado Maskesi eczane fiyatı, Dr London Avokado Maskesi ne kadar, Dr London Avokado Maskesi Kullananlar

Dr. London Avokado Maskesi bir yüz maskesidir. Dr. London Avokado Maskesi içeriğinde doğal özler olduğu belirtilmiştir ve o doğal özler sayesinde cildinizde oluşan sivilce ve sivilce lekeleri, akne, siyah nokta, sarkma, göz altı morluklarının giderilmesinde etkili olduğu belirtilmiştir. Dr. London Avokado Maskesi Yüksek vitamin ve zengin antioksidan içerikli olduğu belirtilmiştir.ve bu sayede cildinizde oluşan tüm kusurları tedavisi için kullanılacağı belirtilmiştir. Ayrica Cildinizde oluşan Kırışıklık ve  sarkmayı önler ,alın dudak üst kaz ayaklarını yok ettiği belirtilmiştir.

Dr London Avokado Maskesi

Dr London Avokado Maskesi Yüksek vitamin ve zengin antioksidan içerikli olduğu belirtilmiştir.ve bu sayede cildinizde oluşan tüm kusurları tedavisi için kullanılacağı söylenmiştir. Ayrica Cildinizde oluşan Kırışıklık ve  sarkmayı önlediği ,alın dudak üst kaz ayaklarını yok ettiği belirtilmiştir.

Dr London Avokado Maskesi Nedir Kullananlar
Dr London Avokado Maskesi Nedir Kullananlar

Dr. London Avokado Maskesi İçeriği

Dr. London Avokado Maskesi İçeriğinde bulunan maddeler.

Sağlıklı lif, folik asit, protein, demir, bakır, magnezyum, potasyum, omega 3 yağ asidi, A, E, K, C, B6 vitaminleri

Dr London Avokado Maskesi Ne İşe Yarar?

Dr London Avokado Maskesi Sivilce ve Akne sorunlarinin ana sebebi olan sebum dengesini kurarak cildi tamamen onarici etkisi oldugu belirtilmiştir.

Dr London Avokado Maskesi Zengin vitamin zengin antioksidan içerikli Avokado maskesi,Akne sivilce ve cilt sorunlarını onarır,kırışıklık ve sarkmayı önler, alın dudak üst kaz ayaklarini yok ettigi belirtilmiştir.

Dr London Avokado Maskesi Nasil Kullanılır?

Dr London Avokado Maskesi Nasil Kullanilir ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Dr London Avokado Maskesi Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın.Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

  • Sorunlu olarak cildinizdeki bölgeye bir miktar sürerek 15 dakika boyunca dairesel hareketlerle masaj yapın.
  • Sonrasında ılık su ile sabun kullanmadan durulayınız.
  • 2 günde 1 defa kullanılması tavsiye edilmektedir.
  • Tüm Cilt tiplerine uygun olduğu belirtilmektedir.

Dr London Avokado Maskesi Kullanan & Kullanıcı Yorumları

Dr London Avokado Maskesi Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Dr London Avokado Maskesi Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Dr London Avokado Maskesi Kullananlar

Dr London Avokado Maskesi için internette web sitelerinde kontrol ettiğimizde ne sözlük nede yorum forumlarında herhangi biri olumsuz yada olumlu kullanıcı yorumlarina rastlamadık.

Dr London Avokado Maskesi Fiyatı 

Dr London Avokado Maskesi satış fiyatı  99.99 TL olarak Fiyati belirtilmiştir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. bence almayın ben sipariş verdim ama gelen ürünün icinde sadece 1 tatlı kaşik kadar var ve 100 tl de para verdim resim deki gibi ici dolu degil 125gr yaziyor ama 1 tatlı kaşık kadar var yaziiiiiiik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu