Sağlık

Lustral Kullananların Yorumları – 10 Yıldır Lustral Kullanıyorum

Depresyon ilacı olarak kullanılan lustral kullananların yorumları , 10 yıldır lustral kullanıyorum bu ilacın faydalı olduğu yönündedir. Lustral etkisini hemen göstermez, vücutta belli bir konsantrasyona ulaşması için 2 hafta geçmesi gerekiyor. Çocuklarda da kullanılabilen Lustral ilacı obsesif kompulsif bozukluk tedavisinde de kullanılmaktadır.

Lustral Kullananlar Neyi Merak Ediyor?

 İnsanların bu ilaç hakkında merak ettiği sorular şöyledir; sakinleştirici etkisi var mı, mutlu eder mi, kullanım süresi kaç ay, Lustral bağımlılık yapar mı gibi sorulardır. İlacın içeriğini okuduğunuzda bir uyku ilacı olmadığı görülebilir.  İlaç depresyonu önleyici özellik gösterir.

Lustral Kullananlar
Lustral Kullananlar

Depresyon ortadan kalkınca ya da hafifleyince haliyle bir sakinlik dinginlik ortaya çıkacaktır. Anksiyete için de durum aynıdır. İlacın bağımlılık yapıp yapmadığı konusu da merak ediliyor. Bağımlılık yapacak içeriği yoktur. İlaç etkisinin hissedilmesi için en az 14 gün geçmesi gerekiyor.

Lustral Kullananların Yorumları

“Ben uzun yıllar boyunca Lustral kullandım ve kalbimde belirgin sorunlar ortaya çıktı. “

  • “Ben de kilolu bir insandım ve bu ilacı kullanınca iştahım kapandı çok yemek yiyemedim. 6 ayda 15 kilo kaybım oldu ve hiç spor yapmadım. Bence kilo vermek isteyenler için çok iyi olabilir”
  • “Benim Anksiyete sorunum vardı ve bu ilacı kullanmaya başladım. Yararını görüyorum. Fakat yan etkileri iştahımın kesilmesi ve geç boşalma oldu.”
  • “İlacı aldıktan 4 hafta sonra heyecanım son derece azaldı. Artık eskisi gibi heyecanlanmıyorum.Cinsel açıdan da performansımı arttırdı.”
  • “Eczaneden 61 liraya reçeteli olarak aldığım ilaçtır, gayet güzel etkilerini gördüm. Kullanmaya devam edeceğim doktor daha zaman var dedi.”
  • “Ben de kilo Lustral ilacı ile kilo verdim. İlacı her akşam aynı saatte yatmadan önce alıyorsunuz.”
  • “Merhaba ben kalp hastasıyım doğuştan kalbimde delik var ama anksiyete sorunum da var. Bu ilacın çok iyi olduğu ama uzun sürede kalbe zararlı olduğu söyleniyor. Bu ilacın alternatifleri var mı?”
4.5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu