Sağlık

İaluset Krem Nedir? Kullananlarin Yorumlari

İaluset Krem bir çok cilt rahatsızlıklarında kullanılmaktadır ve içerisinde bulunan etken maddeler iltihaplı ve sızıntı yapan cilt hastalıklarında her aşamada etkili olarak çalışmakta ve hastalığa neden olan etkileri yok etmeye çalışmaktadır. ilacın cilt hastalıklarında kullanımı çok sık olmakla birlikte insanların bu ilacı kullanmadan önce bir çok soru akıllarına geliyor ve Google arama motorunda araştırılmaktadır. Bizde bu makalede sorularınıza cevap vermek istedik.

İaluset Krem Nedir ?

Bu Krem etken madde olarak Hyaluronik asiti içerisinde barındırıyor bu etken madde iltihaplı yaraların tedavi sürecinde sürekli aktifdir. Cilt hastalıklarının iyileşmesine ve onarılmasını koylaştırır. Hyaluronik asit biyofermentasyon yolu ile elde edilmektedir bacak ülseri dahil olmaz üzere enfekte olmamış sızıntı yapan enfekte yaraların tedavisinde kullanılmaktadır.

İaluset Krem İçeriği ?

İaluset Krem’ in etken maddesi bir çok kozmetik ürün içerisinde bulunan ve etkili bir etken maddedir yardımcı maddeleri ise Stearil glukozit , oleik asit desilester , stearil alkol ve sodyum loril , sülfat ve sodyum stearil sülfat bulunan yardımcı etken maddelerdir.

İaluset Krem Nasıl Kullanılır ?

Cildinizde bulunan yara bölgelerinde temizleme ürünleri kullanarak temizleyin. Bu kremi doğrudan ince bir tabaka olarak uygulayın. Bu işlemi yapamıyorsanız gazlı bez üzerine ince bir tabaka olarak sürün ve yaranın üzerine koyun pansuman bandajı olarak kullanarak korunabilir. Günde bir kez kullanmanız uygundur kullanmadan önce kullanım kılavuzunu iyice okuyun.

İaluset Krem Yan Etkileri Nelerdir ?

Bu  Krem yan etkileri çok nadir görülmektedir ancak içerisinde bulunan etken maddelere ve yardımcı maddelere alerjik durumunuz olduğunda kızarıklık , kaşıntı yada tahriş gibi yan etkileri görebilirsiniz. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu okuyarak kullanınız.

İaluset Krem Faydaları Nelerdir ?

Bu Krem enfekte olmuş yada enfekte olmamış yaraları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Ancak bu kremin içerisinde bulundurduğu hyaluronik asit , ciltteki kırışıkları tedavi etmekle kalmayıp cildin nemlenmesini ve yeni oluşacak kırışıklıkların oluşumunu engellemektedir.

İaluset Krem Ne İçin Kullanılır ?

Cildinizde bulunan enfekte olmuş yada enfekte olmamış yaralar için kullanılan ve bu tarz yaraların tedavisinde kullanılan hyaluronik asit bulunduran kremlerin başında geliyor. Aynı zamanda nemlendirici ve kırışık önleyici krem olarak ta kullanılmaktadır. Cildiniz çok kuru olduğunu düşüyorsanız gece maskesi olarak da kullanabilir bir krem olarak kullanılmaktadır yoğun bir şekilde yüzünüze maske gibi sürün ve uyuyun saba kalktığınınız da yüzünüzü pamuk yada pamuklu ped. ile temizleyin temizledikten sonra cildinizin pamuk gibi olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda bacak ülseri tedavisinde sıkça kullanılan bir kremdir.

Hyaluronik Asit Nedir ?

Hyaluronik Asit cildiniz yağlanmasına ve nemli kalmasını sağlayan bir maddedir. Sıkça nemlendirici kremlerde kullanılmaktadır çevreden nem alan ve ciltte nemlenmeyi artıran bir madde olarak kategorize edilmiştir. Aynı zamanda yaşlanma sonucunda ciltte asit azalması meydana gelir Hyaluronik Asit bulunan kremler kullanıldığında ciltte etkileşime girerek asit dengesini tekrar kazandırarak kırışıklıkların dolmasına ve tekrar oluşmasına engel olacaktır.

İaluset Krem Muadili ( Eş Değeri ) ?

Krem içerisinde bulundurduğu etken madde bakımında benzer ürünler bulundurmaktadır ancak aynı kullanım amaçları aynı olmadığı için muadili ( Eş Değeri ) bulunmamaktadır.

İaluset Krem Güncel Eczane Fiyatı ?

Krem fiyatı güncel kur bakımında değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyatı 15,83 Dolar olarak satılmaktadır.

İaluset Krem Sipariş ?

Krem ülkemizde satışı yapılmamaktadır ilacı almak istediğinizde (Amazon) yurt dışı alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.

İaluset Krem Kullananların Yorumları ?

Sürekli tazeleyen bir yaram vardı bir kaç doktor gezdim ancak bir çözüm bulamamıştım bu kremi bir kozmetik ürünleri seven bir yakınım önerdi aldım yurt dışından geldiği için biraz bekliyorsunuz ama geldiğinde kullandım ve çok memnun kaldım sürekli tazeleyen yara şuan yok olmaya başladı.

Kullandım ve çok memnun kaldım mucizevi bir ilaç.

Nemlendirici ve kırışıklık için kullanıyorum ciddi anlamda çok işi yarıyor.

Orta yaşlı bir kadın olarak kırışıklıklarım vardı bu kremi kozmetikçi bir tanıdığım önerdi aldım cidden çok memnun kaldım kokusu yok cildim tarafından emilimi de kolay tavsiye ederim.

Hem nemlendirici hemde yara bakımı ve tedavi için kullanabiliyorsunuz ben kullananlar arasında memnun kalmayan görmedim cidden güzel bir ilaç olmuş.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu