Ürün Tanıtımı

Imuneks Collanex Collagen Kullananların Yorumları

Collanex Collagen Kullananların Yorumları Kolajen ve C vitamin karışımından oluştuğu belirtilmektedir. Formülü İsviçre’de geliştirilmiş özel gıda takviyesidir. Tek kullanımlık saşe formunda üretilmiştir.  Imuneks Collanex  içinde 28 saşe bulunmaktadır. Bu Gıda takviyesi ilaç değildir. Tatlandırıcı içermektedir, Imuneks Collanex helal sertifikalı olduğu belirtilmiştir. Kolajen Eklem ve  kıkırdak gibi vücudunuzda bulunan hareket sisteminizin temelini oluşturan proteindir.

[info type=”” ]

Bu bilgiler hiçbir şekilde Doktor(Hekim) muayenesi yerine geçemez ya da kişisel tanı ve tedavi yöntemi olarak kullanılamaz. Gncbilgi.com adli sitemiz bu gibi durumlarda sadece rehber olmayı amaçlar.Gncbilgi.com sitemizde tanıtımını yaptığımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteliği taşımaz.

[/info]

Imuneks Collanex Collagen Nedir?

Imuneks Collanex Collagen Nedir? Kolajen ve C vitamin karışımından oluştuğu belirtilmektedir. Formülü İsviçre’de geliştirilmiş özel gıda takviyesidir. Tek kullanımlık saşe formunda üretilmiştir.  Imuneks Collanex  içinde 28 saşe bulunmaktadır. Imuneks Collanex Collagen İlaç değildir Bir Gıda takviyesidir.  Tatlandırıcı içermektedir, Imuneks Collanex helal sertifikalı olduğu belirtilmiştir. Kolajen Eklem ve  kıkırdak gibi vücudunuzda bulunan hareket sisteminizin temelini oluşturan proteindir.

Imuneks Collanex Collagen Nasıl Kullanılır?

Imuneks Collanex Collagen ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

  • Tek kullanımlık şase formda üretilmiştir.

Imuneks Collanex Collagen Eczane Satış Fiyatı?

Imuneks Collanex Collagen Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 56 TL olduğu belirtilmiştir. Fiyatlar zamanla değişkenlik göstere bilir.

Imuneks Collanex Collagen İçeriği ?

  • Hidrolize kollajen peptitleri (Helal Sertifikalı)
  • Nem verici (Maltitol)
  • Asitlik düzenleyici (Sitrik asit)
  • Doğal Yüksek mavi yemiş Aroma vericisi
  • L-Glutatyon, L-Askorbik asit
  • Renklendirici (Antosiyaninler)
  • Tatlandırıcı (Sukraloz)
  • Makui meyve ekstresi

Imuneks Collanex Collagen Eczanelerde Satılıyor mu?

Imuneks Collanex Collagen Eczanelerde satıldığı belirtilmiştir ,Her Eczanede satılmayabilir. Yani Eczaneden eczaneye farklılık göstere bilir.

Imuneks Collanex Collagen Nerede Bulunur Satış Fiyatı Nedir?

Imuneks Collanex Collagen Eczanelerde satıldığı belirtilmiş ayrıca Online Alışveriş sitelerinde satılmaktadır.

Imuneks Collanex Collagen Şikayet Var mi?

Sizde Imuneks Collanex Collagen Şikayet hakkında memnun kalmadığınız ve şikayetiniz varsa eğer yorum yaparak alacak ve kullanmak isteyenlere rehber olabilirsiniz.

Imuneks Collanex Collagen Kullananların Kullanıcı Yorumları

Kullanıyorum suda çabuk çözünüyor doktor tavsiyesi ile bu ürünü aldım

Çok hızlı ulaştı elime. Glutatyon içermesi zaten bu markayı tercih sebebimm :)

urun ikinci kullanim paket olarak aldim sac dökülmesi icin başladım kullanmaya iyi geldi gibi 100 de 100 tamamen durmasa da baya durdurdu gibi bakalim 3 uncu kutuyu da alacağız ins iyi olacak

Imuneks Collanex Collagen Yorum

Imuneks Collanex Collagen Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bundan dolayı Imuneks Collanex Collagen hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Imuneks Collanex Collagen yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu