Fiyatı Nedir?

Konuşanlar Bilet 2022 – Konuşanlar Bilet Fiyatı 2022

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatı

Konuşanlar Bilet 2022 Konuşanlar Bilet Fiyatı 2022; Son zamanlarda en iyi komedyenlerinden Hasan Can Kaya’nın tek kişilik komedi programı son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Stand-up gösterisi ile hem programları hem de sahneye çıktığı ortam tıklım tıklım dolu. Özellikle Soysal medyasında sevilen komedyen, ününü her geçen gün artırmaktadır.

Exxen’in sevilen eğlence programı Koşunları izlemek isteyenler 2022 bilet fiyatlarının ne olacağını merak etmektedir. Peki; Hasan Can Kaya “Konuşanlar” biletleri ne kadar? EXXEN Konuşanlar bileti fiyat 2022, Konuşanlar bilet fiyatları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Konuşanlar Bilet 2022

Hasan Can Kaya “Konuşanlar” programı bilet fiyatları değişiklik gösterebilir. Ortama Konuşanlar bilet fiyatları 123.25 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar bilet ücretleri var. Konuşanlar programına katılmak için 16 yaşından büyük olmak gerektiği unutulmamalıdır. Hasan Can Kaya‘nın hazırlayıp sunduğu Konuşanlar bilet satın almak için Biletixi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Konusanlar bilet satin almak
Konusanlar bilet satin almak

 

Programın 18 yaş sınırı vardır.
Numarasız oturma düzeni vardır.
Organizatör, bilet ücretinin iadesi karşılığında etkinliğe uygun olmayan kişileri içeri almama hakkını saklı tutar.
Girişte görevliler ateşinizi ölçmenizi isterse buna göre hareket etmelisiniz.
Etkinlik süresince yanınızda yiyecek ve içecek getirmenize ve resmi uyarılara uymanıza izin verilmemektedir.
Programın Süresi: 2 bölüm olmak üzere toplam 3 saat.

Konuşanlar Bilet 2022 Yılı Güncel Fiyat

Etkinliğin biletleri https://www.passo.com.tr/ adresindeki İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nden satın alınabilir.

3. Kategoriler  123 TL
2. Kategoriler 150 TL
1. Kategoriler 200 TL
Konuşanlar Bilet 2022

Konuşanlar Bilet Fiyatları Ne Kadar? 2022

2022’de “konuşanlar” bilet fiyatları zirve yaptı. 123 TL den 200 TL ve üzeri fiyatlara satılan biletlerin bir kısmının fiyatları sosyal medyada yükseldiği belirtilmektedir. Konuşanlar programının popülaritesi arttıkça bilet fiyatları da arttı. İzleyicilerin sadece programa konuk olmak için şehir dışından seyahat ettikleri öğrenildi.

Konusanlar Bilet
Konusanlar Bilet

Bilet fiyatının satış fiyatı 123 TL olarak açıklansa da; Satın alma işlemi sırasında daha yüksek tutarlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Konuşanlar programında bilet almak isteyenlerin karşısına zaman zaman farklı fiyatlar çıkmaktadır.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Nereden Alınır?

Hasan Can Kaya Konuşanlar programı bilet satın almak için Biletix.com‘u ziyaret etmelisiniz. Yoğun ilgi nedeniyle son programların biletleri tükendiği belirtilmektedir. Yeni programların biletleri satışa sunulduğu zaman Biletix web sitesinde satılmaktadır. Konuşanlar programı için yaş sınırı 18’dir. Konuşanlar programı biletleri passo.com.tr üzerinden de satılmaktadır.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın konuşanlar programına izleyici olarak katılmak istiyorsanız, öncelikle www.biletix.com Biletix web sitesinden kayıt olmanız gerekmektedir. Sağ üstteki “Etkinlik, Sanatçı veya Mekan Arayın” bölümüne “Hasan Can Kaya” yazdıktan sonra belirtilen tarihte Hasan Can Kaya‘nın “Konuşanlar” programına bilet seçebilirsiniz. Ancak bilet almak istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz çünkü biletler hızlı bir şekilde bitmektedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Al

Konuşanlar programı için bilet almak isterseniz bilet satışı Biletix.com ve passo.com.tr üzerinden yapılmaktadır. Her ikisi de resmi ve güvenilir kaynaklardır. Hasan Can Kaya daha önce zaman zaman biletlerin nereden alınacağına dair bir duyuru ve linkler paylaşmıştı. Bilet satın almak için Biletix.com’a giriş yaptıktan sonra siteye kayıt olmanız gerekmektedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Karaborsa

Yukarıdaki iki siteyi kullanarak güvenle biletlerinizi satın alabilirsiniz. Bunun dışında Konuşanlar biletlerin karaborsaya düştüğü belirtilmektedir.. Konuşanlar biletleri için karaborsa satışları da çok yüksek. 130 TL’ye alınan biletlerin 1.500 TL’ye kadar satıldığı belirtilmektedir. Ayrıca özel günlerde bu biletlerin üzerine 5.000 TL satanlar olduğu bilinmektedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatı

Hasan Can Kaya Konuşanlar programı bilet fiyatları değişiklik gösterebilir. Ortalama 130 TL’den başlıyor ve kategorisine göre 200 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu