Sağlık

L-Prolin-Q10 Krem Faydalari Nelerdir? Yorumlari

L-Prolin-Q10 Krem L-Prolin krem tüm cilt sorunlarını ortadan kaldıran kremdir. Özellikle yaşlanmaya karşı en iyi gelen kremlerdendir. Adında da geçtiği gibi içerisinde Q10 enzimi bulanan bir kremdir. 40 gmlık tüpler içindedir. Beyaz Mavi kutusu vardır. Ayrıca anti bakteriyeldir. Slogan olaraktan tanıtımımda “Tüm Cilt Sorunlarını Onarıcı Doğal Krem” olarak tanıtılmıştır.

L-Prolin-Q10 Krem Nedir?

L-Prolin krem tüm cilt sorunlarını ortadan kaldıran kremdir. Özellikle yaşlanmaya karşı en iyi gelen kremlerdendir. Adında da geçtiği gibi içerisinde Q10 enzimi bulanan bir kremdır.40 gmlık tüpler içindedir. Beyaz Mavi kutusu vardır. Ayrıca antibakteriyeldir. Slogan olaraktan tanıtımımda “Tüm Cilt Sorunlarını Onarıcı Doğal Krem” olarak tanıtılmıştır.

L-Prolin-Q10 Kremın İçeriği Nelerdir?

Hyaluronik Asit, Aloe Barbadensiz Yağı, Buğday yağı, Koenzim Q10,Glukomzamin Hcl, Sigala Yağı, At Kestanesi Yağı, Panthenol yağı bulunmaktadır. Doğal bir üründür.

L-Prolin-Q10 Ne İşe Yarar?

L-Prolin krem egzama, cilt hasarları, yara bakımı gibi yaraların tedavisinde kullanılır ve etkisi çoktur. Güneş sonrası içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca lazer epilasyon sonrasında cilt hassasiyetinde de rahatlıkla kullanılırsınız. Günlük cilt bakımı içinde uygundur. L Prolin Q10 Krem hücre yeniler, bağ dokuyu onarır, iz tedavisinde etkilidir, cilt emilimini artırır, kırışıklıkları yok eder, yüzünüzün daha canlı kalmasını sağlar ağrı kesici ve onarıcı etkisi vardır.

L-Prolin-Q10 Ne İçin Kullanılır?

İçerisinde bulunan vitaminler ve minerallerden dolayı kullanılan bu krem. Genellikle yaşanmaya karşı kırışıklar için kullanılır. Ayrıca nemlendirici olarakta elinizde yüzünüzde ayağınızda da kullanabılırsınız. Güneş sonrası için ve epilasyon hassasiyetinde de kullanılır. Antibakteriyel olduğu için bu kremın ağrıları aldığında bilinmektedir.

L-Prolin-Q1O Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay olan L-Prolin-Q10 kremın nemlendirme etkisi vardır ve bu durumun cildinizde sağlayacağı rahatlama hissi için cilt tipinize ve durumuna göre günde 1-2 sefer istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle krem emilinceye kadar sürülür. Çatlamış tahriş olmuş cilde ve göze yakın ortamlara uygulanmaz. Haricen uygulanır. Çocukların ulaşamayacağı nerelerde saklayınız.

L-Prolin-Q10 Kremın 2024 Fiyatı Nedir?

Hem eczanelerde hem de internet ve kozmetik marketlerde satılan L-Prolin krem 319,54den başlıyor. Fiyatına ara ara zaman gelebilmektedir.

L-Prolin-Q10 Krem Kartozon İçerir mi?

Hayır Kartozon içeren bir krem değildir. Antibakteriyel içiren bir kremdir.

L-Prolin-Q10 Kremin Eczane Fiyat

L-Prolin krem 319,54den başlıyor. Fiyatına ara ara zaman gelebilmektedir.

L Prolin Q10 Sivilce

Yara, yanık, sivilce, güneş yanığı, çatlak ve izlerde etkisi olduğunu vaat eden  L Prolin Q10 Coenzym Q10, Hyalurinik asit, Glucosamin, Panthenol, Aloe Vera, White Germ Oil, Allantoin içeriği ile cildin nemlenmesini ve rahatlamasını sağlıyor.

L-Prolin-Q10 Kullananlar Ve Yorumları?

Sürekli instagramda ve internette karşıma çıkıyordu alıp denemek istedim şuan benım için cildimi nemlendiren en iyi kremlerden diyebilirim.

Annem için almıştım denedik ve çok sevdik şimdi bütün aile olarak kullanıyoruz. Bizde etkisi çok iyidi annemin yüzündeki kırışıklıklar gözle görülecek kadar azaldı ve yüzüne canlılık geldi bende kendim için nemlendirici olarak aldım ve hemen eminiyo olması çok ıyı fiyat olarak biraz pahalı ama iş gören bi krem denemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşımın tavsiye üzerine aldım güneş sonrası için kullandım çok etkısını gördüm yüzüm güneşte hemen kızarıyordu bunu kullanmaya başlayınca. kızarmamaya başladı ayrıcı nemlendirici olarak yüz, el, ayak içinde kullandım çok iyi geldi deneyin derim ben eczaneden 87 gibi bir fiyata almıştım.

Göz altı kırışıklarım çok fazladı bende bir kozmetikçiye giderdik söyledim bana L-Prolin-Q10 kremi almamı söyledi ve pişman olmayacağımı söyledi bende ona inanarak bu kremi aldım göz altı kırışıklıklarım gitti ayrıca nemlendici olarakta kullandım kesinlikle vazgeçilmezim oldu iyiki almışım dediğim tek krem oldu. Ben gönül rahatlığıyla almanızı tavsiye ederim.

Aldığım eczaneci her ciltte farklı olacağını söyledi faydasını görebilirsinde göremeyebilirsinde demişte ve ben aldım nemlendirici olarak çok iyi diyebilirim ama kırışıklarım için yeni kullanmaya başladım şimdilik bir değişiklik yok bakalım faydası olacak mı kullanmaya devam edip tekrar yorumlarımı sızınle paylaşırım.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu