Faydalı Bilgiler

Shawty Ne Demek Rap, Kimdir?, Kime Denir? (Doğru Cevap)

Shawty ne Demek, Anlamı Nedir?; Ma kelimesi benim demektir. Yani Ma Shawty denildiğinde, benim güzelim, benim güzellik veya çekici kız arkadaşım anlamına gelir. Ma Shawty kelimesi “My Shorty” kelimesinin argo kelimesinden türediği bilinmektedir.

Afro-Amerikan argosunun bir parçası olan bu kelime hem bir aşk terimi hem de çoğu zaman bir çagrı olarak kullanılmaktadır. Shawty kelimesi, özellikle 1990’lardan sonra oldukça genç ve çekici olan kadınları ifade etmek için kullanılmaktadır.

Ma Shawty Ne Demek?

Buyurun Ma Shawty, cümlesini ayırarak anlamına bakalım;

Maİngilizce ‘de sokak ağzı ile my ve mine anlamına gelen argo bir kısaltmadır.
ShawtyAlımlı, güzel gibi iltifatlar için kullanılan bir kelimedir.
Ma Shawty Ne Demek?
Shawty Ne Demek
Shawty Ne Demek

Ona göre bu argo terim benim güzelliğim, benim güzellik, benim çekiciliğim (kişi için bir sıfat olarak) anlamlarına gelmektedir. Örneğin; Ma shawty girl dediğimizde benim çekici kızım anlamına gelir ve çağrı anlamında kullanılabilir. Aşağıdaki kullanımlarda ma girl is so shawty my girl çok çekici ve başkasına çekici gelen kadını anlatma anlamına gelmektedir.

Shawty Ne Demek?

Shawty, bir kişi çekici bulunduğunda kullanılan kelimedir. Genellikle kadınlara karşı kullanılmaktadır. Shawty kısaca bir iltifattır. Ancak Shawty kelimesinin kökeninin halk arasında kısa boylu insanları tarif etmek için kullanılan kelimeden geldiğine inanılır. Bu nedenle büyük bir iltifat olmadığına inanılır ve cazibeli, çekici, alımlı anlamında kullanılmaktadır.

Shawty, dikkatli kullanılması gereken argo bir terimdir. Bahsedildiği gibi, başkalarını memnun edebilir veya kızdırabilir, bu nedenle Shawty yazmadan önce veya göndermeden önce düşünmek gerekir.

Shawty Kime Denir?

Genelde Shawty cümlesi kadınlara yöneliktir ama güzel, çekici, alımlı, göz alıcı ve alımlı bulduğunuz herkese denebilir. Bu kelime Afrikalı Amerikalıların güzel ve çekici buldukları kadınlara iltifat etmek için kullandıkları bir kelimedir.

Shawty Erkeğe Denir Mi?

Shawty tabiri genellikle bir başkasından daha kısa olan insanlar için kullanılır. Fakat şarkılarda güzel ve çekici kadın anlamına gelmektedir. Shawty özellikle kadınlara yöneliktir ama güzel, çekici, alımlı, gösterişli ve çekici bulduğunuz erkeklere ‘de denebilir.

Organize Shawty Ne Demek?

Bir çok şarkıda geçen Shawty kelimesi genellikle güzel arkadaşım anlamında kullanılmaktadır. Kelimenin aslına bakarsanız kısa ve güzel bir kız anlamına geldiğini görürsünüz. Şarkılarda güzel kız anlamına gelse de genelde halk arasında argo olarak kullanılmamaktadır.

Shawty Ne Demek?

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu