Sağlık

New Essentials C Vitamini Serum Kullananların Yorumlari

New Essentials C Vitamini Serum bir vitamindir. Takviye edici gıda olarak kullanılmaktadır. Ultra Glow C Vitamini Serum 30 ml hacminde. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olduğu belirtilmektedir. New Essentials C Vitamini Serumu Düzensiz doku, eşit olmayan cilt tonu ve ince çizgiler ve kırışıklıklarda kullanıla bilindiği resmi satış web sitesinde belirtilmektedir. İçeriğinde Sülfat, ftalat ve paraben kullanılmamış.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde tanıtımını yaptığımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteliği taşımaz. Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen konusunda uzman bir doktorla veya Hekiminizle görüşünüz.

[/info]

New Essentials C Vitamini Serum Nedir?

New Essentials C Vitamini Serum Nedir? Ultra Glow C Vitamini Serum 30 ml hacminde. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olduğu belirtilmektedir. New Essentials C Vitamini Serumu Düzensiz doku, eşit olmayan cilt tonu ve ince çizgiler ve kırışıklıklarda kullanıla bilindiği resmi satış web sitesinde belirtilmektedir. İçeriğinde Sülfat, ftalat ve paraben kullanılmamış.

Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş %99 ascorbyl tetraisopalmitate kullanılır.

%20 içeriğe sahiptir.

New Essentials C Vitamini Serumu İçeriği

 • Aqua, Glycerin, Panthenol
 • peg-40 hydrogenated castor oil
 • phenoxyethanol
 • ascorbyl tetraisopalmitate
 • Thyhexylglycerin

New Essentials C Vitamini Serum Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

C Vitamini Serum Genelde tüm cilt tipleri için uygun oldugu belirtilmiştir.

 • Normal
 • Yağlı
 • Kombinasyon
 • Kuru
 • Hassas

New Essentials C Vitamini Serumu Ne İşe Yarar?

 1. New Essentials C Vitamini Serumu  İçeriğinde C vitamini etkili bir antioksidan oldugu için, genelde cilt tonunu aydınlatır ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini azalttığı belirtilmiştir.
 2. Askorbik Tetraisopalmitate, yağda çözülebilen ve oldukça etkili bir c vitamini çeşididir.
 3. Saf c vitamininin genel faydalarının yanı sıra bir çok cilt problemlerinde etkili oldugu, cilt parlatıcı faydaları sağladığı belirtilmiştir.

New Essentials C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır?

C Vitamini Serumunu ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız

 • Yıkayıp temizlediğiniz yüzünüzün her iki tarafına yani cilt yapınıza göre 1 ila 3 doz arası (Parmak ucuna veya cildinize bir bezelye tanesi kadar) kullanmanız tavsiye edilmektedir.
 • Boynunuz için de bir kez uygulayın
 • Yüzünüzün alt kısmından başlayarak dairesel hareketlerle uygulayın.
 • Krem veya makyaj uygulamasından önce biraz bekleyin.

New Essentials C Vitamini Serumu İle İlgili Uyarılar?

C Vitamini Serumu İle İlgili dikkat edilmesi gereken uyarılar aşağıdaki gibidir.

 • 3 yaş altı çocuk kullanımı için uygun değildir.
 • Göz içi ile direk temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile durulayınız.
 • Yutmayınız.
 • İçeriğinde Bulunan maddelerin herhangi birine alerjik durumunuz varsa eğer kullanımı durdurunuz.

New Essentials C Vitamini Serumu İçeriğinde Hangi Zararlı Maddeler Yoktur?

 •  Parabenler
 • Sülfatlar
 • Ftalatlar

New Essentials C Vitamini Serumunu Nerden Bulabilirim Satın Alabilirim?

C Vitamini Serumunu bildiğimiz kadarı ile çoğunlukla internet alışveriş sitelerinde satışı yapılmaktadır. Bu Sebeple bu ürünü İnternette araştırma yaparak satın almanız mümkündür.

New Essentials C Vitamin Serumu Kullanıcı Yorumları

Uzun süreli kullanmadım. Ama yüzüme sürdüğümde ertesi sabah cildim daha parlak daha güzel oluyor bir tık. Uzun vadede ne olur bilmiyorum kullanıp göreceğim

yeni kullanmaya başladım tavsiyeler üzerine aldım. gözlemleme değişiklik olacak mi. yüzde yağlı bi his birikmiyor bu arada bu gayet iyi

Karma bir cildim olmasına rağmen sıkıntı yaşamadım. Hiç yağlı bir yapısı yok. Sivilce de yapmadı. İlk kullanımda etkiyi hissediyorsunuz ve en güzeli Siparişten 2 gün sonra elimdeydi.

belki normalde iyidir bilemiyorum ama benim yüzümde hafif bölgesel egzama problemim var nemlendiriciler ile kontrol altında tutabiliyorum bu ürünü kullanırken nemlendirici ile desteklememe rağmen bütün yüzüm egzama doldu. Egzaması olan kesinlikle almasın ve ablamda kullandı onunda çene bölgesinde kuruluk ve pullama yaptı genel olarak cildi kurutan bir ürün yani. Normal ya da kuru bir cildiniz varsa kullanmayın. Yağlı ciltte nasıl bir reaksiyon verir bilmiyorum.

Alalı daha iki gün oldu umarım işe yarar. Hemen bir fark beklemiyorum tabii ki ama ben kullanmaya devam edeceğim.

Valla damla biliç önermiş büyük konuşmuş hatta. Bana dua edeceksiniz diye. Bu kadar büyük konuşuyorsa iyidir dedim aldım. Kullanıyorum 2 3 gündür. Ama 3 günde ne etki görebilirsin. Bu tarz ürünler uzun vadede etki gösterir. Aninde etkisini göreceksiniz demiş. anlık fark ettiğim noktalar şunlar: yüzünüz sürünce parlıyor ama böyle aydınlık gibi değil de hafif simsi bir parlaklık. High lighter sürmüş gibi diyebiliriz. Bir de yüzü yumuşatıyor. Hızlıca emiyor zaten. Su gibi görünümde kaygan bir dokusu var. Birer damla sağ ve sol yanak, bir damla alın bir damla çene, 2 damla da boyuna yetiyor. Bu şekilde rahat birkaç ay gider. Haftada 1 2 yaparsanız 6 ay gider. Her gün yaparsanız 3 4 ay gider. Damla damla sürmeyle pek bitecek gibi değil .

New Essentials C Vitamin Serumu Kullananlar tarafından yapılan Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bu nedenle New Essentials C Vitamin Serumu hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda farklı bir yorum veya şikayetiniz varsa New Essentials C Vitamin Serumu yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen diğer tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu