Faydalı Bilgiler

Pazar Günü Telefoncular Açık Olur mu? 2024 (Güncel)

7/24 açık telefoncu

Hafta sonu, özellikle Pazar günleri telefon almayı veya tamir ettirmeyi düşünüyorsanız. Akla ilk Pazar Günü Telefoncular Açık Olur mu sorusu gelmektedir.. Ya da diğer teknolojik aletler almak istediğinizde hangi mağazaların açık olduğunu bilmek önemlidir.

Genel olarak, büyük alışveriş merkezlerindeki teknoloji mağazaları Pazar günleri de dahil olmak üzere hafta sonları açıktır. Ancak, küçük, telefoncu dükkanları veya mahalledeki küçük teknoloji(1) mağazaları için bu durum değişmektedir.

Mağaza TipiPazar Günü Açık OlabilirlikEk Bilgiler
Büyük zincir mağazalar (M1, MediaMarkt, Teknosa, Migros, Vatan Bilgisayar, Bimeks )AçıkAwm çalışma saatlerine bağlı olarak açıktır.
AVM’lerde bulunan şubelerAçıkAwmler sabah 10:00 ve Akşam 22:00 saatlerinde çalışmaktadır.
24 saat açık küçük işletmelerMümkünİnternette araştırma yapabilir veya bölgedeki diğer telefonculara sorabilirsiniz.
Bağımsız küçük işletmelerKapalı
Servis merkezleriKapalı
Operatörlerin çağrı merkezleriAçıkAcil bir durum varsa operatörünüzü arayabilirsiniz.
Pazar Günü Telefoncular Açık Olur mu?

Pazar Günü Telefoncular Açık Olur mu?

Pazar Gunu Telefoncular Acik
Pazar Gunu Telefoncular Acik

Hafta sonu özellikle Pazar günü telefonla bir sorun mu yaşıyorsun ve acil yeni bir tane mi alman gerekiyor? Ancak Pazar günü telefoncu bulmak zordur. Bizde bu yazımızda hafta sonları, özellikle pazar günü açık olan teknolojik market veya telefoncular hakkında bilgiler aktaracagiz.

  • Awm de yer alan M1, MediaMarkt, Teknosa gibi zincir mağazaların şubeleri Pazar günleri de açık olmaktadır. Anca cadde mağazalarının çalışma saatleri farklı olabileceğinden, gitmeden önce mağazanın web sitesini kontrol ederek bilgi almanız önemlidir.

Küçük Telefoncu İşletmeleri:

  • Çoğu küçük telefoncu dükkanları Pazar günleri kapalıdır.

Servis merkezleri:

  • Telefon servis merkezleri genellikle hafta içi mesai saatleri boyunca açıktır.

Türk Telekom Bayileri Hafta Sonu Açık mı?

Hayır. Caddeler üzerinde yer alan Türk Telekom bayileri hafta sonu kapalıdır. Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedirler. Ancak;

  • AVM’lerde bulunan Türk Telekom bayileri Pazar günleri de açık. Ayrıca Resmi tatillerde de Awmde yer alan Türk Telekom bayileri açıktır.
  • 7/24 saat ulaşabileceğiniz. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni 444 1 144 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Pazar Günü Açık Telefoncu

Awm içerisinde yer alan M1, MediaMarkt, Teknosa, Migros, Vatan Bilgisayar ve Bimeks gibi büyük zincir mağazalar, hafta içi ve hafta sonu alışveriş merkezlerinin çalışma saatlerine bağlı olarak açıktır. Genellikle AVM’ler sabah 10:00‘da açılıp akşam 22:00‘de kapanmaktadır.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu