Faydalı Bilgiler

En Yakın Market Saat Kaça Kadar Açık (Güncel) 2024

size en yakın market kaçta açılıyor kaçta kapanıyor

En Yakın Market Saat Kaça Kadar Açık; Market açılış ve kapanış saatleri yakından takip edilmektedir. Vatandaşlar gıda ihtiyaçlarının yanı sıra günlük ihtiyaçlarını da marketlerden karşılıyor. Bu nedenle en yakın marketin sabah ne zaman açıldığı ve akşam ne zaman kapandığı oldukça merak edilmektedir. Peki; 2024’de marketlerin çalışma saatleri ne nedir?, en yakın market saat kaça kadar açık, 2024 marketlerin çalışma saatleri, size en yakın market kaçta açılıyor kaçta kapanıyor gibi merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu en yakın BİM, ŞOK, Migros, A101 şubelerinden alışveriş yapmak isteyen herkes, kendine en yakın marketlerin ne zaman kapandığı ve ne kadar açık olduğu sorusuna cevap arıyor. Büyük marketlerin açılış ve kapanış saatleri değişiklik göstermektedir. BİM, ŞOK, Migros, A101 marketleri ne zamana kadar açık? İşte market çalışma saatleri 2024

En Yakın Market Saat Kaça Kadar Açık 2024

Büyük marketler; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi, genellikle 09:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır. Zincir marketlerin (Bim ,A101, Şok, Migros) bazı şubeleri Pazar günleri daha erken kapanır. Bu nedenle size en yakın marketin ne zaman açıldığı, ne zaman kapandığı ve Migros, CarrefourSA, A101, ŞOK, BİM, Makro Market, Ekomini, gibi marketlerin açılış saatleri bu yazımızda yer almaktadır.

kendine en yakin marketlerin ne zaman kapandigi ve ne kadar acik oldugu
kendine en yakin marketlerin ne zaman kapandigi ve ne kadar acik oldugu

En Yakın Market Nasıl Bulunur?

Ayrıca en yakın marketin nasıl bulunabileceği de sorulan sorular arasında. Bu sorunun cevabı çok basit.
Kullandığımız akıllı cep telefonunuzdaki navigasyon uygulamasına ” Market ”  ( Migros, CarrefourSA, A101, ŞOK, BİM, Makro Market, Ekomini) yazarak veya marketin adını yazarak arama yapabilirsiniz.

Ayrıca tarayıcınız olarak Google chrome kullanıyorsanız ve konumunuz aktif ise oradan market adını yazarak Google Haritalardan size en yakın marketleri bulabilirsiniz.

Marketler Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? 2024

2024 Migros, CarrefourSA, A101, ŞOK, BİM, Makro Market, Ekomini marketler ne zaman açılıp kapanacak? market çalışma saatleri 2024,

Marketler Kacta Aciliyor Kacta Kapaniyor
Marketler Kacta Aciliyor Kacta Kapaniyor

A101: Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

  • A101: Hafta içi ve Hafta sonu: Sabah 08.30 ile Akşam 21.00 saatlerine kadar alışveriş yapılmaktadır.

BİM: Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

  • BİM:  Hafta içi ve Hafta sonu 08.30 ile Akşam 21.00 saatlerine kadar alışveriş yapılmaktadır.

ŞOK Marketleri : Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

  • ŞOK Marketleri : Hafta içi ve hafta sonu 08.30 ile Akşam 21.00 saatlerine kadar alışveriş yapılmaktadır.

Tarım Kredi Kooperatif Market: Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

CarrefourSA: Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

  • CarrefourSA: Hafta içi ve hafta sonu 09.00 – 22.00 saatlerine kadar alışveriş yapılmaktadır.. (Bazı şehir ve ilçeler olmak üzere farklılık göstermektedir)

Migros: Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

  • Migros: Hafta içi ve hafta sonu 09.00 – 21.00 saatlerine kadar alışveriş yapılmaktadır. (Bazı şehir ve ilçeler olmak üzere farklılık göstermektedir)

Ekomini: Hafta içi ve Hafta sonu çalışma saatleri

  • Ekomini: Hafta içi ve hafta sonu 08:00 – 01:00 saatlerine kadar alışveriş yapılmaktadır. (Bölgeye göre değişebilir)

2024 Bugün Marketler Kaça Kadar Açık?

Büyük marketlerin çalışma saatlerinde şubeler arası farklılıklar olmaktadır. A101, BİM, ŞOK, Ekomini Market hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri sabah 09.00 akşam 21.30’dur. Bazı marketler sabah 10:00 aksam 22:00 veya sabah 08:30 akşam 20:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günü ise açılış veya kapanış saatleri bölgeye göre farklılık göstermektedir.

En Yakın Market Saat Kaça Kadar Açık 2024 Bugün

A101, BİM, ŞOK en yakın market çalışma saatleri şu an için sabah 09.00 akşam 21.00 arasıdır. Bazı marketler ise sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında açıktır. Pazar açılış saatleri bölgeye göre değişebilir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu