Faydalı Bilgiler

Getir Çalışma Saatleri 2024 – Kaça Kadar Çalışıyor, Kaçta Açılıyor, Hafta Sonu

Getir saat kaça kadar çalışıyor, Getir Kaçta kapanıyor 2024

İnternetten Uygun fiyatları ile insanların ihtiyaçlarını karşılayan; Getir Çalışma Saatleri 2024, Getir gece çalışıyor mu; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Getir saat kaça kadar çalışıyor, Kaçta kapanıyor gibi merak edilen soruların cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2015 yılında Ülkemizde kurulan Getir uygulaması pandemi süreciyle birlikte ülkemizde oldukça yaygın hale geldi. En sık kullanılan alışveriş uygulamaları arasında yer alan Getir ‘in çalışma saatleri özelliklede geceleri merak edilmektedir.

Getir saat kaça kadar çalışıyor; Normal şartlar altında 2021 yılında Getir ‘in yemek saatleri 10:00 ile 12:00 arasında değişiyordu. Ancak 2022 yılında Getir çalışma saati 7/24 hizmet vermektedir. Getir, 7/24 saat çalışır.

 • Getir Market 24 saat açıktır. Ancak, deponun kapalı olma ihtimali göz önünde bulundurulduğunda belirli saatlerde kapalı olduğu için gece yarısından sonra sipariş almayabilir.
 • Getir yemekte 7/24 saat sipariş verebilirsiniz.
 • Getir büyük çalışma saati ;  08:00 ile 01:00 arasıdır.
 • Getir su ise; 08:00 ile 23:59 arasıdır.

Getir Nedir, Ne Zaman , Nerede Kim Kurdu?

2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan Getir Market, kısa sürede adından söz ettirdi ve özellikle pandemi sürecinde hemen her evin kullandığı bir uygulama haline geldi. Daha önce sadece İstanbul’da hizmet veren online market bugün Türkiye genelinde 81 ilde hizmet vermektedir.

Getir, motor kuryesi dışındaki araçlarla da sipariş getiriyor ve yemek siparişi hizmeti de veriyor. Michael Moritz liderliğindeki yabancı yatırımcılar uygulamaya 38 milyon dolar yatırım yaptı. Getir Yemek, 81 ilin tamamında kullanılan Türkiye’nin ilk online yemek siparişi markası oldu.

Getir Çalışma Saatleri 2024

Normal şartlar altında 2021 yılında Getir ‘in yemek saatleri 10:00 ile 12:00 arasında değişiyordu. Ancak 2022 yılında Getir uygulaması 7/24 hizmet vermektedir. Getir gibi sanal marketlerin çalışma saatleri de yaşadığımız tam Covid-19 kapanma süreleri nedeniyle değişiklik gösterebilir. 2022 yılında Getir, tam kapanmalar dışında 7/24 saat çalışmaktadır.

getiryemeksiparis
getiryemeksiparis
 • Getir Uygulaması; 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.
 • Getir Büyük; Her gün 08:00 ile 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Getir Yemek;7 gün 24 saat hizmet vermektedir. (Çalışma saati restoran ve işletme saatine göre değişiklik göstermektedir.)
 • Getir Su: Hafta içi veya Hafta sonu sabah 08:00 ile gece 19:00 saatlerinde hizmete devam etmektedir. ( İstanbul’da Getir Su 08:00-24:00 arası hizmet vermektedir)

Getir Hafta Sonu Çalışma Saatleri (Cumartesi, Pazar)

Getir hafta içi ve hafta sonu çalışmalarına devam etmektedir. Her gün süpermarkete veya restorana gitmek zorunda değilsiniz. Getir sayesinde istediğiniz tüm ürünler kapınıza kadar teslim edilecektir. Acil ihtiyaçlarınız için Getir uygulamasını kullanabilirsiniz. Markete gitmek istemiyorsanız Getir uygulaması üzerinden tüm ihtiyaçlarınız evinize kadar geliyor. Getir uygulaması hafta sonları da çalışır. Ayrıca cumartesi ve pazar günleri Getir Yemek 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede günün her saatinde istediğiniz siparişleri verebilirsiniz.

Getir
Getirçalışma
 • Hafta içi veya hafta sonu 08:00 – 24:00 arası getir hizmet vermektedir.
 • Yemek Getir 7/24 çalışmaktadır.

Getir Gece Çalışıyor Mu

Getir geceleri de çalışmaktadır. En çok tercih edilen online market ve yemek hizmeti veren Getir uygulaması gece gündüz 24 saat sipariş kabul etmektedir.

Getir Saat Kaçta Açılıyor

Getir uygulamasının normal çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 24:00 arasındadır. Fakat Getir market, depo açılış saatleri nedeniyle sabah 8’den önce kullanılmayabilir.

Getir Kaçta Kapanıyor 2024

2022 yılında Getir Market 24 saat açıktır, ancak Getir market depo kapanış saatleri nedeniyle gece yarısından sonra kullanılamayabilir. 2024 Getir ne zaman kapanıyor? Sorusunun en net cevabı Hafta içi 08.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Getir Hafta içi 08.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu